Pożyczki pozabankowe bez weryfikacji

02.01.2024
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

W poszukiwaniu szybkiego rozwiązania finansowego, coraz więcej osób zwraca się ku pożyczkom pozabankowym. Ten rodzaj finansowania zyskuje na popularności, oferując łatwy dostęp do gotówki bez konieczności przechodzenia przez skomplikowane i czasochłonne procedury weryfikacyjne typowe dla banków. W tym artykule przyjrzymy się bliżej, czym są pożyczki pozabankowe bez weryfikacji, kto może o nie wnioskować oraz jakie warunki należy spełnić, aby zostać ich beneficjentem.

Czym jest pożyczka pozabankowa bez weryfikacji?

Pożyczka pozabankowa bez weryfikacji to rodzaj finansowania oferowanego przez instytucje pozabankowe, które nie wymagają szczegółowej analizy historii kredytowej wnioskodawcy. Oznacza to, że pożyczkodawcy nie sprawdzają danych klienta w bazach dłużników takich jak BIK (Biuro Informacji Kredytowej) czy KRD (Krajowy Rejestr Długów). Tego rodzaju pożyczki bez baz są szybką i wygodną opcją dla osób, które potrzebują pilnych środków finansowych, ale z różnych powodów nie chcą lub nie mogą skorzystać z tradycyjnych kredytów bankowych.

Kto może ubiegać się o pożyczkę pozabankową bez weryfikacji?

Osoby, które mogą ubiegać się o pożyczki pozabankowe bez weryfikacji, to przede wszystkim:

 

 • Osoby z negatywną historią kredytową: Wnioskodawcy, którzy mają problemy z uzyskaniem kredytu w bankach z powodu negatywnej historii kredytowej.
 • Osoby bez historii kredytowej: Osoby, które nie korzystały dotychczas z produktów kredytowych i nie mają wykształconej historii kredytowej.
 • Pracujący na umowach zlecenie i o dzieło Osoby zatrudnione na umowach zlecenia oraz umowach o dzieło, które mogą mieć trudności z udokumentowaniem stałego dochodu i z tego powodu szukają pożyczek bez umowy o pracę.
 • Przedsiębiorcy i freelancerzy: Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, dla których tradycyjne banki mogą nie oferować elastycznych rozwiązań.

Jakie są warunki otrzymania pożyczki pozabankowej bez weryfikacji?

Podczas ubiegania się o pożyczkę pozabankową bez weryfikacji, istnieje kilka warunków, które zazwyczaj muszą zostać spełnione:

 

 • Minimalny wiek: Wnioskodawca musi być pełnoletni, zazwyczaj wymagane jest ukończenie 18 roku życia, chociaż niektóre instytucje mogą wymagać nawet 21 lat. Niektóre z firm pożyczkowych definiują także wiek maksymalny, który zwykle ma swoją granicę w okolicy 65-67 lat.
 • Dowód tożsamości: Potrzebny jest ważny dokument tożsamości, taki jak dowód osobisty, który potwierdzi tożsamość wnioskodawcy. 
 • Konto bankowe: Większość pożyczkodawców wymaga posiadania aktywnego konta bankowego do przelewu środków i pobierania spłat.
 • Stałe źródło dochodu: Chociaż nie jest wymagana weryfikacja w BIK czy KRD, często konieczne jest przedstawienie dowodu na regularny dochód.
 • Stałe zamieszkanie w Polsce: Wnioskodawca zazwyczaj musi posiadać stały adres zamieszkania w Polsce oraz polskie obywatelstwo.

 

Należy pamiętać, że każda instytucja pozabankowa może mieć swoje własne, specyficzne wymagania i warunki, więc zawsze warto dokładnie zapoznać się z ofertą przed złożeniem wniosku o pożyczkę na dowód.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Jak wnioskować o pożyczkę pozabankową bez weryfikacji?

Wnioskowanie o pożyczkę pozabankową bez weryfikacji jest procesem, który można zrealizować kilkoma prostymi krokami:

 

 • Wybór pożyczkodawcy: Znajdź firmę pozabankową, która oferuje pożyczki bez weryfikacji, porównując różne oferty dostępne na rynku.
 • Wypełnienie wniosku online: Większość pożyczkodawców oferuje możliwość wypełnienia wniosku online. Wymagane informacje zazwyczaj obejmują dane osobowe, informacje o dochodach oraz numer konta bankowego.
 • Przesłanie dokumentów: Niektóre firmy mogą wymagać przesłania kopii dokumentu tożsamości lub innych dokumentów potwierdzających dochód.
 • Oczekiwanie na decyzję: Po złożeniu wniosku, firma pozabankowa podejmuje decyzję o przyznaniu pożyczki, co zwykle następuje w krótkim czasie.
 • Otrzymanie środków: Po zatwierdzeniu wniosku, środki są przekazywane na konto bankowe wnioskodawcy.

Czy pożyczki bez weryfikacji są bezpieczne?

Pożyczki bez weryfikacji mogą być bezpieczne, pod warunkiem, że są zaciągane u wiarygodnych pożyczkodawców. Należy jednak zachować ostrożność:

 

 • Sprawdzenie pożyczkodawcy: Upewnij się, że firma jest legalna i ma dobre opinie.
 • Zrozumienie warunków: Dokładnie przeczytaj umowę i upewnij się, że rozumiesz wszystkie zobowiązania, przed podpisaniem umowy.

Na co zwracać uwagę wybierając pożyczkę pozabankową?

Wybierając pożyczkę bez zaświadczeń, ważne jest, aby zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów:

 

 • Oprocentowanie i koszty dodatkowe: Sprawdź wysokość oprocentowania i wszelkie dodatkowe opłaty.
 • Warunki umowy: Upewnij się, że rozumiesz warunki umowy, w tym terminy spłaty i konsekwencje nieterminowej spłaty.
 • Opinie klientów: Przeczytaj opinie innych klientów o pożyczkodawcy.
 • Transparentność firmy: Wybieraj firmy, które są otwarte na komunikację i jasno przedstawiają swoje warunki.

 

Warto wybierać firmy z renomą i doświadczeniem w sektorze pozabankowych usług finansowych. NetCredit jest na rynku polskim od 2011 roku. Nasza firma zbudowała solidną reputację, oferując usługi najwyższej jakości, które przyciągają nawet najbardziej wymagających klientów. Specjalizujemy się w dostarczaniu krótkoterminowych pożyczek online od ponad dekady, z minimalną ilością formalności. 

 

Nasze usługi zdobyły zaufanie blisko pół miliona klientów w Polsce, którzy skorzystali z ponad 1 350 000 pożyczek. Nieustannie rozwijamy nasze usługi, dostosowując je do ewoluujących potrzeb naszych klientów. W 2022 roku wprowadziliśmy innowacyjny produkt – wirtualną kartę kredytową, która ma potencjał przekształcenia rynku pożyczkowego w Polsce. 

Pozabankowa karta kredytowa – alternatywa dla pożyczki

Pozabankowa karta kredytowa, jak oferta NetCredit, może być świetną alternatywą dla pożyczek pozabankowych. Oto szczegóły oferty:

Brak dodatkowych kosztów:

 • 0 zł za wydanie i obsługę karty.
 • 0 zł za aktywację i zastrzeżenie karty.
 • 0 zł za wcześniejsze zakończenie umowy.
 • 0 zł za wypłatę pieniędzy z bankomatu.
 • 0 zł za płatności internetowe i przelewy z rachunku karty.
 • Darmowe płatności zbliżeniowe.

Warunki prowizji i dostępności limitu:

 • Nie używasz limitu, nie płacisz.
check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon