Pożyczka od zaraz

25.01.2024
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Pożyczka od zaraz — co to jest?

Pożyczki gotówkowe od zaraz to prosta i bezpieczna forma pożyczania pieniędzy. Tego typu zobowiązanie zaciągamy za pośrednictwem strony internetowej, na której zakładamy konto i składamy wniosek o pożyczkę. Wniosek ten zostaje zweryfikowany, a pieniądze znajdują się na naszym koncie nawet w kilkanaście minut od uzyskania informacji o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. 

Tego typu zobowiązanie finansowe jest nie tylko szybkie, ale także bardzo wygodne, ponieważ całą procedurę załatwiamy, nie wychodząc z domu i nie przygotowując żadnych dokumentów poza dowodem tożsamości.

Pożyczka od zaraz — jak szybko otrzymam?

Pożyczka od zaraz to rozwiązanie, które cenione jest przez klientów firm pozabankowych przede wszystkim za jej szybkość. W jakim czasie pożyczone pieniądze znajdą się na naszym koncie? Wiele zależy od rodzaju pożyczki oraz indywidualnej sytuacji. 

Szybkie pożyczki online udzielane są na podstawie składanych wniosków pożyczkowych. Wszelkie wnioski są weryfikowane od razu po ich wpłynięciu. Właśnie dlatego bardzo często pieniądze mogą znaleźć się na naszym koncie już po kwadransie od uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej. Wiele zależy jednak od tego, czy wniosek składamy w dzień powszedni. W przypadku weekendu, czy nocy może być konieczne kilkugodzinne oczekiwanie. Zazwyczaj nie trzeba czekać dłużej niż dobę. 

Pożyczka od zaraz — kto może się ubiegać?

O pożyczkę do zaraz może ubiegać się każdy obywatel Polski, który ukończył osiemnasty rok życia. W niektórych przypadkach może jednak być konieczne ukończenie dwudziestu lub dwudziestu jeden lat. Taką też politykę stosujemy w Net Credit. Udzielamy pożyczek osobom, które ukończyły 20 rok życia i mają nie więcej niż 70 lat. Niezbędna jest także pełna zdolność do czynności prawnych.

Nie bez znaczenia jest także dostęp do internetu oraz własny rachunek w bankowości internetowej. Swoje dane potwierdzamy bowiem jednorazowym przelewem na symboliczną kwotę, która bardzo szybko zostaje nam zwrócona. Tożsamość coraz częściej można potwierdzić także w aplikacji mobilnej, która znacznie upraszcza całą procedurę kredytową. 

Pożyczka online od zaraz — jakie są warunki?

Kiedy myślimy o warunkach otrzymania szybkiej pożyczki, najczęściej przychodzą nam do głowy wysokie zarobki. Tymczasem najważniejszym warunkiem uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej w przypadku szybkiej pożyczki jest dobra historia spłacania poprzednich zobowiązań oraz ciągłość finansowa. Dodatkowym atutem będzie również stałe zatrudnienie u jednego pracodawcy, najlepiej na podstawie umowy o pracę.

Pożyczka gotówkowa od zaraz — na jaką kwotę?

Pożyczka od zaraz to szybkie, proste i bezpieczne rozwiązania. Jakich kwot jednak możemy spodziewać się w przypadku tego typu oferty?

Pożyczki od zaraz online najczęściej udzielane są przez instytucje pozabankowe w formie chwilówek, czyli pożyczek, które należy spłacić w krótkim czasie – zwykle trzydziestu dni. 

Zakres oferowanych kwot jest bardzo szeroki i zazwyczaj oscyluje w granicach od 1000 do 5000 złotych. Wszystko jednak zależy od aktualnej oferty firmy pożyczkowej. Bardzo łatwo jednak dopasować oferowaną kwotę pożyczki do swoich indywidualnych potrzeb. W Net Credit oferujemy pożyczki od 1550 zł do nawet 5000 złotych.

Pożyczka od zaraz przez internet

Jedną z najważniejszych i najczęściej wymienianych zalet pożyczek od zaraz jest możliwość wzięcia ich w całości przez internet. Co to oznacza? W praktyce cały wniosek kredytowy składamy za pośrednictwem strony internetowej wybranej przez nas firmy pożyczkowej. Cały wniosek jest dostępny online. Nie są potrzebne zaświadczenie o zarobkach, a jedynym dokumentem wymaganym do uzyskania pożyczki jest dowód osobisty, z którego spisujemy numer. 

Pożyczka od ręki online będzie więc doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki bez formalności i bez konieczności opuszczania domu. Warto zaznaczyć, że nawet proces analizowania wniosku kredytowego jest zazwyczaj w całości zautomatyzowany. Oznacza to, że jeżeli twój przypadek nie wymaga dodatkowych wyjaśnień, najpewniej nie będziesz musiał kontaktować się z nami przez cały proces wnioskowania o pożyczkę. To świetna wiadomość dla introwertyków, osób zajętych oraz tych, które potrzebują gotówki jak najszybciej. 

Potrzebna gotówka? Weź pożyczkę w NetCredit

W NetCredit pożyczka od zaraz dostępna jest w całości online bez niepotrzebnych formalności oraz długotrwałego oczekiwania na rozpatrzenie wniosku. Pieniądze mogą znaleźć się na twoim koncie, już w piętnaście minut a cały proces wnioskowania o pożyczkę nie wymaga opuszczania domu. 

Pożyczka od zaraz przez internet w NetCredit jest całkowicie bezpieczna, a także łatwa i szybka. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo ani swoich danych, ani transakcji. 

Wypełnij prosty wniosek, podając w nim adres e-mail, numer telefonu oraz hasło. W kolejnym kroku zostaniesz poproszony o dane osobowe, a w ostatnim o dane finansowe. Wnioskowanie o pożyczkę jest proste i całkowicie bezpłatne.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon