Pożyczki dla zadłużonych ze złą historią bez przedpłat weryfikacyjnych

31.01.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Posiadanie przedawnionych zobowiązań finansowych przekreśla możliwość pozyskania kredytu bankowego czy pożyczki bankowej. Osoby, które potrzebują pozyskać środki finansowe w stosunkowo krótkim czasie, chętnie sprawdzają ofertę firm pożyczkowych. Czy znajdą w nich pożyczki dla zadłużonych ze złą historią bez przedpłat weryfikacyjnych? Jeśli tak, to na jakich zasadach można pozyskać finansowanie?

Czym jest pożyczka dla zadłużonych bez przedpłat weryfikacyjnych?

Obecnie firmy pożyczkowe coraz częściej udzielają finansowania osobom, które składają wniosek online. Jest to wygodne rozwiązanie, gdyż można w każdym momencie wypełnić formularz, bez konieczności wychodzenia z domu czy kontaktowania się z pracownikiem firmy pożyczkowej. Niemniej jednak w tym aspekcie bardzo istotna staje się weryfikacja klienta, tak aby upewnić się, że nie dochodzi do wyłudzenia środków pieniężnych na czyjeś dane osobowe. 

Firmy pożyczkowe wymagają więc, aby klient wykonał tak zwany przelew weryfikacyjny. Należy przekazać określoną kwotę na rachunek firmy pożyczkowej – przelew musi być wykonany z konta bankowego zarejestrowanego na nazwisko klienta. Najczęściej opiewa on na 1 zł lub 1 gr, suma nie jest więc znacząca. Na tym właśnie polega weryfikacja klienta, a konkretnie jego tożsamości. Pożyczka bez przedpłat weryfikacyjnych miałaby więc pomijać ten etap, jednak warto wziąć pod uwagę, że chodzi tutaj przede wszystkim o kwestię bezpieczeństwa. Bez przelewu weryfikacyjnego, składając wniosek online, trudno byłoby w jakikolwiek inny sposób potwierdzić swoją tożsamość. Pożyczki online charakteryzują się wysoką przyznawalnością oraz liberalnym podejściem do weryfikacji zdolności kredytowej, natomiast w przypadku weryfikacji klienta, proces jest wyjątkowo restrykcyjny i bardzo dobrze kontrolowany.

Czym jest historia kredytowa?

W kontekście pożyczek dla osób zadłużonych, warto wspomnieć, czym jest historia kredytowa i dlaczego odgrywa ona tak istotną rolę w procesie kredytowania. Otóż pod pojęciem historii kredytowej należy rozumieć wszelkie zobowiązania finansowe, jakie klient spłacał w przeszłości. Kategoria ta obejmuje również zobowiązania przedawnione, lecz jeszcze niespłacone. Zła historia kredytowa dotyczy właśnie tych kredytów czy pożyczek online, z których spłacaniem klient zalega. Warto mieć świadomość, że historia kredytowa każdorazowo sprawdzana jest przez bank, jeśli klient składa wniosek o kredyt lub pożyczkę. 

Weryfikują ją również firmy pożyczkowe, które nie udzielają finansowania osobom zadłużonym. Negatywne wpisy w BIK czy w innych bazach uniemożliwiają więc pozyskanie dodatkowej gotówki i zaciągnięcie pożyczki bez BIK lub pożyczki dla zadłużonych. Historii kredytowej nie należy mylić ze zdolnością kredytową – przez zdolność kredytową rozumie się bowiem potencjał do spłaty zobowiązania w określonych w umowie terminie. Tutaj pod uwagę bierze się na przykład wysokość zarobków klienta czy źródło, z jakiego uzyskuje on dochody, podczas wnioskowania o pożyczkę pozabankową.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Pożyczka ze złą historią kredytową – czy można taką uzyskać?

Pożyczka ze złą historią kredytową nie jest produktem oferowanym przez firmy pożyczkowe. W praktyce oznacza to, że osoby zadłużone nie mają możliwości pozyskania dodatkowej gotówki. Nie istnieje bowiem w renomowanych firmach pożyczkowych taki produkt jak gwarantowana pożyczka dla zadłużonych. W pierwszej kolejności, osoby wnioskujące o pożyczkę, muszą spłacić zaległe zobowiązanie, a ich dane osobowe powinny zostać zweryfikowane w bazach dłużników. Wtedy dopiero można złożyć kolejny wniosek o udzielenie pożyczki od zaraz.

Pożyczki dla zadłużonych ze złą historią byłyby bardzo ryzykowne z punktu widzenia firm pożyczkowych. Jeśli klient nie spłacał dotychczasowych zobowiązań, najprawdopodobniej nie poradzi sobie z kolejnymi. To natomiast mogłoby doprowadzić do poważnego zachwiania sytuacji finansowej firm pożyczkowych. Warto też pamiętać, że zaciąganie kolejnych zobowiązań jest bardzo ryzykowne z punktu widzenia samego klienta. O wiele lepszym rozwiązaniem jest więc uprzednie uporządkowanie swojej sytuacji finansowej, zanim klient zdecyduje się na kolejną pożyczkę długoterminową online.

Finansowanie dla osób niezadłużonych

Pożyczkobiorcy, którzy spłacą swoje zaległe zobowiązania, mogą skorzystać z szerokiej oferty, jaką przygotowały dla nich firmy pożyczkowe. Warto jednak pamiętać, że najczęściej zawarcie ugody z wierzycielem okazuje się niewystarczające – trzeba spłacić dług, aby móc zaciągnąć kolejny. Niemniej jednak, po dopełnieniu wszelkich formalności, klienci mogą zaciągnąć pożyczkę na raty zgodnie ze swoimi potrzebami. 

Istnieje również możliwość uzyskania finansowania przy pomocy tak zwanej wirtualnej karty kredytowej, którą udostępnia swoim klientom NetCredit.  w 2022 zrewolucjonizowaliśmy rynek pożyczkowy właśnie poprzez wprowadzenie na niego tego innowacyjnego produktu. Warto mieć na uwadze, że procedura uzyskania dostępu do środków pieniężnych jest bardzo prosta – wystarczy wypełnić wniosek o uzyskanie pozabankowej karty kredytowej online, który znaleźć można na stronie internetowej naszej firmy, a następnie wykonać przelew weryfikacyjny. 

Nie trzeba dostarczać żadnych dodatkowych dokumentów, dzięki czemu gotówkę można pozyskać w bardzo krótkim czasie. Jednym z etapów procedowania wniosku jest oczywiście weryfikacja historii kredytowej klienta, jednak w przypadku, gdy ten posiada “czyste konto”, może liczyć na wydanie pozytywnej decyzji i otrzymanie karty kredytowej od ręki.  Finansowanie dla osób niezadłużonych jest więc łatwo dostępne, a dodatkowo można je pozyskać w bardzo krótkim czasie – w sprzyjających okolicznościach nawet w kilkanaście minut. 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon