Ile kosztuje maltańczyk?

03.10.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Zastanawiasz się ile kosztuje maltańczyk? To pytanie zasługuje na kompleksowe podejście. Przygotuj się na pełne zanurzenie w świat cen psów rasowych, kosztów utrzymania oraz wielu innych istotnych kwestii. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Ile kosztuje pies rasy maltańczyk?

Kiedy rozważasz zakup psa rasy maltańczyk, musisz wiedzieć, że cena takiego psa może być różna. Pies z hodowli, która jest zarejestrowana i ceniona, może kosztować od 2500–5000 złotych. Cena może wzrosnąć, jeśli pies ma wyjątkowe cechy czy pochodzi z wysoko ocenianej linii genetycznej.

 

Zakup maltańczyka to jednak nie jedyny koszt. Warto też zastanowić się nad wydatkami związanymi z jego utrzymaniem, takimi jak karmienie, zabawki, akcesoria, groomer, psie przedszkole oraz wizyty u lekarza weterynarii.

 

W sfinansowaniu tych wszystkich zobowiązań pomocna może okazać się pozabankowa karta kredytowa. To wyjątkowy produkt finansowy, który został przygotowany przez naszą firmę. Sprawdź, jakie są warunki uzyskania karty kredytowej online oraz jakie są opłaty z nią związane.

Od czego zależy koszt maltańczyka?

Ceny szczeniąt

Cena maltańczyka jest zależna od wielu czynników. Przede wszystkim zależy od renomy hodowli oraz od jakości genetycznej psa. Jeśli szczenię pochodzi z hodowli o dobrej reputacji, cena zwykle jest wyższa. Dodatkowo jeśli jest to pies rasowy z rodowodem, koszt również wzrasta.

Wydatki na utrzymanie

Warto też zwrócić uwagę na to, że utrzymanie maltańczyka nie jest tanie. Miesięczne koszty karmy, zabawek czy opieki weterynaryjnej mogą się sumować. Musisz być na to przygotowany. Wielu opiekunów decyduje się także powierzyć pielęgnacje groomerowi, co również jest kosztowne. Na samym początku procesu socjalizacji, warto również rozważyć wizyty w psim przedszkolu i podstawowy trening posłuszeństwa. Maltańczyk, pomimo tego, że jest niewielkim psem, ma swój charakter i źle prowadzony może wyrządzić niemałe szkody.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Dlaczego należy kupować psy z zarejestrowanych hodowli?

Kupowanie psa z zarejestrowanej hodowli jest ważne ze względu na gwarancję zdrowia i rasowości psa. Psy z takich hodowli są regularnie badane pod kątem różnych chorób i wad genetycznych, co zwiększa szansę na zdrowe i szczęśliwe życie twojego przyszłego pupila z twoją rodziną.

Co warto wiedzieć na temat rasy maltańczyk?

Maltańczyk to mały, ale bardzo energiczny i towarzyski pies. Lubią być blisko swoich opiekunów i są doskonałe dla osób, które mogą poświęcić im dużo czasu. Mają piękną, długą, białą sierść, która wymaga regularnej pielęgnacji. Rasa ta jest również znana z tego, że dobrze znosi inne zwierzęta domowe.

Charakterystyka rasy

Warto też wiedzieć, że maltańczyki są psami bardzo inteligentnymi i łatwo się uczą. Jednak potrzebują konsekwentnego wychowania, ponieważ mają też swoje kaprysy.

Czy warto kupić maltańczyka?

Jeśli jesteś gotowy na poświęcenie czasu i energii na pielęgnację, zabawę i wychowanie psa, maltańczyk z pewnością przyniesie ci wiele radości. Mają wesoły charakter, są lojalne i bardzo przywiązują się do swoich właścicieli.

 

Pamiętaj jednak, że maltańczyki są również dość wymagające pod względem opieki i uwagi. Jeśli nie jesteś pewien, czy masz odpowiednio dużo czasu, zastanów się czy na pewno jest to dobra decyzja. Warto też pamiętać o dodatkowych kosztach, które niesie ze sobą utrzymanie psa.

 

Podsumowując, maltańczyk to wspaniały towarzysz dla osoby, która jest gotowa na zobowiązanie i odpowiedzialność za życie czworonoga. Czy jesteś gotowy, aby przyjąć do swojego domu tego małego przyjaciela?

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon