Pożyczka na wakacje online

Wakacje to okres urlopowy, podczas którego można przeżyć niezwykłą przygodę. Często jednak na drodze do marzeń stoją finanse. Pożyczka na wakacje przez internet dla wielu z nas będzie więc doskonałym rozwiązaniem. 

Wakacje możemy spędzić zarówno w Polsce, jak i za granicą. Możliwości są niemal nieograniczone, dlatego wiele osób decyduje się na zaciągnięcie w tym celu zobowiązania finansowego. Aby uzyskać kredyt na wakacje 2021, trzeba koniecznie wybrać się do banku. Jeżeli jednak interesuje nas pożyczka gotówkowa, wszystkie formalności da się załatwić przez internet. 

Pożyczka na wakacje — czy warto wziąć?

Pożyczka na wakacje może być bardzo dobrym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy nie dysponujemy jeszcze gotówką na wszystkie wydatki związane z wyjazdem. Tak jak wszystkie produkty finansowe powinna ona jednak być zaciągana rozważnie

Jeżeli mamy pewność, że już niedługo będziemy dysponować brakującą kwotą, dobrym rozwiązaniem może okazać się chwilówka. W momencie, kiedy potrzeba nam większej gotówki, można natomiast zdecydować się na pożyczkę ratalną. 

W przypadku chwilówek trzeba bardzo dokładnie przemyśleć, czy na pewno będziemy w stanie oddać w terminie całą kwotę. Nawet niezbyt z pozoru wysoka kwota, może znacznie obciążyć domowy budżet. 

Pożyczka na wakacje — jakie są wymagania?

Aby zaciągnąć pożyczkę na wakacje, musimy spełniać kilka istotnych wymagań. Najważniejszym z nich jest otrzymywanie stałego dochodu. Jego wysokość nie zawsze jest aż tak istotna, jednak firmy pożyczkowe lepiej oceniają klientów, na których konta bankowe co miesiąc wpływa stała kwota. 

Ważne jest także to, w jaki sposób spłacaliśmy nasze zobowiązania w przeszłości. Problemy ze spałami kredytów, rachunków, czy rat mogą całkowicie zepsuć nasze plany względem pożyczki na wakacje. 

Pożyczka na wakacje — kto może się ubiegać?

O pożyczkę gotówkową na wakacje może ubiegać się każdy, kto:

  • wpisuje się w ramy wiekowe ustalone przez konkretną firmę pożyczkową
  • posiada polskie obywatelstwo
  • posiada ważny dowód osobisty
  • jest właścicielem polskiego numeru telefonu 
  • ma własny rachunek bankowy
  • posiada pełną zdolność do wykonywania czynności prawnych

Warto zaznaczyć, że pożyczkę gotówkową można wziąć na dowolny cel, dlatego we wniosku nie zawsze trzeba zaznaczać, na co dokładnie są nam potrzebne pieniądze. 

Pożyczka na wakacje przez internet

Pożyczka na wakacje może być wzięta w całości za pośrednictwem sieci internetowej. Wystarczy założyć konto na stronie internetowej firmy pozabankowej, z którą chcemy współpracować

Cały proces jest w pełni zautomatyzowany. Za pośrednictwem internetu wybieramy kwotę, która nas interesuje, a następnie wypełniamy wniosek o pożyczkę. We wniosku trzeba uzupełnić swoje dane osobowe oraz informacje o zarobkach. Zdolność kredytowa również sprawdzana jest automatycznie, dlatego w większość przypadków nie ma konieczności rozmawiania z konsultantem. 

Cały proces ubiegania się o pożyczkę na wakacje – od momentu zalogowania się na stronie internetowej aż do otrzymania przelewu – jest całkowicie zautomatyzowany i zdalny. O dodatkowe pieniądze możesz ubiegać się nawet podczas drogi na wakacje.

Pożyczka na wakacje bez BIK

Wiele osób zastanawia się, czy pożyczkę na wakacje mogą zaciągnąć osoby, które mają dość niepewną historię kredytową. Jednym słowem, czy da się wziąć pożyczkę gotówkową bez sprawdzania BIK?

Teoretycznie wszystko zależy od instytucji. Banki zawsze bezwzględnie sprawdzają swoich klientów we wszystkich bazach dłużników i biurach informacji gospodarczej oraz w BIK. 

Niektóre firmy pożyczkowe deklarują udzielanie pożyczek gotówkowych bez BIK. Zazwyczaj są to jednak instytucje, które funkcjonują na rynku od niedawna i nie mają ugruntowanej opinii wśród klientów. Często także pośredniczą po prostu w udzielaniu pożyczek prywatnych. 

Jeżeli chcesz jednak wziąć pożyczkę na wakacje w wiarygodnej i profesjonalnej firmie pozabankowej, musisz przygotować się na to, że twoja historia kredytowa zostanie zweryfikowana. Pożyczka na wakacje bez BIK, jest jednak w dzisiejszych realiach finansowych bardzo trudna do otrzymania. 

Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon