Pożyczka bez weryfikacji telefonicznej

25.01.2024
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Pożyczka bez weryfikacji telefonicznej – zasady przyznawania

Szybkie pożyczki bez weryfikacji telefonicznej zyskały na popularności głównie dzięki rozwojowi bankowości internetowej. Dziś niemal każdy klient banku posiada konto online, do które ma dostęp za pomocą identyfikatora oraz hasła. Wyspecjalizowane firmy pożyczkowe mogą więc udzielać pożyczek bez telefonicznej weryfikacji klienta, jedynie za pomocą przelewu bankowego. 

Cała procedura polega na przekazaniu symbolicznej kwoty pieniężnej na konto firmy pożyczkowej. Przelew musi zostać wykonany z rachunku klienta, który wnioskuje o finansowanie. Kwota przelewu wynosi 1 gr lub 1 zł, a więc jest naprawdę symboliczna. Niemniej jednak, zanim dojdzie do przekazania przelewu, klient musi dopełnić niezbędnych formalności. Szybkie pożyczki bez weryfikacji telefonicznej udzielane są wyłącznie osobom pełnoletnim, posiadającym obywatelstwo polskie oraz pełną zdolność do czynności prawnych. Mogą je otrzymać osoby, które legitymują się ważnym dowodem osobistym oraz posiadają konto w polskim banku. 

Jednocześnie na moment składania wniosku o pożyczkę nie mogą figurować w bazach dłużników, na przykład w BIK. 

Wysoki stopień przyznawania i pieniądze od ręki

Pożyczki pozabankowe charakteryzują się wysokim stopniem przyznawania. Klient nie musi bowiem spełniać tych wszystkich warunków, które wiążą się z uzyskaniem kredytu bankowego czy pożyczki bankowej. Ilość formalności zostaje ograniczona do minimum. Umożliwia to przyznanie finansowania w bardzo krótkim czasie – wniosek weryfikowany jest niemal natychmiastowo, przez co klient otrzymuje pożyczkę od ręki

Pożyczka online bez telefonu ma obecnie zupełnie inną formą, niż dotychczas. Jeszcze do niedawna klient otrzymywał pieniądze bezpośrednio na konto bankowe. Miał więc do dyspozycji konkretną sumę, od której musiał zapłacić odsetki i prowizję. Nie uwzględniano natomiast tego, czy rzeczywiście wydatkował on całą przyznaną kwotę pożyczki – nie było to wtedy możliwe. Dziś jednak pieniądze nie trafiają na konto klienta, a do specjalnego portfela elektronicznego, zwanego wirtualną kartą kredytową. Jest na niej zapisany pewien limit, do którego klient może dokonywać płatności bądź wypłacać gotówkę z bankomatu. Limit przyznawany jest na pewien czas, zwany okresem rozliczeniowym. Chwilówki online spłacane są więc nie z uwzględnieniem całego limitu, a jedynie faktycznie wydatkowanej kwoty.

Zalety korzystania z wirtualnych kart 

Wirtualna karta jako pożyczka bez weryfikacji telefonicznej brzmi nieco enigmatycznie – rzeczywiście, produkt ten to całkowita nowość, jaką proponuje swoich klientom NetCredit. Wirtualna karta została przez nas wprowadzona na rynek pożyczek pozabankowych w 2022 roku, rewolucjonizując go. 

Niemniej jednak klienci szybko przekonali się o zaletach tego rodzaju rozwiązania. Pierwszym z nich jest wygoda dokonywania płatności – klient może płacić za zakupy w sklepach stacjonarnych oraz internetowych, łącząc kartę ze swoim wirtualnym portfelem, na przykład GooglePay. Płaci on prowizję wyłącznie od limitu, jaki w danym okresie wykorzystał. Obowiązuje więc zasada, że kto nie korzysta z pieniędzy, ten nie płaci. Jest to bardzo komfortowe i uczciwe z punktu widzenia klienta rozwiązanie. Limit ma charakter odnawialny – za pomocą jednego wniosku można pozyskać finansowanie na cały rok. Możemy więc mówić o pożyczce odnawialnej.

Nie trzeba więc co rusz składać nowych wniosków, jeśli gotówka w dalszym ciągu jest potrzebna. Pieniądze można wydatkować w dowolny sposób – pożyczkodawca nie sprawdza katalogu wydatków klienta, nie polegają one weryfikacji. Składając wniosek, nie trzeba natomiast podawać celu, na jaki zostaną przeznaczone pieniądze. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które cyklicznie potrzebują dodatkowej gotówki na wydatki bieżące, a także te nieprzewidziane. 

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Bezpieczeństwo pożyczek bez weryfikacji telefonicznej

W kontekście pożyczek od zaraz, bez względu na to, w jakiej dokładnie formie są przyznawane, nie można pominąć kwestii bezpieczeństwa. Mowa tutaj przede wszystkim o niedoprowadzaniu do sytuacji, w których mogłoby dojść do wycieku danych bądź wyłudzeniu pieniędzy na czyjś dokument tożsamości. Warto mieć na względzie, że obecna metoda weryfikacji jest o wiele bezpieczniejsza, niż telefoniczna. Nie sposób bowiem zafałszować danych właściciela konta, z którego wykonywany jest przelew. Ponadto bank, zakładając rachunek dla konkretnej osoby, musi potwierdzić jej tożsamość. Nie ma tutaj znaczenia, czy założenie konta odbywa się w oddziale, czy też internetowo. Obecnie z takiego rozwiązania korzysta wiele firm, a także instytucji publicznych, weryfikując tożsamość klienta za pośrednictwem rachunku bankowego. 

W kontekście pożyczek w formie wirtualnej karty także warto skupić się na kwestiach związanych z bezpieczeństwem. Otóż każde logowanie musi być odpowiednio potwierdzone, podobnie jak chęć wykonania przelewu czy wypłaty gotówki. Dzięki temu klient ma pewność, że nie dochodzi do włamania na konto, a tym samym do kradzieży środków pieniężnych. Jednocześnie właściciele kart kredytowych online mają możliwość otrzymania zwrotu gotówki w przypadku, gdy realizowana transakcja nie dojdzie do skutku, a to wszystko dzięki funkcji chargeback. Kwestie bezpieczeństwa są obecnie dla firm pożyczkowych priorytetem, dlatego klienci w każdym aspekcie finansowania mają zapewnioną właściwą ochronę.

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon