Mała pożyczka

31.01.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Mała pożyczka stanowi rozwiązanie dla osób, które borykają się z przejściowymi problemami finansowymi. Jej cechy charakterystyczne to stosunkowo niska kwota oraz możliwość pozyskania gotówki w bardzo krótkim czasie. Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać taką pożyczkę pozabankową online?

Czym jest mini pożyczka?

Mała pożyczka to jeden z produktów finansowych, po który bardzo chętnie sięgają osoby, które chciałyby podreperować domowy budżet. Jej kwota nie jest wysoka – zwykle wynosi maksymalnie kilka tysięcy złotych, jednak najczęściej suma pożyczki nie przekracza 3 000 zł. Ma to jednak pewną zaletę, a mianowicie znacznie skraca okres spłaty zobowiązania bądź obniża wysokość pojedynczej raty. Mini pożyczki nie wymagają dopełniania wielu formalności ze strony klienta, dzięki czemu gotówkę można pozyskać w bardzo krótkim czasie, nawet w kilkanaście minut, dlatego też tego typu produkty finansowe nazywane są pożyczkami od ręki lub pożyczkami w 15 minut.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać małą pożyczkę?

Każdy, kto chciałby uzyskać małą pożyczkę, zobowiązany jest wypełnić wniosek o jej udzielenie – można go znaleźć na stronie internetowej wybranej firmy pożyczkowej. We wniosku należy podać swoje dane osobowe oraz złożyć oświadczenie o tym, że uzyskuje się dochody. Nie ma jednak obowiązku dostarczania dokumentów potwierdzających ich wysokość, jak ma to miejsce w przypadku kredytu bankowego. Chwilówki online dedykowane są osobom, które:

  • ukończyły 18. rok życia,
  • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych,
  • posiadają obywatelstwo polskie,
  • założyły konto w polskim banku,
  • legitymują się dokumentem tożsamości w postaci dowodu osobistego.

Po przesłaniu wniosku klient będzie jeszcze musiał przejść procedurę weryfikacji tożsamości. Polega ona na zalogowaniu się do bankowości elektronicznej i wykonaniu przelewu na rachunek firmy pożyczkowej. Przelew opiewa na kwotę 1 zł lub 1 gr, zatem stosunkowo niską. Ma on na celu sprawdzenie, czy klient nie próbuje wyłudzić gotówki na czyjeś dane osobowe – dlatego też tak istotne jest wykonanie go z własnego konta bankowego. 

Należy mieć na uwadze, że firmy pożyczkowe nie sprawdzają szczegółowo zdolności kredytowej swoich klientów, jednak weryfikują ich historię kredytową. Oznacza to, że na moment składania wniosku nie mogą oni posiadać niespłaconych zobowiązań finansowych, na przykład kredytów czy pożyczek. Firmy pożyczkowe sprawdzają bowiem bazy dłużników, na przykład BIK. Jest to bardzo istotny aspekt nie tylko w kontekście pożyczek opiewających na wysokie kwoty, lecz również w przypadku mini pożyczek. Nie ma więc możliwości zaciągnięcia w renomowanej firmie pozabankowej, pożyczki bez bik lub pożyczki dla zadłużonych online.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Gotówka w kilka chwil – to możliwe!

Mała pożyczka przez internet umożliwia pozyskanie gotówki w zaledwie kilka chwil. Jest ona przekazywana na rachunek bankowych, z którego został przekazany przelew weryfikacyjny, dlatego nazywana jest również pożyczką przez internet na konto bankowe. Procedura przekazywania środków ulega znacznemu przyspieszeniu, jeśli klient posiada konto w tym banku, co firma pożyczkowa. Ponadto w przypadku małej pożyczki nie trzeba składać dodatkowej dokumentacji, której samo pozyskanie może zająć sporo czasu. Warto pamiętać, że pieniądze klient przeznacza na dowolny cel, którego nie trzeba wskazywać we wniosku o pożyczkę bez zaświadczeń.

Jak wygląda procedura spłaty małej pożyczki?

Mała pożyczka online spłacana jest w ratach, jednak ze względu na jej niską wartość, najczęściej klient reguluje ich zaledwie kilka. Takie rozwiązanie ma bardzo dużą zaletę, gdyż pozwala w krótkim czasie spłacić dług, jednocześnie mogąc sięgnąć po kolejną pożyczkę na raty w razie potrzeby. Wysokość pojedynczej raty kształtuje przede wszystkim wartość pożyczonego kapitału oraz RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania. W jej skład wchodzą odsetki oraz prowizja za udzielenie finansowania. Szczegóły dotyczące konkretnej pożyczki na oświadczenie zostają zawarte w umowie, można się z nimi również zapoznać, czytając regulamin.

Mini pożyczka online – dla kogo?

Mini pożyczka online skierowana jest przede wszystkim do osób, które:

  • mają przejściowe problemy z płynnością finansową,
  • potrzebują dodatkowej gotówki na nieprzewidziane wydatki,
  • nie chcą wiązać się długoterminowymi zobowiązaniami finansowymi,
  • potrzebują pozyskać gotówkę w bardzo krótkim czasie.

Środki pieniężne można przeznaczyć na dowolny cel – bieżące wydatki czy większe inwestycje, w zależności od potrzeb i preferencji. Uproszczona do minimum procedura finansowania pozwala cieszyć się dodatkową gotówką w zaledwie kilka chwil. Z oferty pożyczki skorzystać może szerokie grono zainteresowanych, gdyż wymagania stawiane przez firmy pożyczkowe są minimalne.

Wirtualna karta – nowość na rynku mini pożyczek

Klienci, którzy chcieliby skorzystać z odnawialnego limitu, opiewającego na stosunkowo niewielką sumę, mogą wybrać pożyczkę w ramach wirtualnej karty kredytowej. Umożliwia ona szybki dostęp do środków pieniężnych, a jednocześnie nie generuje konieczności uiszczania opłat w momencie, gdy klient z nich nie korzysta. Pozabankową kartę kredytową oferuje NetCredit, rewolucjonizując tym samym rynek pożyczek pozabankowych. Stanowi ona doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy stosunkowo często wnioskują o kolejne mini pożyczki. Warto przy tym pamiętać, że warunki, jakie trzeba spełnić, aby móc skorzystać z oferty, są bardzo podobne do tych, obowiązujących w kontekście małych pożyczek. Jeżeli potrzebujesz mieć środki finansowe zawsze na wyciągnięcie portfela, wnioskuj już dziś o kartę kredytową online.

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon