Pożyczki w domu klienta - na czym polega ta usługa?

07.07.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Czy wiesz, że istnieje możliwość otrzymania pożyczki w wygodny sposób, bez konieczności wychodzenia z domu? Pożyczki w domu klienta to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i komfort. Dzięki tej usłudze nie musisz tracić czasu na wizytę w placówce finansowej czy spotkania z doradcą. Wszystko możesz załatwić online, w domowym zaciszu, przy użyciu telefonu, tabletu, laptopa lub komputera stacjonarnego. Dowiedz się więcej o pożyczkach w domu klienta i odkryj, jak mogą one ułatwić Twoje życie finansowe.

Na czym polega usługa pożyczek w domu klienta?

Zapewne zastanawiasz się, jak dokładnie funkcjonuje usługa pożyczek w domu klienta. Otóż polega ona na tym, że instytucja finansowa wysyła do Ciebie przedstawiciela, który dostarcza umowę i wszystkie niezbędne dokumenty do Twojego domu. Możesz zapoznać się z warunkami pożyczki pozabankowej, zasięgnąć informacji i złożyć podpis w zaciszu własnego mieszkania. 

Jakie są zalety pożyczek w domu klienta?

Pożyczki w domu klienta posiadają wiele zalet, które przekonują coraz większą liczbę osób. Oto niektóre z nich:

 • Wygoda: Nie musisz ruszać się z domu, aby złożyć wniosek o pożyczkę na dowód. Wszystkie formalności możesz załatwić w domowym zaciszu.
 • Indywidualne podejście: Przedstawiciel instytucji finansowej, odwiedzając Cię w domu, jest w stanie zapewnić Ci indywidualne i kompleksowe doradztwo. Możesz zadać pytania, porozmawiać o swoich oczekiwaniach i dostosować warunki pożyczki do swoich potrzeb.
 • Kompleksowa obsługa: Wszystkie formalności i dokumenty są dostarczane bezpośrednio do Ciebie. Możesz je spokojnie przeanalizować, zasięgnąć porady przedstawiciela i podjąć decyzję w odpowiednim czasie.
 • Brak presji: Spotkanie z przedstawicielem instytucji finansowej w domu daje Ci możliwość zapoznania się z ofertą i warunkami pożyczki chwilówki w swoim własnym tempie. Nie odczuwasz presji czasu czy zewnętrznej atmosfery placówki finansowej.

Jak przebiega proces otrzymania pożyczki w domu klienta?

Aby skorzystać z usługi pożyczek w domu klienta, należy przejść przez kilka prostych kroków. Oto proces, którym musisz się kierować:

 • Wypełnij wniosek online: Na początku musisz wypełnić formularz wniosku o pożyczkę bez zaświadczeń. Podaj wszystkie niezbędne informacje dotyczące swojej sytuacji finansowej, dochodów i innych danych.
 • Skontaktuj się z przedstawicielem: Po złożeniu wniosku zostaniesz skontaktowany przez przedstawiciela instytucji finansowej. Umówicie się na dogodny dla Ciebie termin spotkania w Twoim domu.
 • Spotkanie z przedstawicielem: Podczas spotkania przedstawiciel dostarczy Ci umowę i inne dokumenty. Będziesz miał czas na dokładne zapoznanie się z warunkami pożyczki oraz zadać pytania, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości.
 • Analiza i podpisanie umowy: Po zapoznaniu się z umową i przemyśleniu wszystkich warunków, możesz podpisać umowę w obecności przedstawiciela. To moment, w którym formalnie zawierasz umowę o pożyczkę przez internet na konto bankowe.
 • Wypłata środków: Po podpisaniu umowy i zaakceptowaniu warunków pożyczki, środki zostaną wypłacone na Twoje konto bankowe. Będziesz mógł swobodnie nimi dysponować zgodnie z Twoimi potrzebami.
Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Czy pożyczki w domu klienta są dostępne dla każdego?

Warto zaznaczyć, że choć pożyczki w domu klienta są wygodnym rozwiązaniem, nie są one dostępne dla każdego. Instytucje finansowe, które oferują tę usługę, analizują bazy dłużników oraz zdolność kredytową klientów. Chociaż przyznawalność jest zdecydowanie większa niż w przypadku pożyczek bankowych, nadal istnieją pewne kryteria, które musisz spełnić. Nie ma więc mowy o swobodnej pożyczce bez BIK, czy nawet gwarantowanej pożyczce dla zadłużonych

Jakie są wymagania przy ubieganiu się o pożyczkę w domu klienta?

Przedstawienie zaświadczeń o zarobkach i dokumentacji dochodów nie jest konieczne przy ubieganiu się o pozabankową pożyczkę w domu klienta. Niemniej jednak, instytucje finansowe dokładnie analizują Twoją zdolność kredytową oraz historię kredytową, aby ocenić, czy jesteś w stanie spłacić zobowiązanie. W związku z tym, aby ubiegać się o pożyczkę w domu klienta, ważne jest, aby posiadać stabilne źródło dochodów i dobrą historię kredytową. Instytucje finansowe mogą sprawdzić Twoje dane w bazach dłużników, takich jak Krajowy Rejestr Długów czy Biuro Informacji Kredytowej, aby ocenić Twoją wiarygodność jako kredytobiorcy. Pożyczki dla zadłużonych ze złą historią bez przedpłat weryfikacyjnych są więc mitem i żadna poważna instytucja finansowa nie zdecyduje się na udzielenie takiej pożyczki.

Czy warto skorzystać z pożyczki w domu klienta?

Pożyczki w domu klienta mogą być korzystnym rozwiązaniem dla osób, które preferują bezpośredni kontakt z przedstawicielem instytucji finansowej i chcą załatwić formalności w wygodnym dla siebie miejscu. Ta usługa daje możliwość omówienia warunków pożyczki, uzyskania odpowiedzi na pytania oraz dokładnego zapoznania się z umową w bezpośredniej rozmowie.

Dzięki pożyczce udzielonej w domu klienta można uniknąć wizyt w oddziale finansowym i załatwić wszystkie formalności w komfortowym domowym zaciszu. Ponadto, przedstawiciel instytucji finansowej może udzielić Ci indywidualnych porad i wskazówek dotyczących pożyczki, dostosowanych do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Alternatywa dla pożyczek w domu klienta – pożyczki online

W obecnych czasach pożyczki na raty online stały się coraz popularniejsze i wygodniejsze dla wielu osób. Dzięki nim możesz załatwić wszystkie formalności w domu, korzystając z urządzeń mobilnych, takich jak telefon, tablet, laptop czy komputer stacjonarny. Pożyczki od ręki oferują wiele korzyści, w tym:

 • Bezpłatne wnioski online: Możesz łatwo i szybko złożyć wniosek o pożyczkę online, bez konieczności wychodzenia z domu. Wypełnienie formularza zajmuje zwykle kilka minut, a odpowiedź na wniosek otrzymasz w krótkim czasie.
 • Szybka weryfikacja i decyzja: Proces weryfikacji danych i podejmowania decyzji o przyznaniu pożyczki online jest zautomatyzowany i odbywa się w krótkim czasie. Możesz otrzymać odpowiedź na wniosek nawet w ciągu kilkunastu minut.
 • Wygoda i dostępność: Możesz skorzystać z pożyczki online o dowolnej porze dnia i nocy, niezależnie od lokalizacji. To rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują szybkiego dostępu do środków finansowych w nagłych sytuacjach.
 • Różnorodne oferty: Na rynku dostępne są liczne instytucje finansowe i platformy pożyczkowe, które oferują różnorodne produkty finansowe. Możesz porównać oferty i znaleźć najlepszą pożyczkę online, dostosowaną do swoich potrzeb i warunków.

Warto zaznaczyć, że zarówno pożyczki udzielane w domu klienta, jak i pożyczki online mają swoje zalety i zależą od preferencji oraz indywidualnych potrzeb klienta. Ostateczny wybór zależy od Ciebie i Twoich preferencji dotyczących kontaktu z instytucją finansową oraz sposobu załatwiania formalności.

Pamiętaj, że zawsze warto dokładnie zapoznać się z warunkami pożyczki, kosztami oraz terminami spłaty przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu zobowiązania finansowego. Przemyśl swoją sytuację finansową i oceniaj możliwości spłaty przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji na temat pożyczki na dowód.

Alternatywa dla pożyczek online – pozabankowa karta kredytowa NetCredit

Pozabankowe karty kredytowe są popularnym narzędziem płatniczym, które oferują wiele korzyści i możliwości finansowych. NetCredit to jedna z renomowanych instytucji finansowych, oferuje atrakcyjne pozabankowe karty kredytowe, które są elastycznym rozwiązaniem dla wielu osób. Oto kilka podstawowych zalet naszej oferty:

 • Niska prowizja: Nasza karta kredytowa online charakteryzuje się konkurencyjną prowizją w wysokości 16% od wykorzystanego limitu w każdym cyklu rozliczeniowym. To oznacza, że płacisz tylko za rzeczywiście użyte środki, co daje Ci większą kontrolę nad wydatkami.
 • Brak opłat: NetCredit eliminuje wiele opłat związanych z kartą kredytową. Nie ma opłat za wydanie i obsługę karty, aktywację oraz blokadę karty. Ponadto, nie ma opłat za przedterminowe zakończenie umowy, wypłatę środków z bankomatów oraz płatności internetowe, takie jak Google Pay, Apple Pay czy przelewy z konta karty. Dzięki temu możesz korzystać z karty kredytowej bez dodatkowych kosztów.
 • Bezpłatne płatności zbliżeniowe: Pozabankowa karta kredytowa NetCredit umożliwiają wygodne i bezpieczne dokonywanie płatności zbliżeniowych. To szybki i łatwy sposób dokonywania transakcji w sklepach, restauracjach czy innych punktach usługowych. Bez konieczności wpisywania kodu PIN, wystarczy przyłożyć kartę do terminala płatniczego.

Wirtualna karta kredytowa daje Ci elastyczność i swobodę w dokonywaniu płatności oraz kontrolę nad swoimi finansami. Dzięki nim możesz spłacać zobowiązania w dogodnych ratach, dostosowanych do Twojej sytuacji finansowej. Pamiętaj jednak, że korzystanie z karty kredytowej wymaga odpowiedzialnego podejścia i regularnej spłaty zadłużenia.

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon