Pożyczka bez BIK i KRD

02.01.2024
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Czy szukasz szybkiego rozwiązania finansowego, ale Twoja historia kredytowa nie jest idealna? Pożyczka bez BIK i KRD może być odpowiedzią na Twoje potrzeby. W świecie finansów osobistych, możliwość uzyskania wsparcia finansowego bez sprawdzania w Biurze Informacji Kredytowej i Krajowym Rejestrze Długów otwiera drzwi dla wielu osób, które z różnych powodów nie mogą liczyć na tradycyjne kredyty. W tym artykule przyjrzymy się, czym są te pożyczki, jak działają oraz jak mogą pomóc Ci w zarządzaniu Twoimi finansami.

Czym jest BIK?

Biuro Informacji Kredytowej (BIK) to instytucja w Polsce, która gromadzi, przetwarza i udostępnia dane na temat historii kredytowej konsumentów i przedsiębiorstw. Informacje te obejmują między innymi historię spłat kredytów, pożyczek, kart kredytowych czy limitów debetowych. Dane w BIK pomagają instytucjom finansowym ocenić zdolność kredytową potencjalnych klientów. Wpisy w BIK mogą być zarówno pozytywne (regularne spłaty zobowiązań) jak i negatywne (np. opóźnienia w spłatach). Właśnie z powodu negatywnych wpisach w bazie BIK, część osób zainteresowanych finansowaniem może poszukiwać oferty pożyczki bez BIK.

Czym jest KRD?

Krajowy Rejestr Długów (KRD) to kolejna polska instytucja, która działa nieco inaczej niż BIK. KRD gromadzi informacje o zaległościach finansowych osób fizycznych i prawnych. W KRD znajdują się dane dotyczące nieuregulowanych płatności, które są dłużne instytucjom finansowym, przedsiębiorstwom czy osobom prywatnym. Rejestr ten jest często sprawdzany przez firmy pożyczkowe przed udzieleniem finansowania, aby ocenić ryzyko niespłacenia pożyczki przez potencjalnego klienta.

Czym są pożyczki bez BIK i KRD?

Pożyczki bez BIK i KRD to rodzaj finansowania, który jest dostępny dla osób, które mogą mieć negatywny wpis w jednym z tych rejestrów lub chcą uniknąć ich sprawdzania. Są to zazwyczaj pożyczki krótkoterminowe udzielane przez instytucje pozabankowe. Ich główną cechą jest to, że przy ich udzielaniu nie jest wymagane sprawdzanie historii kredytowej klienta w BIK ani ewentualnych zaległości finansowych zarejestrowanych w KRD. Często ten rodzaj finansowania nazywany jest potocznie chwilówkami online.

 

Jest to atrakcyjna opcja dla osób, które z różnych przyczyn napotkały trudności finansowe w przeszłości lub dla tych, którzy szybko potrzebują gotówki i nie chcą przechodzić przez długi proces weryfikacyjny w tradycyjnym banku. Jednakże, ważne jest, aby pamiętać, że pożyczki te mogą wiązać się z wyższym oprocentowaniem i innymi opłatami, co jest kompensatą za większe ryzyko, jakie podejmują pożyczkodawcy.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Kto może wnioskować o pożyczkę bez BIK i KRD?

Pożyczki bez BIK i KRD są często rozpatrywane jako alternatywa dla osób, które napotykają trudności w uzyskaniu finansowania przez tradycyjne kanały bankowe. Są one dostępne dla szerokiego grona osób, nawet tych z nieidealną historią kredytową. Dla kogo zwykle skierowany jest ten produkt?

 

 • Osoby z negatywną historią kredytową: Osoby, które mają negatywne wpisy w BIK lub KRD z powodu przeszłych problemów finansowych, takich jak opóźnienia w spłatach czy niespłacone kredyty.
 • Osoby bez historii kredytowej: Młode osoby lub osoby, które nie korzystały wcześniej z produktów kredytowych i nie mają wykształconej historii kredytowej.
 • Pracujący na umowach cywilnoprawnych: Osoby zatrudnione na umowach zlecenia, o dzieło, które mogą mieć trudności z uzyskaniem kredytu w banku ze względu na nieregularne dochody.
 • Przedsiębiorcy i freelancerzy: Właściciele małych firm i osoby pracujące na własny rachunek, których dochody mogą być trudne do udokumentowania w tradycyjny sposób.
 • Osoby z pilną potrzebą finansową: Osoby, które potrzebują szybkiego dostępu do gotówki i nie mają czasu na długie procesy bankowe.

Jakie są warunki otrzymania pożyczki bez baz?

Warunki otrzymania pożyczki pozabankowej online różnią się w zależności od pożyczkodawcy, ale istnieją pewne ogólne wymogi, które są często brane pod uwagę:

 

 • Wiek: Wymagany jest zazwyczaj minimalny wiek, najczęściej 18 lat, ale niektóre firmy mogą wymagać wyższego wieku, np. 21 lat. Zwykle firmy pożyczkowe nie udzielają także pożyczek osobom powyżej 65 roku życia.
 • Dowód tożsamości: Ważny dokument tożsamości, taki jak dowód osobisty. W zasadzie jest to najważniejszy dokument, na podstawie którego wypełniane są dane we wniosku pożyczkowym. Z tego względu, często ten rodzaj pożyczki nazywamy pożyczką na dowód przez internet.
 • Konto bankowe: Aktywne konto bankowe jest niezbędne do przelewu środków pożyczkowych.
 • Stałe źródło dochodu: Chociaż nie jest wymagane sprawdzanie w BIK i KRD, wiele firm pożyczkowych będzie wymagało dowodu na regularny dochód.
 • Obecność w Polsce: Stałe zamieszkanie lub obywatelstwo w Polsce może być wymagane.

Na co uważać wnioskując o pożyczkę bez BIK i KRD?

Podczas wnioskowania o pożyczkę bez sprawdzania w BIK i KRD ważne jest, aby pamiętać o kilku kluczowych aspektach, które mogą wpłynąć na Twoje bezpieczeństwo i finanse:

 

 • Wyższe koszty pożyczki: Pożyczki bez sprawdzania w bazach mogą mieć wyższe oprocentowanie i dodatkowe opłaty ze względu na większe ryzyko dla pożyczkodawcy.
 • Wiarygodność pożyczkodawcy: Upewnij się, że pożyczkodawca jest wiarygodny i ma pozytywne opinie od klientów. Unikaj firm o wątpliwej reputacji.
 • Przejrzystość warunków: Dokładnie przeczytaj umowę i upewnij się, że rozumiesz wszystkie jej warunki, w tym opłaty i harmonogram spłat.
 • Możliwość spłaty: Zastanów się, czy będziesz w stanie spłacić pożyczkę w ustalonym terminie. Unikaj wpadania w spiralę zadłużenia.
 • Ukryte opłaty: Zwróć uwagę na ukryte opłaty i dodatkowe koszty, które mogą znacząco zwiększyć całkowity koszt pożyczki.
 • Alternatywne opcje finansowania: Rozważ inne opcje finansowania, które mogą być dostępne, zwłaszcza jeśli masz możliwość poprawy swojej sytuacji finansowej.

Jakie są alternatywy dla pożyczek bez BIK i KRD?

W sytuacji, gdy pożyczki bez BIK i KRD nie są odpowiednim rozwiązaniem, istnieje kilka alternatyw, które mogą spełnić potrzeby finansowe bez konieczności wnioskowania o tego rodzaju pożyczkę:

 

 • Pozabankowe karty kredytowe: Są one często łatwiejsze do uzyskania niż tradycyjne kredyty bankowe i mogą oferować elastyczne warunki użytkowania.
 • Pożyczki społecznościowe: Platformy pożyczek peer-to-peer łączą osoby szukające finansowania z inwestorami gotowymi udzielić pożyczki.
 • Pożyczki od rodziny lub przyjaciół: Mogą być dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli można ustalić elastyczne warunki zwrotu bez dodatkowych kosztów.
 • Zabezpieczone pożyczki: Pożyczki zabezpieczone majątkiem, takim jak samochód czy nieruchomość, mogą być łatwiejsze do uzyskania niż niezabezpieczone pożyczki.

Pozabankowe karty kredytowe – alternatywy dla pożyczek

Pozabankowe karty kredytowe, takie jak oferta NetCredit, mogą stanowić atrakcyjną alternatywę dla pożyczek, oferując elastyczność i wygodę w zarządzaniu finansami. Oto szczegółowy opis oferty karty kredytowej od ręki:

Niskie koszty użytkowania:

 • 0 zł za wydanie i obsługę karty.
 • 0 zł za aktywację i zastrzeżenie karty.
 • 0 zł za wcześniejsze zakończenie umowy.
 • 0 zł za wypłatę pieniędzy z bankomatu.
 • 0 zł za płatności internetowe (Google Pay, Apple Pay) i przelewy z rachunku karty.
 • Darmowe płatności zbliżeniowe.

Warunki prowizji i dostępności limitu:

 • Nie używasz limitu, nie płacisz.
 • 11% prowizji od wykorzystanego limitu w każdym okresie rozliczeniowym.
 • Ciągły dostęp do środków do wysokości przyznanego limitu kredytowego, dostępny 24/7 z poziomu Panelu Klienta.

Elastyczność i wygoda użytkowania:

 • Możliwość realizacji przelewów internetowych, wypłat z bankomatów i płatności zbliżeniowych za pomocą smartfona.
 • Elastyczne opcje wypłaty gotówki z karty i spłaty limitu kredytowego.
 • Możliwość ponownego wykorzystania spłaconego limitu kredytowego.
 • Opcja nie spłacania limitu kredytowego i ciągłego korzystania z dostępnych środków.

 

Karty kredytowe bez zaświadczeń, takie jak oferta NetCredit, mogą zapewnić większą kontrolę nad finansami i elastyczność w zarządzaniu długiem, co czyni je atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych pożyczek.

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon