Ile kosztuje malowanie ścian w 2024 roku?

29.08.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Malowanie ścian to jedno z najbardziej popularnych i jednocześnie efektywnych sposobów odświeżenia wnętrza. Nie tylko zmienia atmosferę w pomieszczeniu, ale też może znacząco wpłynąć na wartość nieruchomości. Zastanawiasz się, ile wyniesie Cię ta inwestycja w 2024 roku? Sprawdź naszą tabelę z przykładowymi cenami za metr kwadratowy w różnych lokalizacjach Polski.

Ile kosztuje malowanie ścian 2024?

Koszt malowania ścian w 2024 roku zależy od wielu czynników: lokalizacji, jakości używanych materiałów oraz ewentualnych dodatkowych usług, takich jak szpachlowanie, czyszczenie ścian czy gruntowanie. 

Ceny za metr kwadratowy mogą wahać się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych, co wpływa na ogólną kwotę inwestycji. Wybór profesjonalnej firmy malarskiej również może wpłynąć na cenę, ale często gwarantuje lepsze efekty oraz gwarancję na wykonane prace. Zawsze warto również zastanowić się nad ewentualnymi promocjami czy ofertami sezonowymi, które mogą obniżyć koszty.  Markety budowlane często oferują promocje na materiały malarskie, takie jak pędzle, wałki, czy specjalistyczne farby, więc warto śledzić aktualne oferty.

Czy warto zlecić prace związane z malowaniem ścian fachowcom?

Decyzja o zlecaniu prac malarskich fachowcom to kwestia zarówno finansowa, jak i jakościowa. Z jednej strony, samodzielne malowanie może wydawać się oszczędnością, ale może także zająć znacznie więcej czasu i nie dać oczekiwanych rezultatów. 

Fachowcy nie tylko dysponują odpowiednim sprzętem i doświadczeniem, ale też znają techniki, które zapewnią trwałość i estetykę malowania. Dlatego, jeżeli zależy Ci na jakości i efektywności, warto rozważyć skorzystanie z usług profesjonalistów.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Tabela cen za malowanie ścian (cena za m²) w różnych lokalizacjach Polski:

Lokalizacja Cena za m² (bez materiałów) Cena za m² (z materiałami)
Warszawa 25-30 zł 40-50 zł
Kraków 20-27 zł 35-45 zł
Wrocław 22-28 zł 37-48 zł
Gdańsk 21-26 zł 36-46 zł
Poznań 19-25 zł 33-42 zł
Łódź 18-24 zł 31-40 zł

 

Uwaga: Ceny są przykładowe i mogą się różnić w zależności od specyfiki zlecenia oraz ceny materiałów.

Dlaczego ceny różnią się w zależności od lokalizacji?

Różnice cenowe mogą wynikać z kilku czynników: kosztów życia w danym mieście, dostępności profesjonalnych usług malarskich, a także z popytu i podaży na tego typu usługi. Dlatego warto zawsze zrobić dokładny research i porównać kilka ofert.

Jak obniżyć koszty malowania?

 • Wybór tańszych farb i materiałów (choć może to wpłynąć na jakość).
 • Samodzielne wykonanie niektórych prac, takich jak szpachlowanie czy oczyszczenie ścian lub gruntowanie pod malowanie.
 • Skorzystanie z promocji i rabatów oferowanych przez wykonawców.

Potrzebujesz pożyczki na malowanie ścian?

Jeżeli malowanie ścian przekracza Twój budżet, ale nie chcesz rezygnować z odświeżenia wnętrza, NetCredit przygotował dla Ciebie specjalną ofertę na pozabankową kartę kredytową.

Standardowe koszty wirtualnej karty NetCredit

 • 16% prowizji od wykorzystanego limitu w każdym okresie rozliczeniowym.
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty kredytowej online,
 • 0 zł za aktywację i zastrzeżenie karty.
 • 0 zł za wcześniejsze zakończenie umowy.
 • 0 zł za wypłatę pieniędzy z bankomatu.
 • 0 zł za płatności internetowe (Google Pay, Apple Pay) i przelewy z rachunku karty.
 • Darmowe płatności zbliżeniowe.

To doskonała opcja, aby sfinansować swoje malowanie ścian bez obciążania domowego budżetu. Sprawdź ofertę karty kredytowej od ręki NetCredit i zrealizuj swoje plany odświeżenia wnętrza.

Jak uzyskać pożyczkę na karcie kredytowej od NetCredit?

Jeżeli chcesz skorzystać z wirtualnej karty kredytowej oferowanej przez NetCredit, możesz to zrobić w prosty i szybki sposób. Oto jak to zrobić krok po kroku:

Złożenie wniosku online lub telefonicznie

Możesz złożyć wniosek o kartę kredytową bez zaświadczeń na dwóch platformach: na stronie internetowej NetCredit dostępnej o każdej porze dnia i nocy, lub dzwoniąc na infolinię klienta pod numerem 22 598 77 99 podczas godzin pracy biura.

Przygotowanie wymaganych dokumentów i danych

Przed rozpoczęciem procesu składania wniosku, upewnij się, że masz przy sobie:

 • Ważny dowód tożsamości,
 • Telefon komórkowy i adres e-mail,
 • Możliwość zalogowania się do swojego konta bankowego w jednym z krajowych banków.

Proces wnioskowania i dostęp do informacji

Podczas wypełniania formularza wniosku będziemy prosić Cię o podanie tylko tych informacji, które są niezbędne do podjęcia decyzji pożyczkowej lub są wymagane przez obowiązujące prawo. Wszystkie Twoje dane są u nas w pełni chronione. Możesz je przeglądać, edytować lub aktualizować w każdym momencie, logując się do swojego Panelu Klienta.

Oferta specjalna dla nowych klientów

Jeżeli jesteś nowym klientem i złożysz wniosek o wirtualną kartę kredytową, możesz liczyć na atrakcyjne warunki cenowe. Nie zwlekaj, złóż wniosek i przekonaj się sam.  Dzięki tej instrukcji, proces wnioskowania o wirtualną kartę kredytową w NetCredit powinien być dla Ciebie jasny i prosty.

Przeczytaj więcej naszych artykułów dotyczących cen:

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon