Pożyczka na oświadczenie

25.01.2024
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Pożyczka na oświadczenie

W przypadku zaciągania zobowiązań bankowych standardem jest konieczność wskazania źródła swoich dochodów poświadczonego stosownym zaświadczeniem od pracodawcy. Na szczęście dla osób, którym zależy na czasie, na rynku finansowym rozwinął się produkt zwany szybką pożyczką na oświadczenie. Sprawdź, co to dokładnie jest i jak ją otrzymać. 

Co to jest pożyczka na oświadczenie?

Każde zobowiązanie gotówkowe, które udzielane jest klientowi przez instytucję finansową, musi być zabezpieczone zaświadczeniem o dochodach. Dla wielu klientów, szczególnie tych, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki, proces ubiegania się o takie zaświadczenie jest równoznaczny z utratą cennego czasu. Pożyczka na oświadczenie o dochodach jest doskonałym rozwiązaniem takiego problemu. 

Czym jest pożyczka na zaświadczenie? W ten sposób określa się pożyczkę online, która zostaje udzielona na podstawie oświadczenia klienta o wysokości swoich dochodów. 

Pożyczka na oświadczenie — jak to działa?

Szybka pożyczka na oświadczenie to bardzo proste rozwiązanie dostępne praktycznie dla każdego, kto ma dostęp do internetu. Zaświadczenie o dochodach od pracodawcy nie musi być wcale dołączone do wniosku. 

Co zamiast niego? Wypełniany za pośrednictwem internetu wniosek posiada specjalną rubrykę, w której należy wpisać wysokość swoich miesięcznych dochodów oraz wszystkie dane pracodawcy. Wysyłając wniosek, oświadczamy, że wszystkie w nim zawarte dane są prawdziwe i na tej podstawie zostaje nam udzielona pożyczka na oświadczenie przez internet.

Pożyczka na oświadczenie — kto może się ubiegać?

Po pożyczkę na oświadczenie online może ubiegać się każda osoba, która spełnia kryteria stawiane klientom przez firmę pożyczkową. Najczęściej jednym z najważniejszych kryteriów jest wiek. Większość firm udziela pożyczek wyłącznie osobom pełnoletnim. Niektóre z nich wymagają jednak przekroczenia wieku dwudziestu jeden lat. Ważnym kryterium jest także polskie obywatelstwo oraz pełna zdolność do czynności prawnych. 

Niezwykle istotne jest także posiadanie konta w bankowości internetowej. Nasze dane są bowiem najczęściej potwierdzane przelewem symbolicznej kwoty z własnego konta, tego samego, na które wpłyną przyznane nam pieniądze. 

Pożyczka na oświadczenie online — jak wziąć?

Wzięcie pożyczki na oświadczenie online jest bardzo proste. Wystarczy założyć konto poprzez stronę internetową wybranej przez nas firmy pożyczkowej i za jej pośrednictwem wypełnić wniosek o pożyczkę, która nas interesuje. 

Ważnym elementem wniosku jest podanie informacji o swoich dochodach oraz zobowiązaniach finansowych. W przypadku kredytów bankowych to właśnie w tym miejscu jesteśmy zazwyczaj proszeni o dołączenie do wniosku zaświadczenia od pracodawcy. Pożyczka na oświadczenie pozwala pominąć ten krok. 

Co oprócz wysokości dochodów i danych pracodawcy trzeba  zamieścić we wniosku?

  • swoje pełne dane osobowe
  • numer dowodu tożsamości
  • rodzaj umowy, na podstawie której jesteśmy zatrudnieni
  • swój stan cywilny
  • liczbę osób na utrzymaniu
  • średnie miesięczne wydatki gospodarstwa domowego

Pożyczka na oświadczenie — czy jest bezpieczna?

Pożyczka na oświadczenie wzięta za pośrednictwem internetu ma wiele zalet. Przede wszystkim pieniądze bardzo szybko znajdują się na naszym koncie. W wielu przypadkach wystarczy jedynie piętnaście minut od pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Czy jednak jest to opcja bezpieczna?

Nie ma obaw. Pożyczka na oświadczenie online zaciągana w godnej zaufania i rozpoznawalnej firmie pozabankowej jest całkowicie bezpieczna. Nasze dane zostają zweryfikowane za pomocą przelewu online na symboliczną kwotę, która niemal od razu zostaje nam zwrócona. Właśnie dzięki temu nie ma możliwości, aby pożyczkę zaciągnął ktoś inny bez naszej wiedzy. NetCredit działa na rynku finansowym już ponad 10 lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie setek tysięcy klientów, którym udzieliliśmy pożyczek na oświadczenie.

Przebywając na stronie internetowej firmy pożyczkowej, możemy zobaczyć w rogu przeglądarki tuż obok adresu URL symbol kłódki. Świadczy on o tym, że wszystkie połączenia są szyfrowane. Oznacza, to nie tylko bezpieczeństwo danych, ale także wszystkich dokonywanych transakcji. 

Umowa pożyczki na oświadczenie online jest przejrzysta. Wyszczególnia się w niej dokładnie, to ile pieniędzy pożyczamy, ile musimy oddać i w jakim terminie należy zamknąć okres spłacania. Nie ma więc ryzyka żadnych niedopowiedzeń ani nieporozumień. 

Szybka pożyczka na oświadczenie o dochodach

Warto zaznaczyć, że pożyczka na oświadczenie o online nie jest równoznaczna z pożyczką bez BIK i BIG. Obecnie wszystkie renomowane firmy pożyczkowe weryfikują swoich klientów w bazach dłużników. Właśnie dlatego podstawowym warunkiem udzielenia nam pożyczki online jest zdolność kredytowa. 

Ogromną zaletą szybkich pożyczek na oświadczenie o dochodach jest ich szybkość. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które znajdują się w trudnej sytuacji i potrzebują gotówki na koncie tak szybko, jak to możliwe. Bez konieczności załatwiania oświadczenia o dochodach pieniądze możemy otrzymać już kilkanaście minut po pozytywnej weryfikacji wniosku. Ten zaś weryfikowany jest zazwyczaj automatycznie w przeciągu kilku–kilkudziesięciu minut. Dodatkowo, aby otrzymać pożyczkę na oświadczenie przez internet, nie trzeba nawet opuszczać własnego salonu. 

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon