Numer karty kredytowej – gdzie jest, co umożliwia?

23.04.2024
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Numer karty kredytowej jest niczym ścieżka w labiryncie Twojego życia finansowego. To właśnie on otwiera drzwi do codziennych transakcji, internetowych zakupów i zarządzania finansami z dowolnego miejsca na świecie.

Czym jest numer karty kredytowej?

Numer karty kredytowej to zwykle 16-cyfrowy ciąg numerów, który jest unikalny dla każdej wydanej karty. Ta sekwencja jest nie tylko zbiorem losowych cyfr – każda z nich ma swoje specyficzne znaczenie i funkcję. Numer jest kodem, który identyfikuje bank emitujący kartę, typ karty oraz konto, do którego jest przypisana. Dzięki temu, gdy dokonujesz płatności, system płatniczy może szybko i skutecznie przetworzyć transakcję, przekazując środki z właściwego konta.

Gdzie zlokalizowany jest numer karty kredytowej?

Znalezienie numeru karty kredytowej jest proste. Zazwyczaj jest on wytłoczony lub nadrukowany na przedniej stronie karty, przez co jest łatwo widoczny i dostępny. Na większości kart, numery te są wyraźnie wydzielone w cztery grupy po cztery cyfry, co ułatwia ich odczytanie i zapamiętanie. W przypadku kart wirtualnych, które nie mają fizycznej formy, numer karty jest dostępny w aplikacji bankowej lub na stronie internetowej banku, gdzie zarządzasz swoimi finansami.

Co umożliwia posiadanie numeru karty kredytowej?

Posiadanie numeru karty kredytowej otwiera przed Tobą szeroki wachlarz możliwości finansowych. Oto najważniejsze z nich:

 • Zakupy online i w sklepach stacjonarnych: numer karty umożliwia realizację transakcji w punktach sprzedaży oraz w internecie. To podstawowe narzędzie płatnicze w dzisiejszym świecie e-commerce.
 • Rezerwacje i płatności cykliczne: możesz użyć numeru karty do rezerwacji hoteli, biletów lotniczych czy też do ustawienia automatycznych płatności za subskrypcje i rachunki.
 • Zarządzanie finansami: numer karty kredytowej pozwala na śledzenie wydatków i zarządzanie budżetem poprzez dostęp do historii transakcji i analiz finansowych w Twoim banku.
 • Bezpieczeństwo finansowe: banki oferują różne technologie zabezpieczające, takie jak powiadomienia SMS o transakcjach, co zwiększa kontrolę nad bezpieczeństwem finansowym.

Posiadanie numeru karty kredytowej to więc nie tylko wygoda, ale również bezpieczeństwo i kontrola nad własnymi finansami, co czyni ją niezastąpionym narzędziem w codziennym życiu.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Odkryj nowoczesne finansowanie z kartą kredytową Net Credit 

Oferujemy innowacyjną pozabankową kartę kredytową, która zapewnia elastyczność i oszczędności, dzięki której możesz cieszyć się finansową wolnością bez zbędnych kosztów. Nasza wirtualna karta kredytowa to rozwiązanie, które pozwala ci płacić tylko za to, co wykorzystasz. Bez użycia limitu, karta pozostaje w pełni darmowa – zero ukrytych opłat.

Jakie są koszty naszej pozabankowej karty kredytowej?

 • Prowizja: tylko 11% od wykorzystanego limitu w każdym okresie rozliczeniowym.
 • Wydanie karty: kompletnie za darmo.
 • Obsługa i aktywacja karty: bezpłatne.
 • Zastrzeżenie karty: nie ponosisz żadnych opłat.
 • Zakończenie umowy: możesz zrezygnować w dowolnym momencie bez dodatkowych kosztów.
 • Wypłaty z bankomatów: kompletnie bez opłat, bez względu na ilość transakcji.
 • Płatności internetowe i przelewy: bez opłat, w tym Google Pay oraz Apple Pay.
 • Płatności zbliżeniowe: wygodne i darmowe.

Dodatkowo, zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty promocyjnej, która może dodatkowo zwiększyć korzyści płynące z użytkowania naszej karty kredytowej od ręki.

Pamiętaj, że w przypadku opóźnienia w spłacie minimalnej kwoty do zapłaty, Net Credit zastrzega sobie prawo do naliczenia odsetek za opóźnienie, które obecnie wynoszą do 22,5% rocznie od kwoty zadłużenia. Skorzystaj z nowoczesnego rozwiązania, które dostosowuje się do Twojego stylu życia i finansowych potrzeb.

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon