Szybka gotówka - jak się ubiegać o pożyczkę?

26.09.2022
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Szybka gotówka – jak się ubiegać o pożyczkę?

W życiu zdarzają się sytuacje, w których potrzebujemy pozyskać dodatkowe środki pieniężne niemalże na już. Mogą nam bowiem zaskoczyć nieprzewidziane wydatki, szef, który spóźnia się z wypłatą wynagrodzenia czy opłaty, których zapomnieliśmy umieścić w domowym, miesięcznym budżecie. Rozwiązaniem jest szybka pożyczka, dzięki której możemy uzyskać niezbędne środki finansowe w kilka minut.

Czym jest pożyczka na już?

Na początek warto uświadomić sobie, że pożyczkę na już oferują wyłącznie firmy pożyczkowe. Nie znajdziemy ich w ofercie banków, gdyż te – zanim udzielą finansowania – będą chciały zbadać zdolność kredytową klienta, co jest procesem bardzo czasochłonnym. Tymczasem firmy pożyczkowe oferują nam ekspresową gotówkę, którą możemy przeznaczyć na dowolny cel bądź cele. Szybka pożyczka charakteryzuje się:

  • prostotą – aby ją uzyskać, musimy wypełnić wniosek, który dostępny jest w internecie,
  • formalnościami ograniczonymi do minimum – klient nie musi przedstawiać dodatkowych zaświadczeń,
  • wysokim stopniem przyznawania – firmy pożyczkowe nie badają zdolności kredytowej swoich klientów,
  • szybkością przyznawania środków – pieniądze mogą znaleźć się na naszym koncie nawet w 15 minut,
  • bezpieczeństwem – wdrożone rozwiązania zapewniają ochronę danych osobowych.

To właśnie dlatego szybka gotówka cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Kwota pożyczki może wynosić kilkaset, lecz równie dobrze kilka tysięcy złotych, w zależności od poszczególnych ofert. 

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Kto może starać się o szybką gotówkę?

Gotówka na już może zostać przyznana osobie, która złoży odpowiedni, kompletny wniosek. Dodatkowo musi ona spełnić wymagania formalne, wśród których najważniejsza jest pełnoletniość oraz posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych. Warto również zwrócić uwagę na konieczność posiadania ważnego dowodu osobistego, gdyż dane z tego dokumentu będą potrzebne w momencie wypełniania wniosku o pożyczkę. 

Gotówka zostanie przekazana osobie, która posiada dobrą historię kredytową. Oznacza to, że na moment składania wniosku nie może ona figurować w bazach dłużników, na przykład w BIK czy KRD. Zanim więc będziemy wnioskować o pożyczkę, upewnijmy się, że spłaciliśmy wszystkie poprzednie zobowiązania finansowe.

Jak uzyskać gotówkę na już?

Procedura wnioskowania o pożyczkę jest niezwykle prosta i można ją przeprowadzić w dosłownie kilka minut. Pierwszym krokiem jest wypełnienie wniosku o pożyczkę, który znajdziemy na stronie internetowej wybranej przez siebie firmy pożyczkowej. We wniosku podajemy dane osobowe, a także wybrane dane z dowodu osobistego. Nie ma natomiast obowiązku skanowania dokumentu tożsamości czy przekazywania dodatkowych zaświadczeń, co znacznie skraca całą procedurę, a także zwiększa bezpieczeństwo klienta. 

Ostatnim krokiem jest procedura weryfikacji tożsamości, która polega na przekazaniu ze swojego konta bankowego symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 gr) na rachunek firmy pożyczkowej. Po dopełnieniu wszelkich formalności, pieniądze zostaną przekazane na konto wnioskodawcy. Zazwyczaj gotówkę można otrzymać w kilka chwil, choć procedura samego jej przekazania może się nieco wydłużyć, a to za sprawą księgowania przelewów przez bank, które odbywają się w poszczególnych dniach i godzinach. 

Szybka gotówka od zaraz

Szybka gotówka to rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje pieniędzy na już. Z drugiej strony, jeśli takie sytuacje zdarzają się nam częściej, warto pomyśleć o pozabankowej karcie kredytowej, dzięki której możemy dokonywać płatności w ramach ustalonego limitu. 

Kartę przyznają firmy pożyczkowe, natomiast sama procedura ubiegania się o nią jest niezwykle prosta, tak samo jak w przypadku szybkiej gotówki. Bez zbędnych formalności i zaświadczeń, pozabankowa karta kredytowa staje się produktem, o który może ubiegać się niemal każdy.

Okazuje się być niezwykle pomocna, gdy zabraknie nam pieniędzy na zwykłej karcie bankowej, w sytuacji, gdy chcemy zapłacić za zakupy. Limit na karcie kredytowej ma charakter odnawialny, natomiast aby móc z niego korzystać, wystarczy spłacić niezbędną kwotę minimalną.

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon