Zespół Net Credit tworzy ponad 50 zmotywowanych, ambitnych i utalentowanych Specjalistów posiadających szeroką wiedzę w zakresie rozwiązań finansowych. Wspólnie tworzymy otwartą, przyjazną atmosferę i możemy liczyć na swoje wsparcie. Z tego powodu kultura doceniania i informacji zwrotnej są integralną częścią Net Credit.

Zależy nam na rozwoju i budowaniu zgranego Zespołu by dostarczać jak najlepsze rozwiązania naszym Klientom. Stawiamy na osoby z pasją, zaangażowaniem, pozytywną energią, które są gotowe na nowe wyzwania w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

Lubimy spędzać ze sobą czas, jednak na co dzień nie tylko pracujemy w biurze znajdującym się w centrum Warszawy, niedaleko Ronda Daszyńskiego, ale również zdalnie.

Wiemy, że różne zadania i sytuacje wymagają odpowiedniego otoczenia, dlatego staramy się podchodzić do tematu elastycznie. W końcu wszyscy gramy do jednej bramki.

Kariera w Net Credit

O marce

Net Credit to marka obecna na polskim rynku od ponad 10ciu lat. Naszym nadrzędnym celem jest bycie zaufanym partnerem dla Klientów indywidualnych poszukujących elastycznych i nowoczesnych rozwiązań finansowych. Cały czas pracujemy nad innowacyjnością oferowanych usług, aby jak najlepiej odpowiadać na zmieniające się potrzeby Klientów. W 2022 roku we współpracy z Mastercard wprowadziliśmy na rynek nowy produkt w postaci wirtualnej karty kredytowej, która wierzymy, że zrewolucjonizuje rynek pożyczkowy w Polsce. To nowoczesne rozwiązanie, które daje Klientom szybki dostęp do dodatkowej gotówki bez zbędnych formalności w wygodny i łatwy sposób. Nasi Klienci doceniają jakość świadczonych przez nas usług, o czym świadczą wielokrotnie otrzymane wyróżnienia w ogólnopolskim plebiscycie Gwiazdy Jakości Obsługi.

Co możemy Ci zaoferować?

Kultura i nasze wartości

 

Sukces Zespołu wymaga wzajemnego zaufania, które rodzi się tylko tam, gdzie otacza nas pełna otwartość i bezwarunkowy szacunek. To dwa nieugięte filary, na których opiera się Net Credit.

W Net Credit wszyscy dostajemy możliwości rozwoju, kredyt zaufania i pełne wsparcie w drodze do sukcesu. Od nas samych zależy, jak wykorzystamy te szanse.

Jesteśmy tak dynamiczni, jak branża, w której działamy. Zmieniają się technologie, przepisy, preferencje – my też! Śledzimy trendy, podążamy za znakami, dostrzegamy w zmianach nowe szanse.

Nie boimy się wymagającej pracy. Angażujemy się w nią całkowicie, a kieruje nami profesjonalizm i motywacja do działania. Chcemy obracać ambicje w zdecydowane plany i wspólne zwycięstwa.

Głos naszych Pracowników

 

Przejrzysty proces rekrutacji

Oferty pracy

Dołącz do nas aplikując na jedno z poniższych stanowisk i rozwijaj się razem z nami.

 

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon