Karta kredytowa z debetem na start

16.02.2024
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

W świecie finansów, gdzie granice możliwości są ciągle przesuwane, karta kredytowa z debetem na start jawi się jako innowacyjne rozwiązanie, które łączy w sobie zalety karty kredytowej z elastycznością debetu. To atrakcyjna propozycja dla tych, którzy szukają sposobu na zwiększenie swojej płynności finansowej, a jednocześnie chcą mieć kontrolę nad swoimi wydatkami. Czy jest to jednak opcja dostępna dla każdego? Zapraszamy do zgłębienia tematu, który może otworzyć przed Tobą nowe możliwości finansowe.

Czym jest karta kredytowa z debetem na start?

Karta kredytowa z debetem na start to unikalny produkt finansowy, który łączy w sobie funkcje karty kredytowej z możliwością korzystania z debetu już na samym początku. Oznacza to, że użytkownik otrzymuje nie tylko standardowy limit kredytowy, ale również dodatkowe środki w ramach debetu, które może wykorzystać według własnych potrzeb. Jest to szczególnie korzystne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiego dostępu do dodatkowych środków finansowych.

Czym jest konto z debetem na start?

Konto z debetem na start to oferta bankowa, która umożliwia nowym klientom dostęp do środków przewyższających saldo na koncie już od momentu jego otwarcia. Debet na starcie daje możliwość korzystania z pieniędzy banku do ustalonej kwoty, co może być pomocne w zarządzaniu nagłymi wydatkami lub w okresach mniejszej płynności finansowej.

Czy można uzyskać konto z debetem na start bez BIK?

Choć oferta kont z debetem na start jest atrakcyjna, należy pamiętać, że banki zawsze dokonują weryfikacji zadłużenia klientów i sprawdzają ich historię kredytową w dostępnych bazach, takich jak Biuro Informacji Kredytowej (BIK). Oznacza to, że uzyskanie konta z debetem na start bez sprawdzania w BIK nie jest możliwe w instytucjach bankowych. Banki zobowiązane są do dokładnej analizy zdolności kredytowej klienta przed udzieleniem debetu.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Jakie są możliwości uzyskania karty kredytowej bez BIK?

W przypadku osób zainteresowanych uzyskaniem karty kredytowej, ale obawiających się weryfikacji w BIK, rozwiązaniem mogą być pozabankowe karty kredytowe. Instytucje pozabankowe często stosują mniej rygorystyczne kryteria przy ocenie wniosków kredytowych, co czyni je bardziej dostępnymi dla osób z nieidealną historią kredytową. Chociaż te instytucje również mogą przeprowadzać pewne formy weryfikacji, ich podejście do kwestii BIK jest zwykle dużo łagodniejsze, co zwiększa szanse na uzyskanie karty kredytowej bez BIK.

Karta kredytowa z debetem na start stanowi interesującą propozycję dla osób poszukujących dodatkowych środków finansowych z pewną dozą elastyczności. Jednakże, należy mieć na uwadze, że każda forma zobowiązania finansowego wymaga odpowiedzialnego podejścia i dokładnego zaplanowania spłaty, aby uniknąć potencjalnych problemów finansowych w przyszłości.

Pozabankowa karta kredytowa – czym jest?

Pozabankowe karty kredytowe stanowią coraz popularniejszą alternatywę dla tradycyjnych produktów bankowych, przyciągając uwagę swoją dostępnością i prostotą procedur. Ich główną zaletą jest minimalizacja formalności oraz elastyczność w ocenie zdolności kredytowej, co czyni je atrakcyjnym rozwiązaniem dla szerszego grona odbiorców. 

Dodatkowo, oferują one często unikalne warunki użytkowania, które mogą być bardziej korzystne niż w przypadku standardowych kart bankowych, szczególnie dla osób, które nie chcą lub nie mogą korzystać z usług bankowych. Rosnące zainteresowanie tymi produktami wynika zarówno z łatwości dostępu, jak i z szybkości, z jaką można je uzyskać, co dla wielu klientów jest kluczowym czynnikiem.

Sprawdź ofertę pozabankowej karty kredytowej NetCredit

Oferta naszej karty kredytowej od ręki wyróżnia się na tle konkurencji swoją przejrzystością oraz korzystnymi warunkami finansowymi. NetCredit proponuje swoim klientom wirtualną kartę kredytową, która łączy w sobie wygodę i nowoczesność, dostosowując się do potrzeb współczesnych użytkowników. Oto główne punkty, które czynią naszą ofertę wyjątkowo atrakcyjną:

  • Prowizja od wykorzystania: użytkownicy płacą jedynie 11% prowizji od sumy wykorzystanego limitu w danym okresie rozliczeniowym, co sprawia, że karta jest ekonomicznie efektywna w użytkowaniu.
  • Brak dodatkowych opłat: jeśli karta nie jest używana, nie naliczane są żadne dodatkowe koszty. Co więcej, nie ma opłat za wydanie karty, jej obsługę, aktywację, zastrzeżenie, a nawet za wcześniejsze rozwiązanie umowy.
  • Darmowe usługi dodatkowe: wypłaty z bankomatów oraz przelewy z rachunku karty, w tym płatności online poprzez systemy takie jak Google Pay czy Apple Pay, są całkowicie bezpłatne. Użytkownicy mogą również korzystać z darmowych płatności zbliżeniowych, co zwiększa komfort użytkowania karty w codziennym życiu.

Dzięki takim warunkom, karta kredytowa bez wychodzenia z domu staje się nie tylko narzędziem finansowym, ale również partnerem w zarządzaniu domowym budżetem, oferującym swobodę i kontrolę nad wydatkami. Ponadto, wirtualny charakter karty zapewnia szybki dostęp do środków i usług, co jest szczególnie cenione w dzisiejszym szybkim tempie życia.

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon