Czym jest zabieg powiększania ust?

29.08.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Powiększanie ust to coraz bardziej popularna procedura estetyczna, która polega na zastosowaniu różnych technik i substancji, takich jak kwas hialuronowy, w celu zwiększenia objętości i zdefiniowania kształtu ust. Zabieg ten jest często wybierany przez osoby, które chcą poprawić wygląd swoich ust, nadać im większej pełności i zmysłowości.

Czy warto zlecić zabieg powiększania ust fachowcom?

Zdecydowanie tak. Zabiegi tego typu są inwazyjne i wymagają profesjonalnej interwencji. Wybierając doświadczonego lekarza i renomowaną klinikę, minimalizujesz ryzyko komplikacji i możesz liczyć na satysfakcjonujący efekt końcowy. Warto również pamiętać, że efekty są czasowo ograniczone i w przyszłości mogą wymagać powtórzenia zabiegu.

Tabela z orientacyjnymi cenami w kilku miastach Polski

Poniżej w tabeli przedstawiamy przykładowe ceny powiększania ust kwasem hialuronowym w kilku miastach Polski w 2024 roku.

 

Miasto Powiększanie kwasem hialuronowym
Warszawa 1200 – 1800 zł
Kraków 1100 – 1700 zł
Wrocław 1000 – 1600 zł
Gdańsk 1050 – 1650 zł
Poznań 950 – 1500 zł

 

Ceny są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od kliniki i specjalisty.

 

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Oferta NetCredit na finansowanie zabiegu powiększania ust

Jeżeli zastanawiasz się nad sfinansowaniem zabiegu powiększania ust, NetCredit ma dla Ciebie specjalną ofertę na pozabankową kartę kredytową.

Standardowe koszty karty:

  • 16% prowizji od wykorzystanego limitu w każdym okresie rozliczeniowym.
  • 0 zł za wydanie i obsługę karty kredytowej od ręki.
  • 0 zł za aktywację i zastrzeżenie karty.
  • 0 zł za wcześniejsze zakończenie umowy.
  • 0 zł za wypłatę pieniędzy z bankomatu.
  • 0 zł za płatności internetowe (Google Pay, Apple Pay) i przelewy z rachunku karty.
  • Darmowe płatności zbliżeniowe.

 

Ta oferta może być doskonałym rozwiązaniem, jeżeli chcesz zrealizować swój cel estetyczny, nie obciążając przy tym znacząco swojego budżetu. Przekonaj się sam i złóż wniosek o wydanie karty kredytowej online od NetCredit.

Jak aplikować o wirtualną kartę kredytową od NetCredit?

Jeżeli masz zamiar wykorzystać ofertę wirtualnej karty kredytowej przez NetCredit, to proces jest prosty i nieskomplikowany. Poniżej znajdziesz szczegółową instrukcję, jak to zrobić:

Zgłoszenie wniosku przez Internet lub kontakt telefoniczny

Istnieją dwie opcje składania wniosku: przez witrynę internetową NetCredit, która jest dostępna całą dobę, lub kontaktując się telefonicznie z centrum obsługi klienta pod numerem 22 598 77 99 w godzinach działania biura.

Zebranie niezbędnych dokumentów i informacji

Przed zainicjowaniem procesu wnioskowania, zadbaj o to, aby mieć pod ręką:

 

  • Aktualny dokument identyfikacyjny,
  • Dostępny numer telefonu komórkowego i adres poczty elektronicznej,
  • Dostęp do konta w jednym z banków działających na terenie Polski.

Etapy procesu aplikacyjnego i zarządzanie danymi

W trakcie wypełniania wniosku online, poprosimy Cię o dostarczenie jedynie tych detali, które są kluczowe do wydania orzeczenia kredytowego lub są zgodne z obowiązującym prawem. Twoje dane są u nas całkowicie bezpieczne i możesz je w każdej chwili przeglądać, modyfikować lub uaktualnić, logując się do panelu klienta.

Specjalna promocja dla nowych użytkowników

Jeśli jesteś nowym klientem i zdecydujesz się na wirtualną kartę kredytową, możesz spodziewać się korzystnych warunków finansowych. Nie zwlekaj, złóż aplikację i przekonaj się sam. Mamy nadzieję, że dzięki tej instrukcji, proces aplikowania o wirtualną kartę kredytową od NetCredit stanie się dla Ciebie przejrzysty i łatwy do zrealizowania.

 

Przeczytaj również inne nasze artykuły dotyczące cen:

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon