Czym jest usługa fast cash i w jaki sposób działa?

22.03.2024
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

W świecie szybkich transakcji finansowych i natychmiastowej potrzeby dostępu do środków, usługa Fast Cash jawi się jako innowacyjne rozwiązanie, które zrewolucjonizowało sposób, w jaki postrzegamy tradycyjne kredyty i linie kredytowe. Przełamując bariery czasowe i logistyczne, Fast Cash oferuje natychmiastowy dostęp do przyznanego limitu kredytowego, ułatwiając życie klientom i odpowiadając na ich bieżące potrzeby finansowe. Zapraszam do szczegółowego przyjrzenia się, czym jest ta usługa, jak działa oraz jakie korzyści płyną z jej wykorzystania.

Co to jest Fast Cash?

Fast Cash, czyli „szybka gotówka”, to usługa umożliwiająca błyskawiczny dostęp do przyznanego limitu kredytowego, bez konieczności oczekiwania na fizyczne doręczenie karty kredytowej. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku finansowego, np. w sytuacjach awaryjnych lub przy okazjonalnych wydatkach. Dzięki Fast Cash, klienci mogą natychmiast skorzystać z części swojego limitu kredytowego, przekazując środki bezpośrednio na swoje konto bankowe.

W jaki sposób działa usługa Fast Cash?

Proces korzystania z Fast Cash jest intuicyjny i zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie użytkownika. W trakcie aplikowania o pozabankową kartę kredytową, klient może wyrazić chęć skorzystania z opcji Fast Cash. Gdy decyzja kredytowa jest pozytywna, już następnego dnia, a czasem nawet tego samego dnia, wyznaczona część limitu kredytowego może zostać przelana na konto klienta. Szybkość otrzymania środków zależy od procedur księgowania danego banku oraz od momentu zatwierdzenia pożyczki. Ważne jest, że usługa ta jest bezpłatna – za jej użycie nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty czy koszty.

Jakie są zalety korzystania z usługi Fast Cash?

Usługa Fast Cash oferuje szereg korzyści, które sprawiają, że staje się ona coraz popularniejszym rozwiązaniem wśród klientów instytucji finansowych:

  • Natychmiastowy dostęp do środków: nie musisz czekać na przesłanie fizycznej karty, by móc skorzystać z przyznanego limitu.
  • Elastyczność w wykorzystaniu: środki z Fast Cash można wykorzystać na dowolny cel, co daje dużą swobodę finansową.
  • Szybka weryfikacja wniosku: proces aplikacyjny jest szybki i zazwyczaj nie wymaga długiego oczekiwania na decyzję.
  • Brak dodatkowych opłat: usługa Fast Cash jest oferowana bez ukrytych kosztów, co czyni ją atrakcyjną finansowo opcją.

Jak szybko otrzymam środki na swoje konto (Fast Cash)?

Dzięki usłudze Fast Cash, środki na Twoje konto bankowe mogą zostać przelane już następnego dnia po przyznaniu pozytywnej decyzji kredytowej, a w niektórych przypadkach proces ten może zajmować nawet mniej czasu. Wszystko zależy od indywidualnych procedur banku oraz od czasu złożenia i zatwierdzenia wniosku kredytowego.

Limit kredytowy na pozabankowej karcie kredytowej

Nasza pozabankowa karta kredytowa, dzięki współpracy z Mastercard, oferuje nie tylko tradycyjne korzyści płynące z posiadania karty kredytowej, ale również dodatkową wartość dzięki usłudze Fast Cash. To rozwiązanie jest wyjątkowe, ponieważ umożliwia klientom błyskawiczny dostęp do środków finansowych, kiedy tylko pojawi się taka potrzeba, bez zbędnych formalności i długiego oczekiwania.

Z NetCredit masz możliwość skorzystania z elastycznego i innowacyjnego produktu finansowego, który wpisuje się w dzisiejsze tempo życia i zapotrzebowanie na szybkie rozwiązania finansowe. Oto co czyni naszą ofertę wyjątkową:

  • Natychmiastowy dostęp do limitu kredytowego: po otrzymaniu pozytywnej decyzji, możesz korzystać z przyznanego limitu niemal natychmiast, bez czekania na fizyczną kartę.
  • Brak ukrytych kosztów: usługa Fast Cash jest całkowicie darmowa – nie naliczamy żadnych opłat ani prowizji za jej aktywację czy użytkowanie.
  • Pełna kontrola finansowa: decydujesz, ile środków chcesz przelać na swoje konto, zgodnie z Twoimi aktualnymi potrzebami.
  • Ekstremalnie niskie koszty i przejrzyste warunki: nasza oferta charakteryzuje się przejrzystością – jasno określamy warunki korzystania z karty i usługi Fast Cash, eliminując wszelkie wątpliwości.

Zachęcamy do wypróbowania naszej karty kredytowej od ręki i doświadczenia, jak nowoczesne i wygodne mogą być produkty finansowe. Skorzystaj z możliwości, jakie daje Fast Cash, i ciesz się swobodą dostępu do dodatkowych środków finansowych, które pomogą Ci realizować Twoje plany i marzenia bez niepotrzebnego oczekiwania.

Share
check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon