Zastrzeżenie numeru PESEL

Jeśli Twój numer PESEL jest zastrzeżony, Twój wniosek o kartę kredytową zostanie automatycznie odrzucony. Dlatego, zanim złożysz wniosek, upewnij się, że Twój numer PESEL nie jest zastrzeżony. Na szczęście, sprawdzenie i cofnięcie zastrzeżenia numeru PESEL jest szybkie i proste na stronie www.gov.pl lub w aplikacji mObywatel. Jeżeli Twój wniosek został odrzucony z powodu zastrzeżonego numeru PESEL, nie martw się i po cofnięciu zastrzeżenia złóż ponownie wniosek o kartę.

Czy ten artykuł był pomocny?
Jak złożyć wniosek o kartę kredytową?

Wniosek o naszą wirtualną kartę możesz złożyć z poziomu strony internetowej www.netcredit.pl 24/7 lub telefonicznie, pod numerem telefonu: 225987799 w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta.

Składając wniosek przez stronę internetową możesz szybko i wygodnie zyskać dostęp do dodatkowych środków, bez konieczności wychodzenia z domu. Zanim wybierzesz limit kredytowy, który cię interesuje upewnij się, że masz od ręką:

 • dowód osobisty,
 • dostęp do telefonu komórkowego i adresu email,
 • dostęp do swojego konta bankowego w jednym z polskich banków

W trakcie procesu rejestracji wniosku będziemy Cię pytać tylko o takie dane, które pozwolą nam na wydanie decyzji kredytowej lub są wymagane przez przepisy prawa. Powierzone nam informacje będą w pełni bezpieczne. Ty również masz do nich dostęp z poziomu Panelu Klienta. Masz możliwość ich edycji lub poprawiania 24/7.

Dla Klientów, którzy po raz pierwszy wnioskują o wirtualną kartę kredytową przygotowaliśmy specjalne warunki cenowe. Złóż wniosek i przetestuj nasz produkt!

Czy ten artykuł był pomocny?
Jakie są metody weryfikacji i czym jest usługa AIS?

Weryfikacja tożsamości to jeden z kroków składania wniosku. Specjalnie dla Ciebie udostępniliśmy aż trzy metody weryfikacji, w zależności od Twoich preferencji:

 • Najszybsza, najłatwiejsza i najbezpieczniejsza metoda weryfikacji – usługa Autopay S.A. AIS, polega na automatycznym dostępie do informacji o rachunku bankowym osoby składającej wniosek. Opcja ta jest dostępna w trakcie procesu rejestracji, wybierz bank w którym posiadasz rachunek bankowy i podążaj za instrukcjami na stronie.
  Dzięki tej usłudze jesteśmy w stanie błyskawicznie zweryfikować tożsamość osoby składającej wniosek, a co za tym idzie zapewnić Ci bezpieczeństwo przed ewentualną kradzieżą danych osobowych. Dodatkowo:

  • jest to najszybszy i najłatwiejszy sposób identyfikacji na rynku,
  • Twoje dane i dostępy będą bezpieczne - ani my, ani Autopay S.A. nie przechowujemy Twoich danych logowania - logujesz się bezpośrednio na swoje konto bankowe, a dodatkowo Twoje połączenie z bankiem jest szyfrowane specjalnym protokołem (przy adresie https: // zobaczysz w przeglądarce małą kłódkę), co zapobiega ewentualnemu przechwyceniu danych,
  • Autopay S.A. to nasz wieloletni i zaufany partner – obok PayU i PayPal, AutoPay S.A. jest jedną z największych firm oferujących szybkie płatności online.
 • Kolejna szybka i łatwa metoda to przelew jednozłotowy za pomocą szybkiej płatności elektronicznej (Autopay S.A.), który zwykle trwa do 15 minut.
 • Możesz również potwierdzić dane poprzez przelanie ze swojego konta osobistego kwoty 1 zł na rachunek:
  Credit Agricole Bank Polska S.A.: 76 1940 1076 3230 8112 0000 0000
  Tytuł przelewu: Potwierdzam Warunki Umowy Fincard nr 00000
  Odbiorca: Fincard Sp. z o.o.

Kwota zostanie zwrócona na Twoje konto niezależnie od tego, czy umowa zostanie zawarta czy nie.

Przed rozpoczęciem identyfikacji upewnij się, że:

 • dokonujesz potwierdzenia tożsamości z rachunku indywidualnego (nie honorujemy przelewów z kont firmowych),
 • dane osobowe zarejestrowane w Twoim banku są w pełni zgodne z danymi zadeklarowanymi we wniosku,
 • tytuł przelewu jest dokładnie taki, jak ten zaprezentowany na etapie wnioskowania w serwisie internetowym (w przypadku przelewów ELIXIR, wykonywanych samodzielnie).

Wybierz swoją metodę identyfikacji/weryfikacji tożsamości i przetestuj nasz produkt z promocyjnymi warunkami!

Czy ten artykuł był pomocny?
Jak aktywować wirtualną kartę kredytową?

Nasza wirtualna karta kredytowa jest od razu aktywna po jej wydaniu i uruchomieniu limitu kredytowego. To oznacza, że można zacząć z niej korzystać od razu po zawarciu umowy.

Czy ten artykuł był pomocny?
W jaki sposób mogę podpisać umowę?

Umowa o wydanie Wirtualnej Karty Kredytowej zawierana jest drogą elektroniczną, zatem nie jest koniecznym jej podpisanie. Wszystkie niezbędne dokumenty, z którymi powinieneś się zapoznać zostaną do Ciebie przesłane e-mailem. Wystarczy, że po zapoznaniu się z nimi klikniesz w link znajdujący się w wiadomości, którą do Ciebie wysłaliśmy, aby zaakceptować dokumenty.

WAŻNE! Bez potwierdzenia, że zapoznałeś się z dokumentami i je akceptujesz nie będziemy mogli wydać Ci Twojej wirtualnej karty kredytowej.

Czy ten artykuł był pomocny?
Jak i kiedy otrzymam moją wirtualną Kartę?

Wirtualna karta kredytowa jest udostępniana natychmiastowo po zawarciu umowy. Jest ona aktywna i można z niej korzystać od razu po przyznaniu limitu kredytowego.

Czy ten artykuł był pomocny?
Jak szybko otrzymam środki na swoje konto (fast cash)?

Usługa Fast Cash to zlecenie przelewu na Twój indywidualny rachunek bankowy (podany we wniosku - ten, z którego został dokonany przelew weryfikacyjny), składane podczas Wniosku o udzielenie limitu kredytowego.

Środki zostaną przelane od razu na Twoje konto, natomiast czas, w którym je otrzymasz, zależy od czasu księgowania przelewów w banku, w którym jest konto.

Czy ten artykuł był pomocny?
check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon