Pożyczka online bez weryfikacji

25.01.2024
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Czym charakteryzuje się pożyczka online bez weryfikacji?

Szybka pożyczka chwilówka online to produkt, jaki mają w swojej ofercie wyłącznie wyspecjalizowane firmy pożyczkowe. Takowych nie udzielają banki, które wymagają od klientów posiadania wysokiej zdolności kredytowej, stanowiącej zabezpieczenie spłaty zobowiązania. Dlatego też nie każdy może otrzymać kredyt lub pożyczkę bankową. O wiele większe szansę na uzyskanie finansowania mają klienci, którzy udają się bezpośrednio do firm pożyczkowych. Pożyczki pozabankowe przyznawane są osobom, które:

  • mają ukończone 18 lat,
  • posiadają ważny dokument tożsamości (dowód osobisty),
  • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych,
  • posiadają konto w polskim banku.

Ważne, aby na dzień składania wniosku o pożyczkę online nie posiadać długów – nazwisko klienta nie może więc figurować w bazie dłużników, takiej jak na przykład BIK. Pożyczka online bez weryfikacji konta charakteryzuje się wysokim stopniem przyznawania, a także krótkim czasem, w jakim dopełniane są wszelkie formalności z nią związane. Dlatego też najczęściej decydują się na nią osoby, które potrzebują pozyskać dodatkową gotówkę niemalże na już. Potrzebujesz szybkiej pożyczki na dzisiaj? Skorzystanie z opcji pozabankowej będzie najlepszym rozwiązaniem w takim wypadku.

Nowoczesna pożyczka bez weryfikacji na wirtualnej karcie

Pożyczki bez zaświadczeń kojarzą nam się głównie z przekazywaniem pieniędzy w formie przelewu bankowego. Rzeczywiście, większość produktów finansowych funkcjonuje właśnie w taki sposób. Klient wnioskuje o konkretną kwotę pożyczki, która po zweryfikowaniu wniosku trafia bezpośrednio na jego rachunek bieżący. Niemniej jednak rozwój nowoczesnych technologii, a także rosnące potrzeby klientów sprawiają, że cały proces można jeszcze bardziej uprawnić, czyniąc go przyjaźniejszym. 

Mowa tutaj o pożyczkach w formie wirtualnej karty. Mechanizm ich funkcjonowania jest podobny w tej kwestii, że klient otrzymuje do dyspozycji gotówkę, którą może przeznaczyć na dowolny cel. Nie wpływa on jednak na konto, a na ową kartę kredytową online, która działa niczym prawdziwy portfel elektroniczny. Klient otrzymuje pewien limit, zgodnie z którym może dokonywać kolejnych płatności zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Niemniej jednak nie ma on obowiązku wykorzystania całości przyznanej kwoty. Jest to bardzo duże udogodnienie, gdyż często trudno oszacować, jaka dokładnie kwota pieniężna będzie potrzebna w danym okresie. Ponadto klient płaci prowizję wyłącznie od wykorzystanej sumy. Zasada działania jest więc bardzo prosta i uczciwa – nie korzystasz, nie płacisz. Dowiedz się więcej na temat spłaty karty kredytowej.

Limit odnawialny – kolejne udogodnienie dla klientów

Szybka pożyczka bez sprawdzania zdolności w formie karty wirtualnej ma jeszcze jedną, dużą zaletę. Otóż wiąże się ona z przyznaniem limitu odnawialnego – podobnie funkcjonują dobrze znane klientom banków karty kredytowe. Po danym okresie rozliczeniowym istnieje możliwość przyznania na nowo środków pieniężnych do wykorzystania, bez konieczności składania nowych wniosków. 

Z punktu widzenia klienta jest to duża wygoda – choć sam wniosek podlega szybkiej weryfikacji, to zawsze istnieje obawa, że nie został wypełniony w sposób prawidłowy. Dodatkowo nie trzeba pamiętać o tym, aby dopełnić niezbędnych formalności. Wystarczy tylko spłacić kwotę minimalną, która jest uwzględniona w umowie, a następnie cieszyć się z możliwości ponownego wykorzystania gotówki. 

Wirtualna karta, która ma formę pożyczki online z największą przyznawalnością, stanowi odpowiedź na potrzeby współczesnych klientów, którzy nade wszystko cenią sobie praktyczne rozwiązania. Dostarcza je NetCredit – firma pożyczkowa, która od 2022 roku wprowadziła nowoczesny sposób finansowania, właśnie za pomocą wirtualnej karty. Całkowicie zrewolucjonizowaliśmy tym samym rynek pożyczek pozabankowych, który – zdaniem analityków i klientów – potrzebuje nowości i automatyzacji.

Kiedy warto wnioskować o pożyczkę online bez weryfikacji?

Pożyczka na oświadczenie może zostać przyznana po złożeniu odpowiedniego wniosku – klient może zrobić to przez internet bądź telefonicznie. Wnioskując o pożyczkę, nie trzeba podawać celu, na który mają zostać przeznaczone pieniądze. Można więc wydatkować je w dowolny sposób – zarówno na potrzeby bieżące, jak i te trudne do przewidzenia. Pożyczka bez weryfikacji może stanowić dodatkowe źródło finansowania, i to w dłuższym okresie czasu. Czasami trudno bowiem określić, kiedy właściwie będzie potrzebna gotówka.

Dla niektórych jest to koniec każdego miesiąca, gdy oczekują na wypłatę wynagrodzenia, dla innych jest to okres przedświąteczny, gdy trzeba kupić prezenty dla bliskich. Nawet w nieprzewidzianych sytuacjach można skorzystać z pieniędzy, a wszystko dzięki sprawnemu systemowi weryfikacji. Wniosek jest rozpatrywany w krótkim czasie, a klient uzyskuje dostęp do pieniędzy nawet w kilkanaście minut.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Pożyczka online – łatwo, szybko i skutecznie!

Wirtualna karta, w formie której przyznawana jest nowoczesna pożyczka online bez weryfikacji, na rynku dostępna jest od niedawna, jednak już zdążyła pozyskać grono zadowolonych klientów. Korzystanie z niej jest niesamowicie proste i intuicyjne, a także wygodne. Klienci nie muszą też martwić się o kwestie związane z bezpieczeństwem.

Obecnie wdrożone zostały systemy weryfikacji, które mają na celu potwierdzenie wykonania konkretnej płatności. Dużym udogodnieniem jest także funkcja chargeback, która umożliwia uzyskanie zwrotu gotówki w przypadku, gdy transakcja finalnie nie dojdzie do skutku. 

Wirtualna karta to nie tylko płatności online – za jej pomocą można również wypłacać środki z bankomatu, jeśli takowe akurat są potrzebne. Umożliwia to efektywniejsze zarządzanie posiadanym kapitałem i planowanie zakupów. 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon