Pożyczka na 12 miesięcy

26.07.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Zastanawiasz się nad zaciągnięciem pożyczki pozabankowej online? Niezależnie od twoich powodów, poradnik ten na pewno ci pomoże. Poznaj tajniki pożyczki na 12 miesięcy, dowiedz się, na co zwracać uwagę i jak wybrać najlepszą ofertę na rynku.

Czym jest pożyczka na 12 miesięcy?

Pożyczka na 12 miesięcy to zobowiązanie finansowe, które zaciągasz na okres jednego roku. Ma ono znamiona pożyczki na raty. To rozwiązanie często wybierane przez osoby, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki na realizację konkretnych planów, takich jak remont mieszkania, zakup nowego sprzętu AGD czy wyjazd na wymarzone wakacje.

Pożyczka na 12 miesięcy – idealne rozwiązanie na niespodziewane wydatki

Zdarzyło ci się, że niespodziewane wydatki pokrzyżowały twoje plany finansowe? Jeśli tak, to pożyczka na 12 miesięcy może być idealnym rozwiązaniem. Jest to rodzaj pożyczki ratalnej, w której spłacasz zaciągnięte zobowiązanie w wygodnych, miesięcznych ratach bez konieczności nadszarpnięcia budżetu domowego, jak może być to w przypadku tradycyjnych pożyczek krótkoterminowych ze spłatą w ciągu 30 dni.

Różne formy pożyczek

Na rynku finansowym istnieje wiele form pożyczek od ręki, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy wyróżnić pożyczki krótkoterminowe, pożyczki długoterminowe, pożyczki z poręczycielem oraz tradycyjne chwilówki.

Alternatywa dla pożyczki na 12 miesięcy

Jeśli pożyczka na 12 miesięcy nie jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem, warto zwrócić uwagę na alternatywy. Jedną z nich jest oferta pozabankowej karty kredytowej od NetCredit. Karta ta ma wiele zalet, które wyróżniają ją na tle innych produktów finansowych:

  • 16% prowizji od wykorzystanego limitu w każdym cyklu rozliczeniowym
  • brak opłat za wydanie i obsługę karty
  • brak opłat za aktywację i blokadę karty
  • brak opłat za przedterminowe zakończenie umowy
  • brak opłat za wypłatę środków z bankomatów
  • brak opłat za płatności internetowe (Google Pay, Apple Pay) oraz przelewy z konta karty
  • bezpłatne płatności zbliżeniowe
Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Dla kogo wirtualna karta kredytowa będzie dobrym rozwiązaniem?

Wirtualna karta kredytowa jest doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie wygodę i bezpieczeństwo płatności online. Jeśli często dokonujesz zakupów w internecie, podróżujesz i korzystasz z usług takich jak Uber czy Airbnb, a także jeżeli często płacisz za subskrypcje serwisów streamingowych, taka karta będzie dla ciebie idealna.

Karta kredytowa przez internet od NetCredit jest szczególnie atrakcyjna ze względu na brak opłat za transakcje online, w tym za płatności zbliżeniowe czy mobilne (Google Pay, Apple Pay). Dodatkowo, nie musisz obawiać się dodatkowych opłat za wypłatę gotówki z bankomatów czy za obsługę karty. Taka karta to doskonałe narzędzie do zarządzania twoimi codziennymi wydatkami.

Pamiętaj jednak, że każda karta kredytowa, w tym wirtualna, wiąże się z odpowiedzialnością. Powinieneś dokładnie znać warunki umowy i prowadzić rozsądną politykę finansową, aby uniknąć zadłużenia. Karta kredytowa od ręki to rozwiązanie jest dla osób, które potrafią odpowiedzialnie zarządzać swoim budżetem i dokonują regularnych spłat.

Czy oferta pozabankowej karty kredytowej NetCredit jest dla mnie?

Karta kredytowa od NetCredit to produkt, który warto rozważyć, szczególnie jeśli szukasz alternatywy dla pożyczki na 12 miesięcy. Jej zalety, takie jak brak opłat za wydanie i obsługę czy 16% prowizji od wykorzystanego limitu w każdym cyklu rozliczeniowym, sprawiają, że jest to bardzo atrakcyjna propozycja.

Mamy nadzieję, że ten poradnik pomógł ci zrozumieć, czym jest pożyczka na 12 miesięcy i jakie są jej alternatywy. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego produktu finansowego zależy od twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Zawsze zastanów się dwa razy, zanim zdecydujesz się na zaciągnięcie pożyczki na oświadczenie lub kredytu.

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon