Skąd wziąć pieniądze na już?

26.09.2022
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Pozyskanie pieniędzy na już wydaje się być niezwykle trudnym zadaniem, jednak jak się okazuje, dodatkową gotówkę można otrzymać nawet w kilka chwil. Wystarczy tylko zapoznać się z bardzo bogatą ofertą firm pożyczkowych, które oferują nam dodatkowe pieniądze w zaledwie kwadrans. Skąd wziąć dodatkowe pieniądze? Na jakich zasadach udzielane są szybkie pożyczki?

Pożyczka na już? Nie w banku

Bardzo często zdarza się, że osoby, które potrzebują dodatkowych pieniędzy, udają się do banku. Liczą na to, że uda im się pożyczyć potrzebną kwotę w krótkim czasie, jednak zapominają o tym, że każdy bank kieruje się własnymi procedurami, które są stosunkowo czasochłonne.

Należy bowiem dopełnić formalności, a także dostarczyć dokumenty, które będą potwierdzały zdolność kredytową klienta. Przyznanie pożyczki bankowej zajmuje przynajmniej kilka dni, dlatego też nie jest to najlepszy sposób na pozyskanie środków od zaraz. Alternatywnym rozwiązaniem wydają się być pożyczki prywatne, od rodziny lub znajomych. 

Często jednak nie chcemy tłumaczyć bliskim, w jakim celu potrzebne są nam pieniądze ani dlaczego nie możemy pozyskać ich z banku. Dlatego też każdy, kto chce pozyskać pieniądze na już, powinien zainteresować się bogatą ofertą firm pożyczkowych.

Jak uzyskać szybką pożyczkę na już?

Potrzebuję pieniędzy – zwykle gdy w głowie pojawia się ta myśl, poszukujemy różnego rodzaju rozwiązań. Tymczasem wystarczy wybrać idealną dla siebie ofertę firmy pożyczkowej, która przekaże nam potrzebną gotówkę nawet w kilkanaście minut. 

Pierwszym krokiem do pozyskania pieniędzy, jest wypełnienie wniosku o pożyczkę. Możemy zrobić to bez wychodzenia z domu, przez internet, co znacznie skraca całą procedurę. Firmy pożyczkowe nie wymagają przedstawiania zaświadczeń, na przykład o osiąganych dochodach czy potwierdzenia uzyskiwania wpływów na konto. 

Zanim otrzymamy pożyczkę, musimy jeszcze przejść procedurę weryfikacyjną, głównie ze względów bezpieczeństwa. Polega ona na zalogowaniu się do bankowości internetowej i wykonaniu przelewu na kwotę 1 zł bądź 1 gr na rachunek firmy pożyczkowej. Po pozytywnym zweryfikowaniu klienta, pieniądze zostają przekazane na jego konto. Dzięki temu możemy pozyskać potrzebną kwotę nawet w 15 minut!

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Kto może skorzystać z oferty firm pożyczkowych?

Firmy pożyczkowe nie sprawdzają zdolności kredytowej klienta, jednak wymagają, aby spełnił on kilka, podstawowych warunków. Pożyczkobiorca musi przede wszystkim:

  • mieć ukończone 18 lat,
  • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
  • posiadać obywatelstwo polskie,
  • legitymować się ważnym dowodem tożsamości,
  • posiadać konto w polskim banku,
  • posiadać dobrą historię kredytową. 

Oferta firm pożyczkowych skierowana jest do klientów, którzy osiągają dochody z obojętnie jakiego źródła – może być to umowa o pracę, umowa cywilnoprawna, własna działalność gospodarcza, świadczenia socjalne. 

Nie trzeba przy tym podawać celu, na jaki mają zostać przeznaczone pieniądze. Pożyczkę spłacamy w wygodnych, miesięcznych ratach, dzięki którym odpowiednie zarządzanie domowym budżetem staje się znacznie łatwiejsze.

A może pozabankowa karta kredytowa?

Pożyczki pozabankowe sprawiają, że hasło “potrzebuję szybko pieniędzy” przestaje nas przerażać. Z drugiej strony pożyczka ma charakter jednorazowego wsparcia finansowego, natomiast niektórzy co pewien czas potrzebują dodatkowej gotówki. 

Choć samą pożyczkę bardzo łatwo jest uzyskać, to w ich przypadku korzystniejsza może okazać się pozabankowa karta kredytowa, dzięki której można dokonywać płatności w ramach limitu odnawialnego. Procedura uzyskania dostępu do pozabankowej karty kredytowej jest niemal taka sama, jak w przypadku szybkiej pożyczki. 

Na karcie zakodowany jest pewien limit pieniędzy, który ulega odnowieniu po spłacie poprzedniego zadłużenia. Dzięki temu otrzymujemy dostęp do dodatkowych środków finansowych praktycznie w momencie, gdy okazuje się, że są nam one potrzebne. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które okresowo chcą podreperować swój domowy budżet i pozyskać dodatkowe pieniądze.

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon