Czym jest karta kredytowa bez sprawdzania w bazach?

02.06.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Karta kredytowa bez sprawdzania w bazach – brzmi jak marzenie? Nie, to realna opcja dla każdego, kto chciałby skorzystać z finansowania bez konieczności udowadniania swojej zdolności kredytowej. Karta kredytowa bez BIK to produkt, który skierowany jest do osób, które mogą mieć negatywne wpisy w bazach informacji kredytowych.

Czym jest karta kredytowa bez sprawdzania w bazach?

Karta kredytowa bez sprawdzania w bazach to wyjątkowy produkt finansowy, stworzony z myślą o tych, którzy ze względu na różne okoliczności nie przechodzą tradycyjnej weryfikacji zdolności kredytowej. Nie jest to jednak powód do zmartwień. Istnieje szereg rozwiązań dostępnych na rynku, które oferują korzyści płynące z posiadania karty kredytowej online, pomijając konieczność wnikliwego sprawdzania w bazach.

Oferta pozabankowych kart kredytowych

Oferty kart kredytowych od ręki na rynku pozabankowym mogą być atrakcyjną alternatywą dla osób szukających łatwo dostępnej linii kredytowej. Organizacje pozabankowe często są bardziej elastyczne w kwestii wymagań dotyczących zdolności kredytowej, co przekłada się na większe możliwości dla osób o zróżnicowanej historii kredytowej.

Pozabankowa karta kredytowa NetCredit

NetCredit to jeden z liderów na rynku pozabankowym, który oferuje atrakcyjne warunki kart kredytowych. Nasza oferta jest skierowana do osób szukających szybkich i prostych rozwiązań finansowych. Pozabankowa karta kredytowa od NetCredit to gwarancja stabilności i elastyczności. Spłacasz ile chcesz i jak chcesz – możesz spłacić minimalną kwotę do zapłaty w ramach cyklu rozliczeniowego lub zdecydować się na spłatę całego zobowiązania.

Podstawowe zalety

Wirtualna karta kredytowa NetCredit posiada wiele zalet. Wśród nich wymienić należy takie korzyści, jak:

  • 16% prowizji od wykorzystanego limitu w każdym cyklu rozliczeniowym
  • Brak opłat za wydanie i obsługę karty
  • Brak opłat za aktywację i blokadę karty
  • Brak opłat za przedterminowe zakończenie umowy
  • Brak opłat za wypłatę środków z bankomatów
  • Brak opłat za płatności internetowe (Google Pay, Apple Pay) oraz przelewy z konta karty
  • Bezpłatne płatności zbliżeniowe
Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

Czy karta kredytowa bez sprawdzania w bazach jest dostępna dla każdego?

Karta kredytowa bez sprawdzania w bazach jest dostępna dla szerokiego spektrum osób, lecz nie we wszystkich firmach finansowych. Bez względu jednak na twoją historię kredytową czy obecne zobowiązania finansowe, możesz wnioskować o uzyskanie takiej karty. Organizacje pozabankowe często oferują tę opcję, aby zapewnić dostęp do finansowania dla osób, które nie spełniają tradycyjnych wymagań bankowych. Musisz mieć jednak świadomość, że każdorazowo sytuacja finansowa klienta jest analizowana w celu minimalizacji ryzyka przez firmy pozabankowe. 

Jak działa karta kredytowa bez sprawdzania w bazach?

Karta kredytowa bez sprawdzania w bazach działa na podobnych zasadach jak tradycyjna karta kredytowa. Po złożeniu wniosku i spełnieniu minimalnych wymagań, otrzymasz kartę, która pozwoli ci na dokonywanie płatności i wypłaty gotówki. Różnica polega na tym, że weryfikacja zdolności kredytowej jest uproszczona lub całkowicie pominięta, co umożliwia osobom z nietypową historią kredytową skorzystanie z tej formy finansowania.

Jakie są korzyści posiadania karty kredytowej bez sprawdzania w bazach?

Korzyści posiadania karty kredytowej bez sprawdzania w bazach to przede wszystkim łatwy dostęp do finansowania dla osób, które mają utrudnioną zdolność kredytową. Ponadto, oferty takie jak ta oferowane przez NetCredit, mogą być korzystne dzięki atrakcyjnym warunkom, takim jak niska prowizja od wykorzystanego limitu, brak opłat za obsługę karty czy wypłatę z bankomatów. Dodatkowo, możliwość dokonywania płatności zbliżeniowych oraz korzystania z płatności mobilnych (Google Pay, Apple Pay) sprawia, że karta kredytowa online jest wygodnym narzędziem płatniczym.

Czy karta kredytowa bez sprawdzania w bazach wpływa na moją zdolność kredytową?

Posiadanie karty kredytowej bez sprawdzania w bazach może mieć wpływ na twoją zdolność kredytową. Regularne korzystanie z karty i terminowa spłata zobowiązań mogą przyczynić się do poprawy twojej historii kredytowej. To może otworzyć drzwi do bardziej tradycyjnych form finansowania w przyszłości. Pamiętaj jednak, że każda karta kredytowa, bez względu na jej charakter, wymaga odpowiedzialnego korzystania i terminowej spłaty, aby utrzymać pozytywną historię kredytową.

Jak mogę ubiegać się o pozabankową kartę kredytową?

Aby ubiegać się o pozabankową kartę kredytową, wystarczy skontaktować się z dostawcą karty, takim jak NetCredit, i wypełnić odpowiedni wniosek. Niektóre organizacje pozabankowe oferują możliwość złożenia wniosku online, co przyspiesza proces i ułatwia dostęp do finansowania. Przed złożeniem wniosku, warto zapoznać się z pełnymi warunkami oferty i upewnić się, że są one dla ciebie korzystne.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był dla Ciebie pomocny. Pozabankowa karta kredytowa to wygodne rozwiązanie dla wielu osób, które ze względu na swoją sytuację finansową mają utrudniony dostęp do tradycyjnych produktów kredytowych. Pamiętaj jednak, że odpowiedzialne zarządzanie finansami to klucz do utrzymania zdrowej historii kredytowej, niezależnie od typu karty, którą posiadasz.

Sprawdź również serię innych artykułów, w których wyjaśniamy wszelkie wątpliwości dotyczące kart kredytowych:

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon