Karta kredytowa bez wychodzenia z domu

02.06.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Wygodnie zaszyć się w zaciszu domowym i załatwić wszystkie sprawy na odległość – to marzenie wielu z nas, szczególnie w dobie cyfryzacji i rozwoju technologii. Co powiedziałbyś na to, aby złożyć wniosek o kartę kredytową online bez ruszania się z kanapy? Czy to możliwe? Oczywiście, że tak! W tym artykule pokażemy Ci, jak to zrobić krok po kroku, zwracając uwagę na aspekty, na które warto zwrócić uwagę.

Karta kredytowa bez wychodzenia z domu

Żyjemy w erze cyfryzacji. Bankowość internetowa, aplikacje mobilne, szybkie płatności – te wszystkie udogodnienia sprawiają, że zarządzanie finansami staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Nie inaczej jest z kartami kredytowymi od ręki. Dziś możemy ubiegać się o nie bez wychodzenia z domu, a cały proces od złożenia wniosku po otrzymanie wirtualnej karty kredytowej jest wygodny i przejrzysty.

Jak ubiegać się o kartę kredytową bez wychodzenia z domu?

Aby ubiegać się o kartę kredytową bez wychodzenia z domu, potrzebujesz jedynie dostępu do internetu i urządzenia z dostępem do sieci, np. komputera czy smartfona. Większość banków oferuje możliwość złożenia wniosku online przez swoją stronę internetową lub aplikację. Wystarczy wypełnić formularz, podać wymagane dane i poczekać na decyzję. Wiele instytucji oferuje również możliwość konsultacji z doradcą online, co może być szczególnie pomocne dla osób ubiegających się o kartę po raz pierwszy.

Bankowa czy pozabankowa – jaką kartę kredytową wybrać?

Wybór między kartą kredytową oferowaną przez bank a tą dostępną w firmie pozabankowej zależy od wielu czynników. Banki często oferują lepsze warunki dla swoich stałych klientów, jak również dla osób z nienaganną historią kredytową. Z drugiej strony, firmy pozabankowe często są bardziej elastyczne i mogą oferować karty kredytowe nawet osobom z negatywnym wpisem w BIK czy KRD.

Jakie są zalety pozabankowych kart kredytowych?

Pozabankowe karty kredytowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które z różnych powodów nie mogą otrzymać karty kredytowej w banku. Oferta takich firm jest często bardziej dostosowana do potrzeb konkretnego klienta, a proces ubiegania się o kartę jest prosty i szybki. Dodatkowym atutem jest możliwość złożenia wniosku i otrzymania karty bez wychodzenia z domu, co jest szczególnie istotne, gdy wszystkim nam brakuje na wszystko czasu.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Pozabankowa karta kredytowa NetCredit

Posiadanie naszej pozabankowej karty kredytowej przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, potrzebne pieniądze są zawsze na wyciągnięcie Twojego portfela. Płacisz tylko wtedy, gdy faktycznie korzystasz z przyznanego limitu. Inne zalety posiadania naszej karty to między innymi:

  • Opłata wynosząca jedynie 16% za korzystanie z kredytu w każdym cyklu rozliczeniowym stawia tę ofertę w czołówce najbardziej atrakcyjnych propozycji finansowych na rynku. Użytkowanie tej karty staje się dzięki temu niezwykle opłacalne.
  • Nie musisz martwić się o żadne dodatkowe koszty związane z emitowaniem i serwisowaniem karty. To oznacza, że nie ma niespodziewanych opłat związanych z jej eksploatacją.
  • Nie są pobierane żadne koszty za aktywację i blokadę karty. Bez względu na to, czy zamierzasz aktywować kartę, czy na chwilę ją zawiesić, możesz być pewny braku dodatkowych opłat.
  • Nie ponosisz obciążeń finansowych za przedterminowe zakończenie umowy. Decydując się na wcześniejsze rozwiązanie umowy, nie spotkasz się z żadnymi karami.
  • Możesz korzystać z bankomatów bez obaw o dodatkowe koszty. Wygodne wypłacanie gotówki z bankomatów jest możliwe bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.
  • Nie naliczamy kosztów za płatności online (Google Pay, Apple Pay) oraz przelewy z konta powiązanego z kartą. Ciesz się komfortem płatności online, bez obaw o ukryte koszty.
  • Możliwość korzystania z płatności bezdotykowych bez żadnych dodatkowych opłat. Pozabankowa karta kredytowa oferuje Ci możliwość korzystania z płatności zbliżeniowych, bez niespodziewanych opłat.

FAQ – najczęściej zadawane pytania o kartę kredytową

Poniżej zebraliśmy odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, które najczęściej zadają nasi klienci. Mamy nadzieję, że opracowanie poniższego FAQ pomoże w podjęciu decyzji.

Czy mogę złożyć wniosek o kartę kredytową online?

Tak, większość banków i firm pozabankowych oferuje możliwość złożenia wniosku o kartę kredytową online. Wniosek jest rozpatrywany całkowicie przez internet, nie ma konieczności osobistego stawiennictwa w siedzibie firmy i składania jakichkolwiek dokumentów. Można to zrobić wygodnie z poziomu własnego smartfona/komputera w zaciszu domowym.

Czy mogę otrzymać kartę kredytową bez wychodzenia z domu?

Tak, wiele firm oferuje możliwość dostarczenia karty kredytowej bezpośrednio do domu klienta, w tym oczywiście NetCredit.

Czy mogę otrzymać kartę kredytową, jeśli mam negatywny wpis w BIK?

Niektóre firmy pozabankowe oferują karty kredytowe nawet dla osób z negatywnym wpisem w BIK, jednak warunki mogą być mniej korzystne. Musisz jednak pamiętać, że podczas procesu aplikacji o pozabankową kartę kredytową w NetCredit, istotne jest przeprowadzenie analizy wpisów klienta w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) oraz Krajowym Rejestrze Długów (KRD). 

NetCredit dokonuje starannego przeglądu finansów każdej osoby składającej wniosek, by ocenić jej zdolność do terminowego spłacania zobowiązań. Dzięki takiej indywidualnej ocenie, firma jest w stanie udzielić finansowania wyłącznie tym klientom, których sytuacja finansowa pozwala na odpowiedzialne zarządzanie długiem. Ten proces umożliwia NetCredit utrzymanie odpowiedzialnej polityki kredytowej i minimalizuje ryzyko niewypłacalności.

Jakie są zalety ubiegania się o kartę kredytową online?

Ubieganie się o kartę kredytową online jest wygodne i szybkie. Możesz zrobić to z dowolnego miejsca, o dowolnej porze, bez konieczności odwiedzania placówki bankowej lub pozabankowej instytucji finansowej udzielającej takich kart kredytowych.

Przeczytaj również inne nasze artykuły z serii kart kredytowych, które przygotowaliśmy w odpowiedzi na najczęstsze wątpliwości naszych klientów:

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon