Pożyczka bez BIK na raty

02.01.2024
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Pożyczka bez BIK to opcja finansowania, która zyskuje na popularności wśród osób, które z różnych powodów nie mogą lub nie chcą korzystać z tradycyjnych bankowych produktów kredytowych. Jest to rozwiązanie szczególnie atrakcyjne dla osób z mniejszą zdolnością kredytową, które borykają się z problemami w BIK (Biurze Informacji Kredytowej). Tego typu pożyczki bez baz oferują elastyczność spłaty zadłużenia w ratach, co może ułatwić zarządzanie finansami osobistymi.

Czym jest pożyczka bez BIK na raty?

Pożyczka bez BIK na raty to rodzaj finansowania, które umożliwia uzyskanie potrzebnych środków bez konieczności sprawdzania historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej. Jest to alternatywa dla osób, które z różnych przyczyn mają ograniczony dostęp do standardowych produktów kredytowych oferowanych przez banki. Takie pożyczki na raty przez internet pozwalają na rozłożenie spłaty na mniejsze, bardziej przystępne raty, co jest szczególnie pomocne dla osób z mniejszymi, nieregularnymi dochodami.

Kto może ubiegać się o pożyczkę bez BIK ratalną?

Pożyczki bez BIK na raty są dostępne dla szerszej grupy osób, niż tradycyjne kredyty bankowe. Ich dostępność jest kluczowym atutem, zwłaszcza dla tych, którzy spotkali się z odmową w banku z powodu swojej historii kredytowej.

Kryteria i grupy odbiorców

 • Osoby z niskim scoringiem kredytowym: Osoby, które mają niski scoring w BIK lub historię problemów kredytowych.
 • Pracujący na umowach cywilnoprawnych: Osoby zatrudnione na umowach zlecenie lub o dzieło, które często nie są akceptowane przez banki. W takich przypadkach osoby te poszukują finansowania w postaci pożyczki bez umowy o pracę.
 • Przedsiębiorcy i freelancerzy: Właściciele małych firm i osoby pracujące na własny rachunek, których dochody mogą być nieregularne i gorzej oceniane przez tradycyjne instytucje finansowe.
 • Osoby bez historii kredytowej: Młode osoby lub osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z produktów kredytowych.

Jakie są warunki otrzymania pożyczki bez BIK na raty?

Warunki otrzymania pożyczki od ręki mogą się różnić w zależności od pożyczkodawcy, ale istnieją pewne ogólne wymogi, które często są brane pod uwagę:

 

  • Dochód i stabilność finansowa: Wymagany jest dowód na regularne źródło dochodu, które może pochodzić z różnych źródeł.
  • Wiek i status prawny: Wymagane jest osiągnięcie pełnoletności oraz często określony minimalny wiek, np. 21 lat.
 • Polskie obywatelstwo: Niejednokrotnie, aby otrzymać pożyczkę na dowód, należy posiadać poskie obywatelstwo i jest to warunek konieczny.
 • Konto bankowe: Posiadanie aktywnego konta bankowego jest konieczne do przelewu środków oraz spłaty rat.
 • Dowód tożsamości: Ważny dokument tożsamości, taki jak dowód osobisty lub paszport.
 • Akceptacja warunków pożyczkodawcy: Należy zgodzić się na warunki i regulamin pożyczkodawcy, w tym na ewentualne opłaty i prowizje.
 • Możliwe dodatkowe wymagania: Niektóre firmy mogą wymagać dodatkowych dokumentów lub informacji, np. o obciążeniach finansowych.

 

Mimo że pożyczki pozabankowe są bardziej dostępne, zawsze warto dokładnie zapoznać się z warunkami oferty i upewnić się, że pożyczka jest spłacalna w ramach osobistych możliwości finansowych.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Kto nie otrzyma pożyczki bez BIK na raty?

Istnieje kilka kategorii osób, które mogą nie spełniać warunków niezbędnych do uzyskania pożyczki bez BIK na raty:

 

 • Osoby niepełnoletnie: Osoby poniżej 18 roku życia (lub innego wymaganego minimalnego wieku) nie są uprawnione do zaciągania zobowiązań finansowych.
 • Bez stałego źródła dochodu: Osoby bez stałego lub wiarygodnego źródła dochodu mogą zostać uznane za zbyt ryzykowne przez pożyczkodawców.
 • Z zaległościami w innych pożyczkach/chwilówkach: Osoby z istniejącymi zobowiązaniami finansowymi, szczególnie z opóźnieniami w spłatach chwilówek online, mogą napotkać trudności w uzyskaniu kolejnej pożyczki, również tej bez BIK.
 • Z mocno negatywną historią bankową: Osoby, które mają negatywną historię w innych bazach dłużników niż BIK, również mogą mieć utrudniony dostęp do pożyczek.
 • Osoby bez konta bankowego: Brak konta bankowego może być przeszkodą, ponieważ większość pożyczkodawców wymaga konta do przelewu środków i pobierania rat.
 • Osoby bez stałego miejsca zamieszkania: Brak stałego adresu zamieszkania może być problemem przy weryfikacji tożsamości i zdolności kredytowej.

Jak spłacana jest pożyczka bez BIK na raty?

Spłata pożyczki odbywa się zgodnie z harmonogramem spłat ustalonym w umowie pożyczkowej. Proces ten zazwyczaj obejmuje następujące elementy:

 

 • Regularne raty: Spłata pożyczki rozłożona jest na regularne raty miesięczne, co ułatwia planowanie budżetu.
 • Automatyczne pobieranie płatności: Często raty są automatycznie pobierane z konta bankowego pożyczkobiorcy.
 • Możliwość przedterminowej spłaty: Wiele umów pożyczkowych umożliwia wcześniejszą spłatę pożyczki bez dodatkowych opłat.

Pozabankowa karta kredytowa – alternatywa dla NetCredit

Pozabankowa karta kredytowa może stanowić atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych pożyczek online, oferując elastyczność i kontrolę nad finansami. Kluczowe warunki takiej karty kredytowej online to:

Brak dodatkowych kosztów

 • 0 zł za wydanie i obsługę karty.
 • 0 zł za aktywację i zastrzeżenie karty.
 • 0 zł za wcześniejsze zakończenie umowy.
 • 0 zł za wypłatę pieniędzy z bankomatu.
 • 0 zł za płatności internetowe (np. Google Pay, Apple Pay) oraz przelewy z rachunku karty.
 • Darmowe płatności zbliżeniowe.

Warunki prowizji

 • Nie używasz limitu, nie płacisz.
 • Za wykorzystany limit płacisz 11% prowizji w każdym okresie rozliczeniowym.

Dostępność środków

 • Ciągły dostęp do dodatkowych środków do wysokości przyznanego limitu kredytowego.
 • Możliwość korzystania z karty 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu z poziomu Panelu Klienta.

 

Takie warunki czynią kartę kredytową od ręki wygodnym i ekonomicznym rozwiązaniem, szczególnie dla osób poszukujących elastycznych opcji finansowania bez ukrytych opłat.

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon