Pożyczka bez udokumentowanych dochodów

07.07.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Pożyczka bez udokumentowanych dochodów – brzmi jak niewiarygodna możliwość dla wielu osób poszukujących dodatkowego finansowania, które nie są w stanie sposób precyzyjnych przedstawić swoich miesięcznych dochodów. 

W niniejszym artykule zrozumiesz wszystkie niuanse tej opcji pożyczkowej. Zdradzimy również, gdzie warto szukać takiej pożyczki oraz na co zwracać uwagę podczas procesu wnioskowania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej, między innymi o pożyczkach na raty bez weryfikacji.

Pożyczka bez udokumentowanych dochodów – jak to możliwe?

Pierwszym krokiem do zrozumienia idei pożyczki bez udokumentowanych dochodów jest wyjaśnienie, na czym polega ta opcja. Te pożyczki, nazywane też pożyczkami bez zaświadczeń, udzielane są przez instytucje pozabankowe, które nie wymagają przedstawiania zaświadczeń o zarobkach i dokumentacji dochodów. Firmy te jednak analizują bazy dłużników i zdolność kredytową klientów do spłaty zobowiązania. Nie udzielają finansowania każdemu, chociaż przyznawalność jest zdecydowanie większa niż w przypadku pożyczek bankowych. Dlatego też pożyczki pozabankowe, nazywamy często pożyczkami z wysoką przyznawalnością.

W przypadku pożyczek bankowych, niezbędne jest przedstawianie zaświadczeń o zarobkach oraz informacji o zatrudnieniu. W przypadku pożyczek pozabankowych online, wnioskujący deklaruje dane dotyczące zarobków i na tej podstawie oraz na podstawie analizy historii kredytowej oraz danych w bazach dłużników, podejmowana jest decyzja pożyczkowa.

Należy jednak pamiętać, aby wszelkie dane składane we wniosku były w 100% zgodne z prawdą. Podawanie nieprawdziwych danych jest niezgodne z prawem, oraz może prowadzić do błędnej oceny potencjału spłaty zaciągniętej pożyczki, a co za tym idzie, popadnięciem w problemy finansowe.

Gdzie szukać pożyczek bez udokumentowanych dochodów?

Główne miejsca, w których możesz poszukiwać pożyczek bez udokumentowanych dochodów, to internetowe platformy pozabankowe. Wiele z nich umożliwia aplikowanie o pożyczkę online, co znacząco skraca i upraszcza proces zaciągania pożyczki. Przykładem takiego miejsca jest NetCredit, Od 2011 roku jesteśmy aktywni na polskim rynku finansowym. Naszą reputację budujemy na podstawie wysokiej jakości usług, które cieszą się ciągłym uznaniem nawet wśród najbardziej wymagających odbiorców. Przez dekadę nasza specjalność to udzielanie pożyczek krótkoterminowych online, bez niepotrzebnych procedur. Blisko pół miliona Polaków pokładane w nas swoje zaufanie, co zaowocowało przyznaniem ponad 1 350 000 pożyczek. Nieustannie pracujemy nad nowatorstwem w oferowanych usługach, aby sprostać dynamicznie ewoluującym wymaganiom naszych klientów. W 2022 roku z sukcesem wprowadziliśmy do oferty nowy element, jakim jest wirtualna karta kredytowa, która wywarła znaczny wpływ na polski rynek pożyczkowy.

Oferta NetCredit

Nasza oferta przedstawia wiele zalet dla osób poszukujących dodatkowego źródła finansowania. Od 2022 roku przyznajemy pożyczki na pozabankowej karcie kredytowej. Szczegółowo, nasze oferta zakłada:

  • 16% prowizji od wykorzystanego limitu w każdym cyklu rozliczeniowym
  • brak opłat za wydanie i obsługę karty
  • brak opłat za aktywację i blokadę karty
  • brak opłat za przedterminowe zakończenie umowy
  • brak opłat za wypłatę środków z bankomatów
  • brak opłat za płatności internetowe (Google Pay, Apple Pay) oraz przelewy z konta karty
  • bezpłatne płatności zbliżeniowe
Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Pozabankowa karta kredytowa Net Credit

Karta kredytowa od ręki NetCredit jest dostępna dla klientów bez potrzeby udokumentowania dochodów. Jest to opcja, która umożliwia elastyczne zarządzanie swoim budżetem i dostęp do funduszy w każdym momencie. 

Z uwagi na liczne zalety naszej karty kredytowej, może być ona doskonałym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują dodatkowego wsparcia finansowego, ale nie chcą zaciągać tradycyjnej pożyczki bankowej, lub zwyczajnie nie mają czasu na przygotowywanie dokumentów finansowych.

Nigdy nie było łatwiej 

Dysponujesz swoim limitem kredytowym przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, zawsze wtedy, gdy go potrzebujesz i na tyle długo, na ile go potrzebujesz. Opłata prowizyjna naliczana jest jedynie od limitu, który wykorzystałeś.

Spłacasz w tempie, które wybierasz

Zdajemy sobie sprawę, że życie potrafi zaskakiwać, więc to ty decydujesz, jaką część limitu kredytowego chcesz spłacić. Możesz zdecydować się na spłatę tylko minimalnej kwoty do zapłaty, ewentualnie spłacić wykorzystany limit kredytowy lub jego część.

Na co zwrócić uwagę przy pożyczce bez udokumentowanych dochodów?

W przypadku zaciągania pożyczki bez udokumentowanych dochodów warto zwrócić uwagę na kilka elementów. Po pierwsze, należy pamiętać o czytaniu umowy przed jej podpisaniem. Zawarte w niej informacje są niezbędne do zrozumienia warunków spłaty, wysokości odsetek czy ewentualnych opłat dodatkowych. Nigdy nie można mówić o pożyczce 100% przyznawalności.

Pytania i odpowiedzi

Na koniec artykułu prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat pożyczki bez udokumentowanych dochodów.

Czy pożyczka bez udokumentowanych dochodów to bezpieczne rozwiązanie?

Tak, pod warunkiem, że zaciągamy ją w renomowanej instytucji finansowej i dokładnie zapoznamy się z umową. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze warto skonsultować się z ekspertem lub sprawdzić informacje zawarte w internecie.

Czy mogę zaciągnąć pożyczkę bez udokumentowanych dochodów, jeśli jestem w KRD?

Firmy pozabankowe często oferują pożyczki bez BIK, dla osób znajdujących się w Krajowym Rejestrze Długów. Jednak decyzja o udzieleniu pożyczki zawsze zależy od konkretnej instytucji i jej kryteriów oraz indywidualnej sytuacji wnioskującego. Renomowane firmy pożyczkowe zawsze analizują bazy dłużników oraz zapoznają się z indywidualną sytuacją finansową wnioskującego, unikając pożyczek dla osób z komornikiem, czy gwarantowanych pożyczek dla zadłużonych.

Ile wynosi maksymalna kwota pożyczki bez udokumentowanych dochodów?

Maksymalna kwota pożyczki różni się w zależności od firmy pożyczkowej. Wiele firm oferuje pożyczki od kilkuset do kilku tysięcy złotych. W przypadku limitu kredytowego na pozabankowej karcie kredytowej NetCredit, możesz wnioskować nawet o 10 000 zł.

Mamy nadzieję, że niniejszy artykuł przekonał cię, że pożyczka bez udokumentowanych dochodów to możliwość dostępna dla wielu osób, a także pomógł ci zrozumieć, jak bezpiecznie z niej korzystać. Pamiętaj, zawsze warto robić świadome i dobrze przemyślane decyzje finansowe!

Sprawdź więcej artykułów związanych z pożyczkami internetowymi:

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon