Ile kosztuje przedłużanie włosów?

03.10.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Chciałabyś posiadać piękne, długie włosy, ale natura ci ich nie dała? Zastanawiasz się nad przedłużeniem włosów? Poznaj szczegóły tego procesu, różne metody oraz koszty z nimi związane. Warto znać odpowiedzi na wszystkie pytania przed podjęciem decyzji.

Na czym polega przedłużanie włosów?

Przedłużanie włosów to proces, który pozwala ci cieszyć się długimi, pięknymi włosami bez konieczności oczekiwania na ich naturalny wzrost. Najczęściej wykonywany jest w salonach fryzjerskich przez doświadczonych stylistów, którzy dobierają odpowiednie pasma do twoich naturalnych włosów. Stosują różne techniki aplikacji, takie jak mikroringi, keratyna czy taśmy.

Metody przedłużania włosów

Marzysz o długich, gęstych i zdrowo wyglądających włosach? Przedłużanie włosów to idealne rozwiązanie dla ciebie. Pozwoli ci to na szybkie uzyskanie wymarzonej długości i gęstości włosów, nie czekając miesiącami aż twoje naturalne włosy odrosną. Poznaj różne metody przedłużania włosów i wybierz tę, która będzie dla ciebie najlepsza.

Metoda na mikroringi

Metoda na mikroringi polega na doczepianiu pasemek naturalnych włosów do twoich włosów za pomocą małych, metalowych pierścieni. Jest to metodą bezpieczną dla twoich włosów, gdyż nie używa się w niej ciepła ani kleju. Mikroringi są dyskretne i trudno zauważalne, co pozwala na osiągnięcie naturalnego wyglądu. Proces zakładania i zdejmowania jest również szybki i stosunkowo prosty.

Metoda na taśmę

To szybki i łatwy sposób na długie włosy. Pasemka włosów są przymocowywane do twoich włosów za pomocą specjalnej, wytrzymałej taśmy. Metoda ta jest idealna dla osób z cienkimi włosami, ponieważ taśmy są płaskie i niemal niewidoczne. Warto jednak pamiętać, że ta metoda wymaga regularnego podcięcia i wymiany taśm.

Metoda na keratynę

Ta metoda polega na przyłączeniu pasemek włosów do twoich naturalnych włosów za pomocą specjalnego spoiwa na bazie keratyny. Jest to bardzo trwała i dyskretna metoda, ale jej aplikacja wymaga więcej czasu i jest kosztowna. Keratyna zapewnia mocne i trwałe połączenie, co pozwala cieszyć się długimi włosami przez dłuższy czas.

 

Jakie są najpopularniejsze metody przedłużania włosów?

Najpopularniejsze metody przedłużania włosów to przedłużanie na taśmę oraz na keratynę. Metoda na taśmę cieszy się dużym uznaniem, ponieważ jest szybka i stosunkowo tania, a efekt końcowy jest bardzo naturalny. Z kolei metoda na keratynę jest chwalona za trwałość i dyskrecję – łączenia są niemal niewidoczne, a efekt utrzymuje się nawet przez kilka miesięcy.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Zalety i wady metod przedłużania włosów

Przedłużanie włosów jest popularnym zabiegiem, który pozwala na osiągnięcie wymarzonej długości i gęstości włosów w krótkim czasie. Każda z metod przedłużania włosów ma swoje zalety i wady, które warto rozważyć, zanim podejmie się decyzję o wyborze konkretnej techniki.

Zalety metody na taśmę

 • Szybkość aplikacji: Taśma jest przyklejana do włosów, co jest szybkim procesem.
 • Mniej szkodliwa: Nie wymaga użycia ciepła, co minimalizuje uszkodzenie włosów.
 • Niewidoczna: Taśma jest płaska i niezauważalna, idealna dla cienkich włosów.

Wady metody na taśmę

 • Trwałość: Nie jest tak trwała jak inne metody.
 • Konieczność regularnej konserwacji: Taśmy muszą być ponownie aplikowane co kilka tygodni.

Zalety metody na keratynę 

 • Trwałość: Efekt utrzymuje się nawet do 3-4 miesięcy.
 • Naturalny wygląd: Łączenie włosów jest mało widoczne, co daje naturalny efekt.

Wady metody na keratynę

 • Czasochłonność: Proces aplikacji jest czasochłonny.
 • Uszkodzenie włosów: Użycie ciepła może osłabić i uszkodzić włosy.

Zalety metody na mikroringi

 • Brak użycia ciepła: Zminimalizowane ryzyko uszkodzenia włosów.
 • Możliwość ponownego użycia: Mikroringi można regulować i używać ponownie.

Wady metody na mikroringi

 • Zauważalność: Mikroringi mogą być widoczne, szczególnie na cienkich włosach.
 • Obciążenie dla włosów: Mikroringi mogą ciągnąć i obciążać włosy, co może prowadzić do ich osłabienia i wypadania.

Ile kosztują poszczególne metody przedłużania włosów?

Poniżej znajdziesz tabelę z przykładowymi kosztami poszczególnych metod przedłużania włosów.

 

Metoda Koszt
Metoda na mikroringi 600–800 zł
Metoda na taśmę 500–700 zł
Metoda na keratynę 800–1000 zł

 

Metoda na mikroringi kosztuje średnio od 600 do 800 zł. Jeśli zdecydujesz się na przedłużanie włosów metodą na taśmę, będziesz musiała zapłacić od 500 do 700 zł. Natomiast metoda na keratynę jest najdroższa – kosztuje od 800 do 1000 zł.

 

Przedłużanie włosów to inwestycja, która może znacząco poprawić samopoczucie i wygląd, ale również wymaga pewnych nakładów finansowych. Przydatną opcją, która pomoże sfinansować ten zabieg, jest pożyczka bez zaświadczeń. To rodzaj szybkiej pożyczki na dowód, która nie wymaga składania zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu, a pieniądze można otrzymać niemal od ręki. 

 

Dla osób poszukujących elastycznych rozwiązań finansowych warto również rozważyć pozabankową kartę kredytową od Net Credit, która umożliwia płatności na kredyt z łatwym i szybkim dostępem do środków.

Która metoda przedłużania włosów jest najpopularniejsza?

Metoda przedłużania włosów na taśmę jest obecnie najpopularniejsza. Jest to metoda szybka, stosunkowo tania i daje naturalny efekt. Wybór metody zależy od twojego budżetu, czasu, który jesteś gotowa poświęcić na zabieg, oraz oczekiwanego efektu końcowego.

Jaką metodę przedłużania włosów wybrać?

Przed podjęciem decyzji warto skonsultować się z doświadczonym stylistą, który oceni stan i rodzaj twoich włosów oraz doradzi najlepszą dla ciebie metodę przedłużania włosów. Zastanów się, ile jesteś w stanie wydać, jak długo chcesz nosić przedłużane włosy i jakie masz oczekiwania co do efektu końcowego.

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon