Pożyczka na 500 plus

25.01.2024
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Czym jest 500 plus?

Kwestia świadczenia socjalnego 500 plus nie powinna budzić większych wątpliwości, jednak obecnie coraz częściej jest ona mylona z innymi benefitami, które przysługują wybranym grupom społecznym. Otóż 500 plus otrzymują rodzice małoletnich dzieci, które pozostają na ich utrzymaniu. Od 1 lipca 2019 roku zostały wprowadzone zmiany, na mocy których 500 plus przysługuje na każde dziecko. Obecnie program nie przewiduje limitów dochodowych. Pieniądze otrzymuje się co miesiąc, w formie przelewu bankowego. Zainteresowani zobowiązani są jednak złożyć wniosek we właściwym punkcie MOPS, mogą również wnioskować o świadczenie przez internet. 

Świadczenie 500 plus ma stanowić pomoc materialną dla rodzin, które mają na wychowaniu dzieci. Ustawodawca nie przewidział jednak sposobu, w jaki mają być wydatkowane środki pieniężne. W efekcie każdy rodzic może sam zadecydować, na co przeznaczy otrzymaną pomoc. Świadczenie 500 plus może więc pełnić różne funkcje – z jednej strony wspomaga rodzinny budżet, z drugiej strony stanowi także swego rodzaju zabezpieczenie finansowe.

Pożyczka na 500 plus – kiedy można ją uzyskać?

Pożyczka na 500 plus na raty stała się przedmiotem zainteresowania osób, które chciałyby pozyskać dodatkowe środki pieniężne, lecz jednocześnie nie mają możliwości ubiegania się na przykład o kredyt bankowy. Warto mieć na uwadze, że pożyczki na 500 plus bez sprawdzania baz udzielane są wyłącznie przez wyspecjalizowane firmy pożyczkowe, a nie przez banki. Te wymagają bowiem posiadania zdolności kredytowej, a więc i odpowiedniego zabezpieczenia w postaci na przykład dochodów z pracy zarobkowej. 

Tymczasem świadczenia socjalne, w tym także 500 plus, nie stanowią dla banku wiarygodnego zabezpieczenia. Inaczej jest w przypadku firm pożyczkowych, które sprawdzają wyłącznie zadłużenie klienta na moment wnioskowania o środki pieniężne. Pożyczek pozabankowych w żadnej formie nie mogą więc otrzymać osoby, które na moment złożenia wniosku figurują w bazach dłużników. 

Niemniej jednak pożyczka na 500 plus w przypadku pozostałych osób może być doskonałym sposobem na podreperowanie domowego budżetu. Zabezpieczeniem jej spłaty jest uzyskiwane świadczenie socjalne, jednak nie jest ono pobierane bezpośrednio przez firmę pożyczkową. Klient spłaca pożyczkę na raty we własnym zakresie, a ich wysokość ustalana jest, mając na uwadze jego potrzeby i możliwości.

Nowoczesna pożyczka na 500 plus – czym się charakteryzuje?

Klienci firm pożyczkowych często zastanawiają się, na jakich zasadach udzielane są pożyczki od ręki? Obecnie istnieje możliwość uzyskania pożyczki od zaraz nie tylko w formie tradycyjnej, a więc poprzez przelew bankowy, lecz także w formie karty kredytowej online

Umożliwia to NetCredit – nasza firma, która od 2022 całkowicie zrewolucjonizowała rynek szybkich pożyczek chwilówek, kierując się przede wszystkim oczekiwaniami obecnych i nowych klientów. 

Czym charakteryzuje się nowoczesna pożyczka? Pierwszy etap w jej przypadku będzie wyglądał tak samo, jak w kontekście pożyczek tradycyjnych. Zainteresowany jej otrzymaniem klient musi złożyć odpowiedni wniosek – można to zrobić przez internet bądź telefonicznie, kontaktując się z przedstawicielem firmy. Następnie należy przejść weryfikację, która polega na wykonaniu przelewu ze swojego konta bankowego. Kwota weryfikacyjna jest niewielka i wynosi 1 zł – w rzeczywistości celem przelewu jest upewnienie się, że o pożyczkę wnioskuje osoba, której dane podano w formularzu. W dalszej części nowoczesne pożyczki przez internet na konto różnią się od tradycyjnych tym, że pieniądze nie są przekazywane bezpośrednio na konto bankowe. Klient otrzymuje wirtualną kartę kredytową, na której zakodowany zostaje limit do wykorzystania w danym okresie rozliczeniowym. Kartą można płacić w sklepach stacjonarnych, a także internetowych. Jednocześnie klient ma możliwość dokonywania wypłaty gotówki z bankomatu.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę na 500 plus w formie karty kredytowej?

Nowoczesna pożyczka na 500+ online ma wiele korzyści. Przede wszystkim umożliwia ona optymalne zarządzanie ponoszonymi przez klienta kosztami. Płaci on prowizję wyłącznie od wykorzystanych w danym okresie rozliczeniowym kwot. Jeśli w ogóle nie korzystał on z karty, nie będzie zobowiązany do uiszczania żadnych opłat. Jednocześnie nie płaci za wydanie karty, wykonywanie przelewów czy za wcześniejsze zakończenie umowy. 

Zasada jest więc bardzo prosta – klient korzysta z pieniędzy wtedy, gdy rzeczywiście są mu one potrzebne i płaci tylko za to, ile w danym okresie wydał. Warto o tym pamiętać, zwłaszcza że w przypadku tradycyjnych pożyczek należy liczyć się z opłatami stałymi, które są niezależne od wykorzystanego kapitału. Pożyczka na 500 plus przez internet może zostać przyznana każdej osobie pełnoletniej, która na moment składania wniosku nie figuruje w bazach dłużników. 

Pozostałe wymagania odnoszą się wyłącznie do posiadania ważnego dokumentu tożsamości, adresu mailowego czy rachunku bieżącego w polskim banku. O pożyczkę można wnioskować w każdym czasie, nawet wieczorami czy w weekendy.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Korzystne rozwiązanie dla rodzin

Pożyczka na 500 plus może okazać się doskonałym sposobem na podreperowanie domowego budżetu, zwłaszcza w okresie zwiększonych wydatków. Brak środków na koncie stanowi poważne wyzwanie dla każdego rodzica, jednak z problemem tym można poradzić sobie w krótkim czasie, właśnie dzięki szybkim pożyczkom. Wniosek weryfikowany jest nawet w kilkanaście minut, co umożliwia uzyskanie dostępu do gotówki i regulowanie kolejnych płatności. 

Przyjęty okres rozliczeniowy pozwala natomiast świadomiej zarządzać domowym budżetem i wydatkami. Po spłacie poprzedniego zadłużenia limit zostaje odnowiony, zatem klient z powrotem uzyskuje dostęp do pieniędzy, bez konieczności składania kolejnych wniosków. 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon