Czym jest złota karta kredytowa?

02.06.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Czym jest złota karta kredytowa? 

Czym jest złota karta kredytowa? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które chcą zoptymalizować swoje finanse. Złota karta kredytowa to nie tylko prestiż, ale przede wszystkim liczne korzyści. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Czym jest złota karta kredytowa i dlaczego jest tak pożądana?

To specjalny rodzaj karty płatniczej, zazwyczaj zaoferowany przez banki i instytucje finansowe, które chcą nagrodzić swoich najbardziej lojalnych klientów. Złote karty kredytowe zazwyczaj wiążą się z wyższym limitem kredytowym i dodatkowymi korzyściami, które nie są dostępne dla posiadaczy standardowych kart kredytowych.

Co daje złota karta kredytowa?

Złota karta kredytowa to więcej niż po prostu środek płatniczy – to styl życia. Obdarza Cię prestiżem, podkreślając Twój unikalny status, a jej elegancki design przyciąga spojrzenia. Ale to tylko początek. Dostęp do ekskluzywnych ofert, atrakcyjnych programów lojalnościowych i priorytetowej obsługi to przywilej posiadaczy złotych kart kredytowych. 

Jak dostać złotą kartę kredytową?

Złota karta kredytowa zazwyczaj zarezerwowana jest dla najbardziej lojalnych klientów banków oraz instytucji finansowych. Niemniej przy odpowiednio dużej zdolności kredytowej, jest szansa, że taką kartę zdobędzie także nowy klient. Przede wszystkim należy spełnić kilka wymagań:

  1. Sprawdź swoją zdolność kredytową: Banki i instytucje finansowe zwykle wymagają, aby klient miał solidną historię kredytową i zdolność do regulowania płatności. Może być wymagane udokumentowanie dochodów.
  2. Złóż wniosek: Jeżeli spełniasz wymagania, następnym krokiem jest złożenie wniosku o kartę kredytową w wybranym banku. Wniosek często można złożyć online, ale niektóre banki mogą wymagać osobistej wizyty.
  3. Poczekaj na decyzję: Po złożeniu wniosku, bank oceni Twoją zdolność kredytową i zdecyduje, czy Cię zaakceptować.

Pamiętaj, że złota karta kredytowa może wiązać się z wyższymi opłatami i oprocentowaniem, więc zawsze starannie przeczytaj umowę przed jej podpisaniem.

 

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Złota karta, a może oferta pozabankowej karty kredytowej?

Alternatywą dla tradycyjnej złotej karty kredytowej może być pozabankowa karta kredytowa. Wielu klientów ceni te karty za ich prostotę i szybkość wydawania. Bez skomplikowanych formalności, wnioskowanie o taką kartę jest szybkie, wygodne i intuicyjne. Co więcej, karty te często są dostępne dla osób, które mogą mieć trudności z uzyskaniem tradycyjnej karty kredytowej online. W zależności od instytucji, karta pozabankowa może oferować atrakcyjne warunki, co sprawia, że stanowią one solidną alternatywę dla tradycyjnych kart kredytowych.

Korzyści z posiadania pozabankowej karty kredytowej NetCredit

Posiadanie wirtualnej karty kredytowej NetCredit wiąże się z wieloma korzyściami. Oto niektóre z nich:

  1. 16% prowizji od wykorzystanego limitu w każdym cyklu rozliczeniowym. To jedna z najniższych stawek na rynku, co sprawia, że korzystanie z karty jest jeszcze bardziej opłacalne.
  2. Brak opłat za wydanie i obsługę karty. Oznacza to, że nie musisz płacić za korzystanie z usług związanych z kartą.
  3. Brak opłat za aktywację i blokadę karty. Bez względu na to, czy chcesz aktywować kartę, czy zablokować ją na jakiś czas, nie musisz ponosić żadnych dodatkowych kosztów.
  4. Brak opłat za przedterminowe zakończenie umowy. Jeżeli zdecydujesz się na wcześniejsze zakończenie umowy, nie ponosisz żadnych opłat.
  5. Brak opłat za wypłatę środków z bankomatów. Możesz wypłacać pieniądze z bankomatów bez obaw o dodatkowe opłaty.
  6. Brak opłat za płatności internetowe (Google Pay, Apple Pay) oraz przelewy z konta karty. Korzystaj z płatności online bez dodatkowych kosztów.
  7. Bezpłatne płatności zbliżeniowe. Złota karta kredytowa to wygoda płatności zbliżeniowych bez dodatkowych opłat.

FAQ – często zadawane pytania

Czym jest złota karta kredytowa?

Złota karta kredytowa to specjalny typ karty kredytowej od ręki oferowanej przez banki i instytucje finansowe, zazwyczaj dla swoich najbardziej lojalnych klientów. Charakteryzuje się wyższym limitem kredytowym i dodatkowymi korzyściami.

Jakie są wymagania, aby dostać złotą kartę kredytową?

Banki i instytucje finansowe zwykle wymagają solidnej historii kredytowej, zdolności do regulowania płatności oraz udokumentowania dochodów. Wymagania mogą się różnić w zależności od banku.

Czy złota karta kredytowa ma wyższe opłaty?

Złote karty kredytowe mogą mieć wyższe opłaty i oprocentowanie w porównaniu do standardowych kart kredytowych. Jest to zazwyczaj wynik dodatkowych korzyści i usług, które są dostępne dla posiadaczy tych kart.

Jakie są korzyści z posiadania złotej karty kredytowej?

Złota karta kredytowa często oferuje wiele korzyści, takich jak wyższe limity kredytowe, programy lojalnościowe, dostęp do ekskluzywnych ofert i usług, a także priorytetową obsługę klienta.

Czy istnieje alternatywa dla złotej karty kredytowej?

Tak, alternatywą dla złotej karty kredytowej mogą być karty kredytowe wydawane przez instytucje pozabankowe. Te karty są często łatwiejsze do uzyskania, z prostymi procedurami i szybkim procesem aplikacji, co czyni je atrakcyjną opcją dla wielu klientów.

Teraz już wiesz, czym jest złota karta i czym charakteryzuje się jej posiadanie, a także na jakie przywileje może liczyć posiadacz takiej złotej karty. Wiesz również, że istnieją pozabankowe karty kredytowe stanowiące alternatywę dla tradycyjnych produktów bankowych. Przeczytaj również serię innych artykułów, w których tłumaczymy różne zagadnienia dotyczące kart kredytowych:

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon