Ile kosztuje PlayStation 5 (PS5)?

03.10.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje PlayStation 5? Zastanawiasz się, czy zakup konsoli w 2024 roku będzie dobrym pomysłem? Zapraszam do lektury tego obszernego poradnika, który rozwieje twoje wątpliwości i dostarczy ci wszystkich niezbędnych informacji!

Czym jest konsola PlayStation 5?

PlayStation 5, czyli PS5, to najnowsza konsola do gier wideo od Sony, która zadebiutowała na rynku w listopadzie 2020 roku. Urządzenie to stanowi prawdziwy przełom w świecie gier, oferując nie tylko wyjątkową jakość grafiki i dźwięku, ale także szereg innych zaawansowanych funkcji, takich jak szybkie ładowanie gier czy kompatybilność z akcesoriami VR.

Czy opłaca się kupić PS5 w 2024?

Oczywiście, wybór należy do ciebie, ale wiele wskazuje na to, że zakup PS5 jest opłacalny nawet w 2024 roku. Konsola ta nadal jest na szczycie, a biblioteka dostępnych gier ciągle się powiększa, oferując szeroki wybór tytułów dla każdego gracza. Dodatkowo, wciąż są produkowane nowe gry, które są dostępne wyłącznie na tej platformie.

Ile kosztuje konsola Sony PlayStation 5?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, ponieważ cena konsoli zależy od wielu czynników, takich jak jej wersja, zestaw czy miejsce zakupu. Poniżej przedstawiamy przykładowy przegląd dostępnych modeli oraz ich cen.

Konsola Sony PlayStation 5 Digital

  • Cena: Około 2239 zł
  • Pojemność dysku twardego: 825 GB
  • Bez dodatkowych gier w zestawie

 

Chociaż jest to najtańsza wersja konsoli PS5, to jednak oferuje ona te same funkcje co jej droższe odpowiedniki, z wyjątkiem braku czytnika płyt Blu-ray.

Konsola Sony PlayStation 5

  • Cena: Około 2500 zł
  • Pojemność dysku twardego: 825 GB
  • Bez dodatkowych gier w zestawie

 

Ten model jest nieco droższy, ale posiada czytnik płyt Blu-ray, co pozwala na granie w gry na płytach oraz oglądanie filmów na Blu-ray.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Konsola Sony PlayStation 5 z dodatkowym kontrolerem DualSense Biały

  • Cena: Około 2988 zł
  • Pojemność dysku twardego: 825 GB
  • Bez dodatkowych gier w zestawie

 

Wersja konsoli z dodatkowym kontrolerem DualSense jest droższa, ale pozwala na granie w gry wieloosobowe bez konieczności dokupowania drugiego kontrolera.

Sfinansowanie zakupu konsoli PlayStation 5

Zakup konsoli PlayStation 5 to kosztowne przedsięwzięcie, ale istnieją opcje finansowe, które mogą pomóc w jego sfinansowaniu bez obciążania budżetu jednorazowym dużym wydatkiem. 

 

Jedną z możliwości jest skorzystanie z pożyczki długoterminowej online, inaczej nazywanej pożyczką na raty. Taki rodzaj pożyczki pozwala na rozłożenie kosztu konsoli na mniejsze, bardziej zarządzalne raty, co jest szczególnie korzystne dla osób, które nie chcą obciążać swojego budżetu jednorazowym dużym wydatkiem. 

 

Dla osób, które cenią sobie dłuższy czas spłaty i elastyczność w zarządzaniu swoimi finansami, warto również rozważyć kartę kredytową bez zaświadczeń od Net Credit, która oferuje szybki dostęp do środków i możliwość spłaty zadłużenia w dogodnych ratach.

Dodatkowe informacje

Należy również pamiętać o kosztach związanych z zakupem gier i akcesoriów do konsoli. Cena gry na PS5 może wynieść od 200 zł do nawet 300 zł, a dodatkowy kontroler DualSense kosztuje około 300 zł. Warto też zastanowić się nad zakupem przedłużonej gwarancji czy ubezpieczenia konsoli, co może dodatkowo zwiększyć koszt zakupu.

 

Mamy nadzieję, że powyższy poradnik pomoże ci podjąć decyzję o zakupie konsoli PS5 i dostarczy ci wszystkich niezbędnych informacji na ten temat.

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon