Pożyczka Online:

Wypełnienie wniosku przez Internet trwa zaledwie kilka minut.  Wybierasz kwotę oraz czas, na jaki chcesz pożyczyć pieniądze na www.netcredit.pl i wybierasz przycisk „weź pożyczkę”

Zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego, na którym uzupełniasz swoje dane osobowe, takie jak: nazwisko, adres zamieszkania, email adres, numer dowodu osobowego i zaznaczasz odpowiednie zgody.

Kolejnym krokiem jest potwierdzenie Twojej tożsamości. Przelewasz 1,00 zł na nasze konto bankowe za pomocą szybkiej płatności elektronicznej (Blue Media) bądź tradycyjnego przelewu. Dzięki temu bardzo szybko zweryfikujemy Twoją tożsamość i przyspieszymy wypłatę pożyczki. Pamiętaj, że wszystkie przelewy są zwracane na Twoje konto bankowe.

Natychmiast otrzymujesz decyzję w sprawie Twojego wniosku za pomocą SMS i przesyłamy na Twój adres e-mail umowę pożyczki. Pieniądze trafiają w ciągu kilkunastu minut na Twoje konto.

Stali Klienci Net Credit nie muszą się rejestrować i mogą złożyć wniosek o kolejną pożyczkę, logując się na swoje konto.

Pożyczka przez telefon

O pożyczkę w Net Credit możesz wnioskować również telefonicznie. Zadzwoń pod numer telefonu: +48 22 598 77 99 i poinformuj konsultanta ile i na jak długo chcesz pożyczyć pieniądze. Konsultant wypełni z Tobą cały wniosek o pożyczkę i od razu poinformuje Cię o decyzji i wypłacie pieniędzy.