Weryfikacja tożsamości to jeden z kroków składania wniosku. Specjalnie dla Ciebie udostępniliśmy aż trzy metody weryfikacji, w zależności od Twoich preferencji:

 • Najszybsza, najłatwiejsza i najbezpieczniejsza metoda weryfikacji – usługa Autopay S.A. AIS, polega na automatycznym dostępie do informacji o rachunku bankowym osoby składającej wniosek. Opcja ta jest dostępna w trakcie procesu rejestracji, wybierz bank w którym posiadasz rachunek bankowy i podążaj za instrukcjami na stronie.
  Dzięki tej usłudze jesteśmy w stanie błyskawicznie zweryfikować tożsamość osoby składającej wniosek, a co za tym idzie zapewnić Ci bezpieczeństwo przed ewentualną kradzieżą danych osobowych. Dodatkowo:

  • jest to najszybszy i najłatwiejszy sposób identyfikacji na rynku,
  • Twoje dane i dostępy będą bezpieczne - ani my, ani Autopay S.A. nie przechowujemy Twoich danych logowania - logujesz się bezpośrednio na swoje konto bankowe, a dodatkowo Twoje połączenie z bankiem jest szyfrowane specjalnym protokołem (przy adresie https: // zobaczysz w przeglądarce małą kłódkę), co zapobiega ewentualnemu przechwyceniu danych,
  • Autopay S.A. to nasz wieloletni i zaufany partner – obok PayU i PayPal, AutoPay S.A. jest jedną z największych firm oferujących szybkie płatności online.
 • Kolejna szybka i łatwa metoda to przelew jednozłotowy za pomocą szybkiej płatności elektronicznej (Autopay S.A.), który zwykle trwa do 15 minut.
 • Możesz również potwierdzić dane poprzez przelanie ze swojego konta osobistego kwoty 1 zł na rachunek:
  Credit Agricole Bank Polska S.A.: 76 1940 1076 3230 8112 0000 0000
  Tytuł przelewu: Potwierdzam Warunki Umowy Fincard nr 00000
  Odbiorca: Fincard Sp. z o.o.

Kwota zostanie zwrócona na Twoje konto niezależnie od tego, czy umowa zostanie zawarta czy nie.

Przed rozpoczęciem identyfikacji upewnij się, że:

 • dokonujesz potwierdzenia tożsamości z rachunku indywidualnego (nie honorujemy przelewów z kont firmowych),
 • dane osobowe zarejestrowane w Twoim banku są w pełni zgodne z danymi zadeklarowanymi we wniosku,
 • tytuł przelewu jest dokładnie taki, jak ten zaprezentowany na etapie wnioskowania w serwisie internetowym (w przypadku przelewów ELIXIR, wykonywanych samodzielnie).

Wybierz swoją metodę identyfikacji/weryfikacji tożsamości i przetestuj nasz produkt z promocyjnymi warunkami!