Pożyczka na raty bez weryfikacji

23.10.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Pożyczki na raty stają się coraz bardziej popularne wśród Polaków, a ich największą zaletą jest elastyczność w spłacie. Ale czy istnieje możliwość zaciągnięcia takiej pożyczki bez weryfikacji? Oto, wszystko co musisz wiedzieć na temat pozabankowych pożyczek na raty bez weryfikacji.

Czym jest pozabankowa pożyczka na raty?

Pozabankowa pożyczka online to forma finansowania, której udzielają instytucje niebędące bankami. Najczęściej są to firmy specjalizujące się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych lub pożyczek długoterminowych. Zaletą takiego rozwiązania jest większa elastyczność w stosunku do wymagań stawianych przez banki oraz szybkość procesu decyzyjnego.

Weryfikacja osoby ubiegającej się o pożyczkę

Weryfikacja to proces potwierdzenia tożsamości osoby starającej się o pożyczkę. Tradycyjnie obejmuje ona:

 • Weryfikację dokumentów tożsamości.
 • Sprawdzenie historii kredytowej.
 • Przelew weryfikacyjny na 1 grosz.

Dlaczego firmy pożyczkowe dokonują weryfikacji?

Weryfikacja jest konieczna, by chronić zarówno pożyczkobiorcę, jak i instytucję finansową. Poprzez potwierdzenie tożsamości osoby ubiegającej się o pożyczkę, firmy minimalizują ryzyko oszustw i zapewniają, że środki trafią do prawidłowego odbiorcy. Dodatkowo, dzięki sprawdzeniu historii kredytowej, instytucje te mogą lepiej ocenić zdolność pożyczkową klienta.

Kto może skorzystać z pożyczki na raty bez weryfikacji?

Osoby, które nie chcą przechodzić przez skomplikowany proces weryfikacyjny lub mają problem z tradycyjnymi metodami potwierdzenia tożsamości, często szukają pożyczki online bez weryfikacji. Ważne jest jednak, by pamiętać, że brak weryfikacji może wiązać się z wyższym oprocentowaniem lub innymi opłatami.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Zalety pożyczek na raty bez weryfikacji

Kiedy myślimy o pożyczkach bez zaświadczeń, często zastanawiamy się, jakie są ich faktyczne korzyści. Pożyczki na raty bez weryfikacji stały się jednym z najbardziej pożądanych produktów finansowych w ostatnim czasie. Ale dlaczego tak wielu klientów wybiera tę opcję? Oto kluczowe zalety tego typu rozwiązania finansowego.

 • Szybkość i prostota procesu.
 • Elastyczność w zakresie spłaty.
 • Brak konieczności dostarczania dużej ilości dokumentów.
 • Dostępność dla osób z różnymi profilami kredytowymi.
 • Możliwość zaciągnięcia pożyczki od ręki nawet w sytuacjach, gdy tradycyjne banki odmawiają udzielenia kredytu.

Co zamiast pożyczki pozabankowej na raty bez weryfikacji?

Jeżeli zastanawiasz się nad alternatywą dla pożyczki na raty, rozważ pozabankową kartę kredytową Net Credit. Oto parafrazowane zalety tej karty:

 • Niska prowizja w wysokości 16% od wykorzystanej sumy w każdym okresie rozliczeniowym.
 • Zero kosztów związanych z pozyskaniem i serwisowaniem karty.
 • Brak dodatkowych opłat za aktywowanie oraz zabezpieczanie karty.
 • Możliwość wcześniejszego zakończenia umowy bez dodatkowych kosztów.
 • Bez opłat wypłaty gotówki z bankomatów.
 • Zero opłat za transakcje online (w tym Google Pay i Apple Pay) oraz operacje bankowe z konta karty.
 • Możliwość dokonywania płatności zbliżeniowych bez dodatkowych kosztów.

Jeśli cenisz sobie łatwość i wygodę, karta kredytowa bez zaświadczeń to idealna propozycja dla ciebie. Dzięki niej masz pewność, że gotówka jest zawsze pod ręką, bez zbędnych formalności i oczekiwania. Spróbuj już dziś i przekonaj się, jak prosto możesz mieć finanse w zasięgu swojego portfela.

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon