Co to jest karta kredytowa na oświadczenie?

02.06.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Karta kredytowa na oświadczenie przez internet – ten termin brzmi jak marzenie dla osób, które cenią wygodę i szybkość. Czy jest to naprawdę tak proste, jak się wydaje? W dzisiejszym artykule przybliżymy temat kart kredytowych od ręki, zarówno tych bankowych jak i ich pozabankowych odpowiedników.

Co to jest karta kredytowa na oświadczenie?

Karta kredytowa na oświadczenie to produkt finansowy, który umożliwia zaciągnięcie pożyczki bez konieczności przedstawiania dokumentów potwierdzających dochód. Zamiast tego, wystarczy podać informacje o swoich dochodach w formie oświadczenia. To wygodna i szybka opcja, ale pamiętaj, że zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem.

Jakie są zalety i wady karty kredytowej na oświadczenie?

Przedstawiamy zalety i wady pozabankowych kart kredytowych, które są dostępne na podstawie wniosku i deklaracji dotyczącej zarobków.

Zalety kart kredytowych na oświadczenie

 • Szybki proces: Brak konieczności dostarczania dokumentów przyspiesza proces uzyskania karty kredytowej online.
 • Wygoda: Wszystko załatwisz online, bez konieczności odwiedzania placówki banku.

Wady kart kredytowych na oświadczenie

 • Większe ryzyko: Brak formalnej weryfikacji dochodów może skłonić do zaciągnięcia większego długu, niż jesteś w stanie spłacić.
 • Wyższe koszty: Karty na oświadczenie często wiążą się z nieco wyższymi odsetkami i opłatami.

Czy są dostępne pozabankowe karty kredytowe na oświadczenie przez internet?

Tak, wiele firm pozabankowych oferuje karty kredytowe na oświadczenie przez internet. Przykładem jest NetCredit, które oferuje atrakcyjne warunki:

 • 16% prowizji od wykorzystanego limitu w każdym cyklu rozliczeniowym
 • Brak opłat za wydanie i obsługę karty
 • Brak opłat za aktywację i blokadę karty
 • Brak opłat za przedterminowe zakończenie umowy
 • Brak opłat za wypłatę środków z bankomatów
 • Brak opłat za płatności internetowe (Google Pay, Apple Pay) oraz przelewy z konta karty
 • Bezpłatne płatności zbliżeniowe
Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Jak bezpiecznie wnioskować o kartę kredytową na oświadczenie przez internet?

 

 1. Wybór firmy: Przed podjęciem decyzji, dokładnie przeanalizuj oferty różnych firm. Zwróć uwagę na koszty prowizji oraz wszelkie inne, dodatkowe opłaty, które wchodzą w skład oferty. W przypadku oferty NetCredit, jesteś zwolniony całkowicie z opłat za wydanie i obsługę karty, aktywację i blokadę karty, zakończenie umowy, wypłaty z bankomatów, przelewy z konta karty czy płatności internetowej. Jedyną opłatą jest 16% prowizji od wykorzystanego limitu w cyklu rozliczeniowym.
 2. Sprawdź opinie: Szukaj opinii innych klientów online. Czy firma jest godna zaufania? Czy klienci są zadowoleni z jej usług?
 3. Uważaj na oszustwa: Niestety, niektóre firmy wykorzystują chęć szybkiego uzyskania karty kredytowej do przeprowadzania oszustw. Pamiętaj, że nigdy nie powinieneś płacić z góry za usługę, a twoje dane osobowe powinny być bezpieczne.

 

Wnioskując o kartę kredytową na oświadczenie przez internet, pamiętaj, że to narzędzie, które powinno pomóc Ci zarządzać finansami, a nie powodować dodatkowe problemy. Zawsze staraj się dostosować swój limit na karcie kredytowej do tego, ile jesteś w stanie spłacić, i zawsze czytaj umowę przed podpisaniem.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy mogę uzyskać kartę kredytową na oświadczenie bez sprawdzania w BIK?

Tak, niektóre firmy oferują karty kredytowe bez sprawdzania w BIK. Pamiętaj jednak, że takie oferty często wiążą się z wyższymi kosztami.

Czy muszę posiadać konto bankowe, aby otrzymać kartę kredytową na oświadczenie przez internet?

Zależy od firmy. Niektóre firmy wymagają konta bankowego, inne nie. Najczęściej konto bankowe potrzebne jest, aby potwierdzić tożsamość i wykonać przelew na symboliczny grosik lub złotówkę w celu weryfikacji.

Czy mogę spłacić kartę kredytową na oświadczenie przed terminem bez dodatkowych opłat?

W przypadku NetCredit nie ma opłat za przedterminowe spłacenie długu. Warunki mogą się różnić w zależności od firmy, więc zawsze dokładnie sprawdź umowę oraz wszystkie opłaty dodatkowe, a także wysokość prowizji i odsetki za nieterminową spłatę zobowiązania.

Pamiętaj, wirtualna karta kredytowa na oświadczenie przez internet to narzędzie, które może pomóc Ci zarządzać Twoimi finansami, ale zawsze powinno być używane odpowiedzialnie.

Przeczytaj inne artykuły, które przygotowaliśmy w odpowiedzi na najczęstsze wątpliwości użytkowników kart kredytowych:

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon