Pożyczka 0% - czym jest i jak działa?

22.03.2024
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Czasem zaskakujące wydatki domowe lub inne nieprzewidziane okoliczności zmuszają nas do poszukiwania zewnętrznego wsparcia finansowego. Jeśli nie chcesz od razu ponosić wysokich kosztów odsetek, promocyjna pożyczka 0% może być idealnym rozwiązaniem. Sprawdź, na czym polega i jak możesz z niej skorzystać!

Czym jest pożyczka 0%?

Pożyczka 0% to specjalna oferta pożyczkowa, w której przez określony początkowy okres nie płacisz odsetek od pożyczonej kwoty. Ten atrakcyjny benefit pozwala Ci uzyskać potrzebną gotówkę bez ponoszenia od razu całkowitych kosztów pożyczki. Firmy pożyczkowe wykorzystują ją jako zachętę dla nowych klientów do wypróbowania ich produktów. Okres zerowego oprocentowania może trwać zwykle od 30 do nawet 60 dni. Po upływie promocji zaczynają obowiązywać standardowe odsetki i prowizje zgodne z daną ofertą pożyczkową. Ten rodzaj pożyczk, często nazywany jest pierwszą pożyczką za darmo.

Kto i dlaczego oferuje pożyczki 0% RRSO?

Promocje z pożyczką 0% to popularne narzędzie marketingowe stosowane przez firmy pozabankowe. Ich celem jest przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów oraz zachęcenie ich do wypróbowania danego produktu finansowego przy jednoczesnej minimalizacji początkowych kosztów. 

Liczne firmy pożyczkowe oferują takie benefity jak darmowa pierwsza pożyczka lub w przypadku NetCredit – 30-dniowy okres bez opłat na limitowanej karcie kredytowej Mastercard® dla nowych użytkowników. To atrakcyjna oferta marketingowa ułatwiająca rozpoczęcie przygody z usługami finansowymi danej marki.

Kto może skorzystać z pożyczki 0%?

Aby otrzymać promocyjną pożyczkę 0%, należy spełnić podstawowe wymogi stawiane przez firmę pożyczkową. Standardowe warunki kwalifikacyjne wyglądają zazwyczaj następująco:

  • Jesteś obywatelem Polski w wieku od 21 do 70 lat
  • Posiadasz rachunek w polskim banku
  • Możesz wykazać się regularnymi dochodami z legalnego źródła
  • Masz aktywny adres e-mail
  • Korzystasz z telefonu komórkowego
  • Nie obciąża Cię negatywna historia kredytowa

Jeśli spełniasz te kryteria, z dużym prawdopodobieństwem otrzymasz pozytywną decyzję kredytową uprawniającą do skorzystania z promocyjnej pożyczki pozabankowej online.

Jakie są alternatywy dla pożyczek 0%?

Oczywiście standardowe pożyczki 0% to nie jedyna forma promocji oferowana przez instytucje finansowe. Popularną alternatywą jest np. wydawanie limitowanych kart kredytowych online, na których przez pewien czas nie musisz płacić żadnych opłat ani odsetek. Jest to akurat oferta proponowana przez NetCredit – jednego z liderów w dziedzinie pozabankowych kart kredytowych na rynku polskim.

Poznaj limit kredytowy na pozabankowej karcie kredytowej NetCredit

Oferujemy wirtualną kartę kredytową, która różni się od klasycznych pożyczek chwilówek. Po pierwsze, nie jest dostępna w fizycznej formie – korzystasz z niej przez aplikację mobilną lub internetową. Po drugie, jest to produkt, za który płacisz jedynie niewielką prowizję od wykorzystanego limitu, a karta sama w sobie nie generuje żadnych dodatkowych opłat.

Jeśli nie wykorzystujesz przyznanego limitu, możesz korzystać z naszej karty kredytowej za darmo – nie płacisz opłat za jej wydanie, utrzymanie, zastrzeżenie czy zakończenie umowy. Co więcej, wszystkie transakcje jak wypłaty z bankomatów, płatności zbliżeniowe, przelewy pieniężne czy płatności mobilne również pozostają darmowe!

Gdy już zdecydujesz się skorzystać ze środków, obowiązuje bardzo przejrzysta opłata – tylko 11% prowizji od wykorzystanej kwoty w danym cyklu rozliczeniowym. Nie ma tu ani stałego oprocentowania, ani ukrytych kosztów.

Nasza karta kredytowa od ręki to nowatorskie rozwiązanie finansowe łączące zalety tradycyjnych kart kredytowych i pożyczek krótkoterminowych. Otrzymujesz wygodny, spersonalizowany limit gotówkowy bez ponoszenia dużych opłat! Zaufało nam już tysiące Polaków – może warto dołączyć do tego grona?

Share
check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon