Pożyczka od 19 lat

26.07.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Zrozumienie świata finansów to klucz do stabilności ekonomicznej. Wielu młodych ludzi staje przed dylematem, jak zdobyć środki na realizację swoich marzeń. Czy znasz termin pożyczka od 19 lat? Jest to rozwiązanie, które pozwala młodym ludziom na zdobycie kapitału. Aby dowiedzieć się więcej o tej tematyce, zachęcamy do dalszej lektury.

Co to jest pożyczka od 19 lat

Pożyczka od 19 lat to forma finansowania, która jest dostępna dla osób, które ukończyły 19 lat. Jest to minimalny wiek, który jest wymagany przez część instytucji finansowych, aby móc skorzystać z tego typu usług. Inna część instytucji finansowych wymaga ukończonych 21 lat i udziela pożyczek od 21 lat.

 

Pożyczka od 19 lat online może mieć znamiona pożyczki długoterminowej lub pożyczki krótkoterminowej. Często młodzi ludzie decydują się na krótkoterminowe pożyczki, które pozwalają im na realizację nagłych potrzeb. Natomiast pożyczki długoterminowe są często wykorzystywane na większe wydatki, takie jak zakup samochodu czy finansowanie studiów.

Dlaczego pożyczka od 19 lat jest popularna

Pożyczka od 19 lat przez internet zdobywa popularność wśród młodych ludzi głównie ze względu na łatwość dostępu. W przypadku wielu instytucji finansowych, jedynym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty. Dzięki temu proces ubiegania się o pożyczkę na dowód jest szybki i nie wymaga spełniania skomplikowanych warunków.

Wiele instytucji oferuje pożyczki bez zaświadczeń i zbędnych formalności. Zazwyczaj nie są wymagane zaświadczenia o dochodach, co jest szczególnie korzystne dla osób, które dopiero zaczynają swoją drogę zawodową.

Jakie są możliwości pożyczki od 19 lat

Pożyczka od 19 lat online to nie tylko możliwość sfinansowania nagłych potrzeb, ale także szansa na zrealizowanie marzeń. Może to być na przykład podróż, zakup samochodu czy nauka języka obcego.

Ponadto, pożyczka od 19 lat może być wykorzystana na sfinansowanie studiów. W przypadku wielu młodych ludzi, koszty edukacji mogą być zbyt duże, aby pokryć je z własnej kieszeni. Pożyczka dla młodych daje możliwość zdobycia niezbędnych środków na realizację celów edukacyjnych.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Oferta pozabankowych kart kredytowych

Jeśli szukasz alternatywnych form finansowania, warto zainteresować się ofertą pozabankowych kart kredytowych. Przykładowo, firma NetCredit proponuje kartę kredytową z następującymi korzyściami:

  • 16% prowizji od wykorzystanego limitu w każdym cyklu rozliczeniowym
  • brak opłat za wydanie i obsługę karty
  • brak opłat za aktywację i blokadę karty
  • brak opłat za przedterminowe zakończenie umowy
  • brak opłat za wypłatę środków z bankomatów
  • brak opłat za płatności internetowe (Google Pay, Apple Pay) oraz przelewy z konta karty
  • bezpłatne płatności zbliżeniowe

Najczęściej zadawane pytania

Zakończymy ten artykuł, odpowiadając na kilka najczęściej zadawanych pytań dotyczących pożyczek od ręki online.

Czy mogę ubiegać się o pożyczkę od 19 lat, jeśli nie mam stałego dochodu?

Tak. Wiele firm pożyczkowych nie wymaga zaświadczeń o dochodach. Pamiętaj jednak, że odpowiedzialność finansowa jest kluczowa. Zawsze zastanów się, czy będziesz w stanie spłacić pożyczkę pozabankową.

Czy pożyczka od 19 lat wpłynie na moją zdolność kredytową?

Tak. Każde zaciągnięte zobowiązanie finansowe ma wpływ na twoją zdolność kredytową. Dlatego ważne jest, aby zawsze spłacać swoje długi na czas.

Czy mogę spłacić pożyczkę od 19 lat wcześniej niż wynika to z umowy?

Tak. Większość firm pożyczkowych umożliwia przedterminową spłatę zobowiązań. W niektórych przypadkach może to wiązać się z dodatkowymi korzyściami, takimi jak obniżenie oprocentowania.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci zrozumieć, czym jest pożyczka od 19 lat. Pamiętaj, że klucz do zdrowych finansów to odpowiedzialność i świadomość swoich decyzji.

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon