Karta kredytowa z limitem dla zadłużonych

26.07.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak poradzić sobie z zadłużeniem korzystając z karty kredytowej online? Czy jest to w ogóle możliwe? Dowiedz się, czy taka forma spłaty zobowiązania jest oby na pewno najlepszym rozwiązaniem, gdy borykasz się z problemami finansowymi.

Co to jest karta kredytowa z limitem dla zadłużonych?

Karta kredytowa z limitem dla zadłużonych to forma produktu finansowego, który jest oferowany niektórym osobom zadłużonym. Polega ona na udzieleniu pożyczki na pozabankowej karcie kredytowej, jednak z pewnym limitem, który może być niższy niż w przypadku tradycyjnych kart kredytowych. Jest to pewnego rodzaju rozwiązanie, które ma na celu umożliwienie osobom zadłużonym korzystania z pewnej formy kredytu, choć w bardziej kontrolowany sposób.

Warto jednak zaznaczyć, że nie wszystkie firmy pożyczkowe decydują się na udzielanie takiego rodzaju zobowiązań osobom zadłużonym. Niektóre z tych firm, jak na przykład NetCredit, podejmują stanowcze decyzje o odrzuceniu wniosków pożyczkowych od osób, które borykają się z kłopotami finansowymi. Naszym celem jest unikanie sytuacji, w których udzielenie dodatkowej pożyczki pogłębiłoby spiralę zadłużenia danej osoby. Net Credit stawia na odpowiedzialne podejście do udzielania pożyczek pozabankowych i dba o dobro swoich klientów, dlatego podejmuje takie decyzje.

Dążenie do unikania udzielania pożyczek na dowód online osobom zadłużonym ma na celu ochronę klientów przed pogorszeniem ich sytuacji finansowej i powiększeniem zobowiązań. Nasza firma stara się działać w taki sposób, aby zapewnić swoim klientom odpowiednie wsparcie i rozwiązania finansowe, które będą dla nich korzystne w dłuższej perspektywie czasowej.

Dlaczego karta kredytowa z limitem dla zadłużonych może być złym pomysłem?

Zaciąganie dodatkowych chwilówek online lub kredytów, będąc już zadłużonym, może być zły pomysł z kilku powodów:

 • Pogłębianie zadłużenia: Zaciąganie nowych pożyczek bez weryfikacji zwiększa łączną sumę zadłużenia, co może prowadzić do jeszcze większych trudności finansowych. Spłata kolejnych rat może okazać się trudna, zwłaszcza jeśli budżet już jest obciążony innymi zobowiązaniami.
 • Wysokie koszty: Pożyczki dla zadłużonych często mają wyższe oprocentowanie i dodatkowe opłaty. To związane jest z większym ryzykiem, jakie ponosi instytucja udzielająca pożyczki. W rezultacie, spłacanie takiego zobowiązania może być jeszcze bardziej kosztowne i obciążające dla osoby zadłużonej.
 • Spirala zadłużenia: Zaciąganie kolejnych pożyczek od zaraz może prowadzić do pułapki zwaną spiralą zadłużenia. Osoba zadłużona może wpadać w błędne koło, gdzie spłata jednej pożyczki jest możliwa tylko poprzez zaciągnięcie kolejnej. To może prowadzić do chronicznego zadłużenia i utraty kontroli nad finansami.
 • Negatywny wpływ na zdolność kredytową: Zadłużenie i nieterminowe spłacanie pożyczek przez internet na konto ma negatywny wpływ na zdolność kredytową jednostki. Może to utrudnić uzyskanie przyszłych pożyczek lub kredytów na korzystnych warunkach, a także prowadzić do ograniczenia możliwości wynajmu mieszkania czy uzyskania innych usług finansowych.
 • Stres i presja: Bycie zadłużonym niesie ze sobą duży stres i presję. Zaciąganie kolejnych pożyczek tylko pogłębia te negatywne emocje i może prowadzić do pogorszenia zdrowia psychicznego. Długotrwały stan zadłużenia może wpływać na jakość życia i relacje interpersonalne.
Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Pozabankowa karta kredytowa dla osób niezadłużonych

Na rynku finansowym dostępne są również karty kredytowe oferowane przez firmy pozabankowe. Przykładem takiej oferty może być nasza firma  NetCredit. Co oferuje nasza wirtualna karta kredytowa?

 • 16% prowizji od wykorzystanego limitu w każdym cyklu rozliczeniowym
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty
 • brak opłat za aktywację i blokadę karty
 • brak opłat za przedterminowe zakończenie umowy
 • brak opłat za wypłatę środków z bankomatów
 • brak opłat za płatności internetowe (Google Pay, Apple Pay) oraz przelewy z konta karty
 • bezpłatne płatności zbliżeniowe

NetCredit oferuje swoim klientom atrakcyjne warunki, ale warto pamiętać, że nie udziela finansowania osobom zadłużonym. Każda renomowana firma pożyczkowa weryfikuje swoich klientów w BIK, BIG, KRD i innych bazach dłużników i nie udziela chwilówek bez BIK, lub co gorsza pożyczek dla zadłużonych ze złą historią bez przedpłat weryfikacyjnych.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Na koniec, przygotowaliśmy dla ciebie listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących karty kredytowej z limitem dla zadłużonych.

Czy mogę otrzymać kartę kredytową z limitem dla zadłużonych?

To zależy od twojej sytuacji finansowej. Banki i renomowana instytucje finansowe zwykle sprawdzają historię kredytową i sytuację finansową potencjalnych klientów. Jeżeli twoje zadłużenie jest zbyt wysokie, możesz mieć trudności z uzyskaniem karty kredytowej.

Czy mogę spłacić moje zadłużenie za pomocą karty kredytowej z limitem dla zadłużonych?

Tak, to jest jednym z głównych celów karty kredytowej z limitem dla zadłużonych. Możesz korzystać z limitu kredytowego, aby spłacić swoje zadłużenie. Pamiętaj jednak, że musisz być w stanie spłacić dług na karcie kredytowej.

Czy muszę płacić odsetki od karty kredytowej z limitem dla zadłużonych?

To zależy od tego, czy uda ci się spłacić dług w okresie bezodsetkowym. Jeżeli tak, nie będziesz musiał płacić odsetek. W przeciwnym razie, odsetki będą naliczane. Jeżeli korzystasz z naszego rozwiązania, nie obowiązuje okres bezodsetkowy. Każdorazowo, należy zapłacić 16% prowizji od wykorzystanego limitu w każdym cyklu rozliczeniowym,

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci lepiej zrozumieć, czym jest karta kredytowa z limitem dla zadłużonych. Pamiętaj, że odpowiednie zarządzanie finansami jest kluczem do uniknięcia problemów z zadłużeniem.

Dowiedz się więcej na temat pozabankowych kart kredytowych:

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon