Szybka kasa - jak zdobyć szybko pieniądze?

26.09.2022
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Problem pozyskania dodatkowej gotówki w krótkim czasie może dotyczyć każdego. Wystarczy, że szef spóźnia się z wypłatą wynagrodzenia, a my musimy na już opłacić różnego typu rachunki. Z pomocą przychodzą firmy pożyczkowe, które oferują szybką kasę na konto. Pieniądze można otrzymać nawet w kilkanaście minut, natomiast sama spłata pożyczki odbywa się na dogodnych warunkach.

Szybka kasa, czyli pieniądze potrzebne na już!

Powszechnie wiadomo, że aby uzyskać kredyt czy pożyczkę w banku, będziemy musieli dopełnić niezbędnych formalności, a także dostarczyć dodatkową dokumentację, na przykład zaświadczenie o zarobkach. Tymczasem na samo wydanie dokumentu przez pracodawcę trzeba czasem poczekać nawet kilka dni, podczas gdy pieniądze są nam potrzebne praktycznie na już. 

Co zrobić w takiej sytuacji? Warto zapoznać się z bogatą ofertą firm pożyczkowych, które proponują nam szybką kasę niemalże od zaraz. Pieniądze otrzymujemy na konto jednorazowo, natomiast pożyczkę spłacamy albo jednorazowo, albo w wygodnych ratach. W NetCredit oferujemy szybką pożyczkę na karcie, dzięki czemu, potrzebne pieniądze będziesz miał zawsze na wyciągnięcie swojego portfela.

Kto może starać się o pożyczkę?

Każdy bank zapyta nas, na co chcemy przeznaczyć pieniądze pochodzące z pożyczki. Tymczasem często nie jesteśmy w stanie określić, jak dokładnie będziemy wydatkować środki. Celów może być bowiem znacznie więcej, natomiast ich określenie na moment składania wniosku nie zawsze jest możliwe. 

Warto pamiętać, iż firmy pożyczkowe nie wchodzą w tego typu szczegóły – udzielają finansowania, klienci natomiast nie muszą udzielać informacji, na co owe środki przeznaczą. Niemniej jednak konieczne jest spełnienie kilku, podstawowych wymogów, aby móc otrzymać pożyczkę. Należą do nich przede wszystkim:

  • pełnoletniość,
  • posiadanie konta bankowego w polskim banku,
  • posiadanie polskiego obywatelstwa i pełnej zdolności do czynności prawnych,
  • legitymowanie się ważnym dowodem osobistym,
  • posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego i adresu mailowego.

Co ważne, osoba wnioskująca o pożyczkę, musi posiadać dobrą historię kredytową. Oznacza to, że na moment składania wniosku nie może figurować w bazach dłużników, takich jak KRD czy BIK.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Jak uzyskać szybką kasę na konto?

Nie ulega wątpliwości, że najszybszym sposobem na pozyskanie gotówki, jest złożenie wniosku przez internet. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo czasu, a także wnioskować o pożyczkę nawet w dni wolne od pracy. Szybka kasa online dostępna jest dla tych, którzy złożą wniosek za pośrednictwem strony internetowej wybranej firmy pożyczkowej. We wniosku podaje się przede wszystkim dane osobowe oraz wybrane dane z dowodu osobistego, dlatego też dobrze jest wcześniej przygotować sobie dokument. 

Następnym krokiem jest procedura weryfikacji tożsamości klienta. Polega ona na zalogowaniu się do bankowości internetowej i wykonaniu przelewu na konto firmy pożyczkowej. Sama kwota przelewu jest niewielka i wynosi maksymalnie 1 zł. Po dopełnieniu wszelkich formalności, szybka kasa na konto zostaje przekazana niezwłocznie, najczęściej w kilkanaście minut.

Gotówka na już – jednorazowo czy co pewien okres?

Niektórzy klienci potrzebują dodatkowego finansowania jednorazowo, zatem to właśnie dla nich szybka kasa przez internet będzie najlepszym rozwiązaniem. Niemniej jednak są i tacy, którzy po szybką kasę sięgają nieco częściej. Choć sama procedura ubiegania się o pożyczkę jest niezwykle prosta, to okazuje się, że dostęp do gotówki możemy mieć także bez konieczności ponownego składania wniosku. 

Wystarczy zaopatrzyć się w pozabankową kartę kredytową, o którą ubiegamy się w taki sam sposób, jak o szybką pożyczkę. Bez zbędnych formalności, w krótkim czasie możemy uzyskać dostęp do odnawialnego limitu, w ramach którego będziemy dokonywać płatności za towary czy usługi. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które co jakiś czas potrzebują załatać dziurę w budżecie. Dzięki karcie kredytowej nie musimy co jakiś czas składać kolejnych wniosków – wystarczy jeden, w ramach którego zostanie przyznany nam limit odnawialny. 

Sprawdź, pożyczkę na karcie od NetCredit, wypełnij prosty wniosek pożyczkowy. Po pozytywnej weryfikacji wniosku, przejdziemy do wydania pożyczki internetowej na karcie.

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon