Ile kosztuje malowanie pokoju 2024?

03.10.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Malowanie ścian to zadanie, które wymaga precyzji, cierpliwości i właściwej wiedzy. Zapraszamy do przeczytania naszego szczegółowego poradnika, który pomoże Ci zrozumieć wszystkie etapy malowania ścian i uniknąć typowych błędów. Odkryj tajniki malowania ścian, od przygotowania ścian po ostatnie pociągnięcia pędzlem.

Ile kosztuje malowanie pokoju 2024?

Ceny malowania ścian mogą różnić się w zależności od regionu Polski, w którym się znajdujesz. W dużych miastach stawki mogą być wyższe niż na prowincji. Średnia cena za malowanie ścian w 2024 roku waha się od 30 do 50 zł za metr kwadratowy. Warto dodać, że profesjonalne firmy malarskie mogą oferować także dodatkowe usługi, takie jak przygotowanie ścian czy zabezpieczanie mebli i podłogi.

Koszt malowania ścian – przykładowy cennik w podziale na województwa

Planowanie kosztów malowania ścian wymaga uwzględnienia różnych czynników, w tym lokalizacji nieruchomości. Ceny usług malarskich mogą różnić się w zależności od województwa, co jest związane z ogólnym poziomem cen w danym regionie oraz dostępnością specjalistów. Poniższa tabela przedstawia orientacyjne ceny malowania ścian w różnych województwach Polski w 2024 roku. Znajdź swoje województwo i sprawdź, ile średnio będziesz musiał zapłacić za malowanie ścian na metr kwadratowy.

 

Lp. Województwo Średnia cena za m2 (PLN)
1 Dolnośląskie 40
2 Kujawsko-pomorskie 35
3 Lubelskie 30
4 Lubuskie 32
5 Łódzkie 34
6 Małopolskie 45
7 Mazowieckie 50
8 Opolskie 33
9 Podkarpackie 30
10 Podlaskie 29
11 Pomorskie 40
12 Śląskie 45
13 Świętokrzyskie 31
14 Warmińsko-mazurskie 33
15 Wielkopolskie 40
16 Zachodniopomorskie 38

 

W sfinansowaniu przeprowadzenia remontu lub malowania ścian, pomóc może pozabankowa karta kredytowa od Net Credit. Sprawdź warunki i zasady otrzymania naszego produktu finansowego.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Jakie są ceny za prace przygotowawcze pod malowanie ścian 2024?

Prace przygotowawcze są kluczowym etapem przed malowaniem ścian. Obejmują one czyszczenie, usuwanie starej farby, gruntowanie czy wyrównywanie ścian. Cena za prace przygotowawcze waha się od 10 do 30 zł za metr kwadratowy, w zależności od zakresu prac.

Ile kosztuje czyszczenie ścian przed gruntowaniem?

Usuwanie starej farby ze ścian to zadanie, które może być czasochłonne i kosztowne. Cena za usunięcie farby ze ścian waha się od 5 do 15 zł za metr kwadratowy. Warto zaznaczyć, że cena ta może być wyższa, jeśli farba jest trudna do usunięcia lub jeśli ściany są w bardzo złym stanie.

Ile kosztuje gruntowanie ścian przed malowaniem?

Gruntowanie to kolejny istotny etap prac. Jest to proces, który pomaga przygotować ścianę do malowania, zapewniając lepszą przyczepność farby. Cena za gruntowanie ścian waha się od 5 do 10 zł za metr kwadratowy. Zaleca się gruntowanie, zwłaszcza jeśli ściany są uszkodzone lub absorbują dużo wilgoci.

Ile kosztuje wyrównanie ścian przed malowaniem?

Wyrównanie ścian przed malowaniem jest konieczne, aby uzyskać gładką powierzchnię do malowania. Cena za wyrównanie ścian waha się od 15 do 40 zł za metr kwadratowy, w zależności od stanu ścian i użytego materiału.

Ile kosztuje zabezpieczenie pokoju przed malowaniem?

Zabezpieczenie pokoju przed malowaniem to kluczowy etap, który pomoże chronić Twoje meble i podłogi przed uszkodzeniami. Cena za zabezpieczenie pokoju przed malowaniem waha się od 5 do 15 zł za metr kwadratowy, w zależności od użytych materiałów i zakresu prac. Niektóre z firm, cenę zabezpieczenia powierzchni wliczają już od kosztów przeprowadzenia malowania ścian.

 

Pamiętaj, aby przed przystąpieniem do prac malarskich dokładnie zaplanować budżet i zorientować się w cenach usług w Twoim regionie. Warto także rozważyć zatrudnienie profesjonalnej firmy malarskiej, która zapewni wysoką jakość usług i gwarancję satysfakcji.

 

Przed rozpoczęciem prac, warto również dokładnie określić to, co wchodzi w skład wykonywanej usługi. Malowanie ścian to jedno, natomiast niezbędnymi pracami wykonywanymi podczas tej usługi, często są również: czyszczenie ścian przed malowaniem, usuwanie starej farby, równanie ścian, gruntowanie przed malowaniem i zabezpieczenie innych powierzchni w mieszkaniu lub domu.

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon