Pożyczka w 5 minut

07.07.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Potrzebujesz pilnie gotówki? Przedstawiamy Ci idealne rozwiązanie – pożyczkę w 5 minut. To wygodny i szybki sposób na uzyskanie potrzebnych środków bez zbędnych formalności. Wystarczy złożyć wniosek online i cieszyć się pieniędzmi na koncie już po po kilkunastu minutach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem na temat pożyczek ekspresowych.

Jak działają pożyczki w 5 minut?

Pożyczka w 5 minut to usługa oferowana przez instytucje finansowe, które specjalizują się w udzielaniu pożyczek przez internet na konto bankowe. Proces ten został zoptymalizowany, aby móc jak najszybciej udzielić klientowi pożądanej kwoty. W przeciwieństwie do tradycyjnych banków, które wymagają skomplikowanych procedur i sprawdzania historii kredytowej, firmy pozabankowe skupiają się na prostocie i efektywności.

Należy jednak pamiętać, że “pożyczki w 5 minut” to slogan, który istnieje na rynku finansowym lecz faktyczny czas uzyskania pożyczki zależy od długości analizowania wniosku, uzyskania decyzji i akceptacji warunków umowy. Pieniądze są wysyłane do wnioskującego faktycznie w ciągu kilku minut, natomiast cała procedura trwa nieco więcej, może trwać kilkanaście minut, stąd często używane stwierdzenie pożyczki w 15 minut, lub może potrwać nawet do kilku godzin.

Gdzie można uzyskać pożyczkę w kilkanaście minut?

Obecnie istnieje wiele firm pozabankowych oferujących pożyczki w kilkanaście minut. Można je znaleźć głównie w internecie, a proces składania wniosku odbywa się online. Wystarczy wejść na stronę wybranej instytucji finansowej, wypełnić formularz z danymi osobowymi i wysłać wniosek. Po kilku minutach otrzymasz decyzję odnośnie udzielenia pożyczki pozabankowej, a jeśli zostanie ona przyjęta, pieniądze trafią na Twoje konto w ciągu kilku kolejnych minut.

Korzyści z pożyczki w kilkanaście minut

Przedstawiamy kilka korzyści, pożyczek chwilówek, które zostały okrzyknięte pożyczkami w kilkanaście minut

  1. Szybkość: Największą zaletą pożyczki w kilkanaście minut jest oczywiście szybkość, z jaką można otrzymać potrzebną gotówkę. Bez zbędnych formalności i długiego oczekiwania, pieniądze są dostępne praktycznie od razu po zaakceptowaniu wniosku pożyczkowego przez firmę pożyczkową oraz warunków umowy przez wnioskującego. Pożyczki online charakteryzują się także wysoką przyznawalnością.
  2. Wygoda: Składanie wniosku online jest niezwykle wygodne. Możesz to zrobić z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, korzystając z komputera, tabletu lub smartfona. Nie musisz tracić czasu na wizyty w placówkach finansowych.
  3. Brak zbędnych formalności: Firmy pozabankowe, udzielające pożyczek w kilka minut, zazwyczaj nie wymagają przedstawiania zaświadczeń o zarobkach czy dokumentacji dochodów. Nie musisz martwić się o zbieranie różnych dokumentów czy wypełnianie skomplikowanych formularzy. Wystarczy kilka prostych kroków online, aby otrzymać pożądane środki.
Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Oferta pozabankowych kart kredytowych

W ramach naszego serwisu chcielibyśmy również przedstawić ofertę pozabankowych kart kredytowych oferowanych przez Net Credit od 2022 roku. To prawdziwa rewolucja na rynku szybkich pożyczek na dowód osobisty. Oto kilka podstawowych zalet, które warto wiedzieć na temat limitu dostępnego na kartach kredytowych.

  • Niska prowizja: Karta kredytowa NetCredit oferuje atrakcyjne warunki pod względem prowizji. Opłata wynosi jedynie 16% od wykorzystanego limitu w każdym cyklu rozliczeniowym, co pozwala zaoszczędzić na dodatkowych kosztach.
  • Brak opłat: Przy korzystaniu z karty NetCredit nie musisz obawiać się dodatkowych opłat. Nie ma opłat za wydanie i obsługę karty, aktywację, blokadę czy przedterminowe zakończenie umowy. To znaczące ułatwienie dla Twojego portfela.
  • Bezpłatne wypłaty i płatności: Karta NetCredit umożliwia bezpłatne wypłaty środków z bankomatów oraz płatności internetowe za pomocą popularnych platform, takich jak Google Pay czy Apple Pay. Możesz swobodnie korzystać z pieniędzy zgromadzonych na karcie.
  • Płatności zbliżeniowe: Wraz z kartą kredytową online zyskujesz możliwość dokonywania płatności zbliżeniowych. To wygodne rozwiązanie, które przyspiesza proces płatności i zapewnia Ci większą swobodę.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Poniżej zebraliśmy najczęściej zadawane pytania dotyczące pożyczek przez internet na konto bankowe.. Wierzymy, że pomogą one w podjęciu racjonalnej decyzji oraz zgłębieniu wszystkich niezbędnych informacji.

Czy firmy pozabankowe wymagają zaświadczeń o zarobkach i dokumentacji dochodów? 

Firmy pozabankowe analizują zdolność kredytową klientów, ale nie wymagają przedstawiania zaświadczeń o zarobkach czy dokumentacji dochodów. Istotne jest sprawdzenie bazy dłużników oraz historii kredytowej, aby ocenić możliwość spłaty zobowiązania. Nie ma możliwości uzyskania pożyczki bez zdolności kredytowej.

Czy pożyczka w 5 minut to tylko hasło, czy faktycznie można otrzymać pieniądze w tak krótkim czasie? 

Pożyczka w 5 minut to slogan reklamowy, ale istnieje możliwość otrzymania pieniędzy w bardzo szybkim tempie. Decyzja o udzieleniu pożyczki oraz transfer środków odbywa się zazwyczaj w ciągu kilkunastu minut od złożenia i akceptacji wniosku oraz warunków umowy. W przypadku niektórych firm pozabankowych proces ten może potrwać nawet krócej, co sprawia, że środki są dostępne praktycznie natychmiast. Warto jednak pamiętać, że termin “pożyczka w 5 minut” może być również stosowany na określenie szybkich pożyczek od ręki, które są udzielane w ciągu kilkunastu minut lub nawet tego samego dnia.

Jakie są korzyści z korzystania z pozabankowych kart kredytowych? 

Pozabankowe karty kredytowe, takie jak oferta NetCredit, posiadają wiele korzyści. Przede wszystkim oferują niskie prowizje od wykorzystanego limitu, co pozwala zaoszczędzić na dodatkowych kosztach. Ponadto, nie pobierają opłat za wydanie i obsługę karty, aktywację, blokadę czy przedterminowe zakończenie umowy. Dodatkowo, karta NetCredit umożliwia bezpłatne wypłaty środków z bankomatów oraz płatności internetowe, co zapewnia wygodę i swobodę w korzystaniu ze zgromadzonych środków. Możliwość dokonywania płatności zbliżeniowych stanowi dodatkowe ułatwienie w codziennych transakcjach.

Jak mogę otrzymać pozabankową kartę kredytową?

Aby otrzymać pozabankową kartę kredytową, taką jak karta NetCredit, należy złożyć wniosek online. Wypełnienie wniosku jest proste i szybkie. W większości przypadków firma przeprowadza analizę zdolności kredytowej na podstawie informacji zawartych w wniosku oraz sprawdza historię kredytową w bazach dłużników. Jeśli wniosek zostanie zaakceptowany, otrzymasz informację o przyznaniu wirtualnej karty kredytowej wraz z dalszymi instrukcjami.

Czy korzystanie z pozabankowych kart kredytowych jest bezpieczne? 

Tak, korzystanie z pozabankowych kart kredytowych jest bezpieczne, o ile przestrzegasz podstawowych zasad bezpieczeństwa. Ważne jest, aby chronić swoje dane osobowe oraz numer karty przed nieuprawnionym dostępem. Pamiętaj również o regularnym sprawdzaniu wyciągów z transakcjami i monitorowaniu swojego konta karty. W przypadku jakichkolwiek podejrzanych działań lub utraty karty należy niezwłocznie skontaktować się z obsługą klienta.

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon