Karta kredytowa bez zaświadczeń

07.07.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Karta kredytowa bez zaświadczeń – brzmi kusząco? Wyobraź sobie, że jest to możliwe! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak to osiągnąć i co jesteś w stanie zyskać. Dowiedz się więcej o bankowych kartach kredytowych oraz ich odpowiednikach w postaci pozabankowych kart kredytowych online.

Czym jest karta kredytowa bez zaświadczeń?

Karta kredytowa bez zaświadczeń to produkt finansowy oferowany przez banki i instytucje pozabankowe, który nie wymaga od klienta dostarczenia dokumentów potwierdzających jego dochód. Jest to opcja dla osób, które nie są w stanie przedstawić takich zaświadczeń, np. z powodu pracy na umowę o dzieło, zlecenie czy prowadzenia działalności gospodarczej.

W takim przypadku, decyzja o przyznaniu karty kredytowej online jest najczęściej oparta na analizie historii kredytowej klienta. To znaczy, że instytucja finansowa bierze pod uwagę wcześniejsze zachowanie kredytobiorcy na rynku finansowym, czy terminowo regulował swoje zobowiązania, czy miał kiedykolwiek problemy z zadłużeniem.. W niektórych przypadkach, może również zostać przeprowadzona weryfikacja danych o klienta w Biurze Informacji Kredytowej. 

Ponadto, szczególnie instytucje pozabankowe traktują dane we wniosku jako dane deklaratywne, a składanie danych nieprawdziwych jest obarczone obwarowaniami prawnymi. Osoba, która ubiega się o kartę kredytową od ręki, potwierdza, że przedstawione dane we wniosku są prawdziwe, podczas wysyłania formularza online.

Karta kredytowa bez zaświadczeń to atrakcyjna opcja dla osób, które szukają elastycznego rozwiązania do zarządzania swoimi finansami. Warto jednak pamiętać, że odpowiedzialne korzystanie z kredytu jest kluczowe dla utrzymania zdrowej historii kredytowej oraz zachowania płynności finansowej.

Karta kredytowa bez zaświadczeń – to możliwe

Choć może wydawać się to niemożliwe, karta kredytowa bez zaświadczeń istnieje. Obecnie wiele instytucji finansowych oferuje taką możliwość. Dzięki temu osoby, które nie mogą przedstawić zaświadczeń o dochodach, mają szansę na uzyskanie wirtualnej karty kredytowej i swobodne korzystanie podczas codziennych płatności.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Jak uzyskać kartę kredytową bez zaświadczeń online?

Proces jest prosty. Pozabankowe instytucje finansowe oferujące kartę kredytową bez zaświadczeń opierają swoje decyzje o przyznaniu pożyczki na karcie na podstawie analizy historii kredytowej klienta oraz danych deklaratywnych we wniosku. Dzięki temu mogą ocenić, jak duże jest ryzyko związane z udzieleniem finansowania. Dlatego warto dbać o swoją historię kredytową i terminowo regulować wszelkie zobowiązania finansowe.

W przypadku banków, uzyskanie karty kredytowej bez zaświadczeń przez internet jest niemalże niemożliwe, ponieważ banki wymagają przedstawiania zaświadczeń o zarobkach i nie opierają swoich decyzji jedynie na podstawie danych deklaratywnych we wniosku. Proces analizy klienta jest wydłużony oraz dużo bardziej restrykcyjny aniżeli w przypadku pozabankowych instytucji finansowych.

Alternatywa dla banków – firmy pozabankowe

Można również skorzystać z oferty firm pozabankowych, takich jak NetCredit. Nasza oferta dla klientów to pozabankowa karta kredytowa bez zaświadczeń. To dobra alternatywa dla osób, które nie spełniają wymogów tradycyjnych banków. Wśród zalet naszej oferty należy wymienić między innymi:

  • 16% prowizji od wykorzystanego limitu w każdym cyklu rozliczeniowym
  • brak opłat za wydanie i obsługę karty
  • brak opłat za aktywację i blokadę karty
  • brak opłat za przedterminowe zakończenie umowy
  • brak opłat za wypłatę środków z bankomatów
  • brak opłat za płatności internetowe (Google Pay, Apple Pay) oraz przelewy z konta karty
  • bezpłatne płatności zbliżeniowe

Jakie są najczęstsze pytania klientów o pozabankową kartę kredytową bez zaświadczeń?

Na koniec chcielibyśmy odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania dotyczące pozabankowej karty kredytowej bez zaświadczeń w Net Credit, którą można uzyskać całkowicie online za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Czy mogę dostać kartę kredytową bez zaświadczeń, jeśli mam negatywną historię kredytową? 

Tak, to możliwe. Niektóre instytucje finansowe oferują karty kredytowe bez sprawdzania w bazach, nawet dla osób z negatywną historią kredytową. Wszystko zależy od tego, czy zobowiązania zostały finalnie spłacone, jaka była skala niespłacanych terminowo zobowiązań oraz jak wygląda obecna płynność finansowa osoby wnioskującej.

Czy mogę wypłacić gotówkę z karty kredytowej bez zaświadczeń? 

Tak, wypłata gotówki z karty kredytowej na oświadczenie jest możliwa. Wiele instytucji nie pobiera opłat za wypłaty z bankomatów. Przykładem może być tu nasza firma NetCredit, gdzie jedyną opłatą jest 16% prowizji od wykorzystanego limitu w każdym cyklu rozliczeniowym

Czy mogę dostać kartę kredytową bez zaświadczeń online? 

Tak, wiele instytucji finansowych oferuje proces składania wniosków o kartę kredytową bez zaświadczeń online. Cały proces jest szybki i wygodny, nie musisz nawet wychodzić z domu. Przejdź do naszej strony głównej, gdzie znajdziesz formularz lub skorzystaj z przycisku logowania do konta.

Czy karta kredytowa bez zaświadczeń to dobre rozwiązanie dla mnie? 

Decyzja o wyborze karty kredytowej powinna być dobrze przemyślana. Karta kredytowa bez zaświadczeń przez internet jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie są w stanie dostarczyć zaświadczeń o dochodach. Pamiętaj jednak, że odpowiedzialne korzystanie z karty kredytowej jest kluczowe dla utrzymania zdrowej historii kredytowej oraz płynności finansowej. Odpowiedzialne korzystanie z karty kredytowej to podstawa, aby nie wpaść w spiralę zadłużenia oraz kłopoty finansowe.

Czy pozabankowa karta kredytowa bez zaświadczeń jest droższa? 

Nie zawsze. Wiele zależy od konkretnej oferty. Warto zwrócić uwagę na oprocentowanie, prowizje oraz opłaty związane z kartą. Dla przykładu, NetCredit oferuje 16% prowizji od wykorzystanego limitu w każdym cyklu rozliczeniowym, ale nie pobiera opłat za wydanie, obsługę czy aktywację karty.

Karta kredytowa bez zaświadczeń to możliwość dostępu do dodatkowych środków dla osób, które nie mogą przedstawić zaświadczeń o dochodach. Wybór odpowiedniej oferty wymaga jednak dokładnej analizy i porównania dostępnych opcji. Pamiętaj, że odpowiedzialne korzystanie z kredytu jest kluczowe dla utrzymania zdrowej historii kredytowej

Przeczytaj więcej naszych artykułów, dotyczących pozabankowych kart kredytowych:

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon