Pożyczki online

02.01.2024
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Pożyczki online stanowią nowoczesną i wygodną alternatywę dla tradycyjnych metod pożyczania pieniędzy. Charakteryzują się szybkim procesem aplikacyjnym i minimalnymi formalnościami, co sprawia, że są dostępne niemalże natychmiast, kiedy tylko tego potrzebujesz. Dzięki temu, że cały proces odbywa się przez internet, pożyczki online są doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie czas i komfort, a także dla tych, którzy potrzebują szybkiego dostępu do dodatkowych środków finansowych.

Czym jest pożyczka online?

Pożyczka online to rodzaj pożyczki udzielanej przez instytucje pozabankowe lub banki, dostępnej za pośrednictwem internetu. Główną zaletą tego rodzaju pożyczki jest wygoda i szybkość dostępu do środków finansowych. Proces aplikacyjny odbywa się w całości online, co eliminuje potrzebę wizyty w placówce bankowej i pozwala na szybką weryfikację wniosków. Często ten rodzaj pożyczki nazywany jest pożyczką przez internet na konto bankowe.

Jakie są cechy charakterystyczne pożyczki online?

Pożyczki online to nowoczesna forma finansowania, która zrewolucjonizowała sposób dostępu do dodatkowych środków pieniężnych. Charakteryzują się one szeregiem unikalnych cech, które odróżniają je od tradycyjnych pożyczek bankowych, zapewniając szybkość, wygodę i dostępność:

 

 • Proces aplikacyjny online: Cały proces, od składania wniosku po otrzymanie środków, odbywa się przez internet.
 • Szybka decyzja pożyczkowa: Decyzje o przyznaniu pożyczki często zapadają w ciągu kilkunastu minut, dlatego też część osób zna ten produkt finansowy jako pożyczki w 15 minut online.
 • Minimalne formalności: Wymagane dokumenty są zazwyczaj ograniczone do minimum, co jest wygodne dla klienta.
 • Dostępność: Pożyczki online są dostępne dla szerokiego grona osób, nawet dla tych z mniejszą zdolnością kredytową, czasami również są udzielane pożyczki bez BIK.
 • Elastyczność: Klienci często mają możliwość wyboru kwoty pożyczki i okresu spłaty.
 • Wyższe koszty: Oprocentowanie i opłaty mogą być wyższe niż w przypadku tradycyjnych pożyczek bankowych.
 • Krótki okres spłaty: Pożyczki online są zazwyczaj pożyczkami krótkoterminowymi.

Do kogo skierowane są pożyczki online?

Pozabankowe pożyczki są skierowane do szerokiego grona odbiorców, w tym do osób, które mogą mieć trudności z uzyskaniem tradycyjnego kredytu bankowego. Są to często osoby potrzebujące szybkiego dostępu do gotówki, np. w przypadku nieprzewidzianych wydatków, czy pilnych inwestycji. 

 

Obejmują one również przedsiębiorców poszukujących elastycznego źródła finansowania, a także osoby pracujące na umowach cywilnoprawnych lub wykonujące wolne zawody, które mogą nie spełniać standardowych wymagań banków. Pożyczki online są także atrakcyjną opcją dla osób, które cenią sobie wygodę i szybkość procesu pożyczkowego, a także dla tych, którzy preferują minimalizację formalności związanych z zaciąganiem zobowiązań finansowych.

Kto może wnioskować o pożyczkę online?

Wnioskowanie o pożyczkę online jest dostępne dla szerokiego spektrum osób, co sprawia, że jest to atrakcyjna opcja dla wielu różnych grup. Oto kluczowe kryteria i grupy, które mogą aplikować o pożyczki online:

 

 • Osoby pełnoletnie: Podstawowym wymogiem jest osiągnięcie pełnoletności, zazwyczaj oznacza to ukończenie 18 roku życia, chociaż niektóre instytucje mogą wymagać starszego wieku.
 • Stałe źródło dochodu: Wiele firm pożyczkowych wymaga od potencjalnych klientów posiadania stałego źródła dochodu. Może to być zarówno pensja z etatu, jak i dochody z działalności gospodarczej czy renty i emerytury.
 • Posiadanie konta bankowego: Większość pożyczkodawców online wymaga od klientów posiadania aktywnego konta bankowego, na które mogą przelać środki pożyczkowe.
 • Obywatelstwo lub rpawo stałego pobytu: Wnioskodawcy muszą często posiadać obywatelstwo kraju, w którym działają pożyczkodawcy, lub mieć prawo do stałego pobytu.
 • Dobra historia kredytowa: Chociaż niektóre firmy oferują pożyczki osobom z nieidealną historią kredytową, lepsza historia kredytowa zwiększa szanse na uzyskanie pożyczki na korzystniejszych warunkach.
 • Dokument tożsamości: Konieczne jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, takiego jak dowód osobisty lub paszport, aby potwierdzić swoją tożsamość w procesie aplikacyjnym.

Jakie są warunki otrzymania pożyczki online?

Otrzymanie pożyczki online wiąże się z koniecznością spełnienia określonych warunków, które różnią się w zależności od pożyczkodawcy, ale istnieją pewne wspólne kryteria, których należy być świadomym:

 

 • Wiek i status prawny: Najważniejszym warunkiem jest osiągnięcie pełnoletności, często z dodatkowym wymogiem dotyczącym minimalnego wieku, np. 21 lat. Musisz również posiadać status prawny umożliwiający zaciągnięcie zobowiązania finansowego, np. obywatelstwo lub prawo stałego pobytu w danym kraju.
 • Dochód i zatrudnienie: Pożyczkodawcy zazwyczaj wymagają dowodu na stałe źródło dochodu. Może to być pensja z pracy na etacie, dochody z własnej działalności gospodarczej, renta, emerytura lub inne źródła regularnych wpływów.
 • Historia kredytowa: Twoja historia kredytowa jest analizowana w celu oceny ryzyka. Niektóre firmy pożyczkowe mogą udzielać pożyczek nawet osobom z mniej korzystną historią kredytową, ale może to wpłynąć na warunki pożyczki.
 • Konto bankowe: Musisz posiadać aktywne konto bankowe, na które mogą zostać przelane środki pożyczkowe. Konto jest również używane do identyfikacji wnioskodawcy i przeprowadzenia transakcji.
 • Weryfikacja tożsamości: Konieczne jest przedstawienie dokumentu tożsamości, np. dowodu osobistego lub paszportu, w celu potwierdzenia tożsamości i spełnienia wymogów prawnych.
 • Zgodność z regulaminem pożyczkodawcy: Każdy pożyczkodawca ma własny regulamin i wymagania dotyczące pożyczek. Zanim złożysz wniosek, upewnij się, że rozumiesz i akceptujesz te warunki.
 • Brak istniejących zobowiązań finansowych lub ich niewielka ilość: Firmy pożyczkowe mogą sprawdzać Twoje aktualne zadłużenie i obciążenia finansowe. Nadmierna ilość zobowiązań może być przeszkodą w uzyskaniu finansowania. Szanowane instytucje finansowe zwykle nie udzielają pożyczek dla zadłużonych.

 

Pamiętaj, że każdy pożyczkodawca może mieć dodatkowe, specyficzne wymogi, dlatego zawsze warto dokładnie zapoznać się z warunkami oferowanymi przez konkretną instytucję.

Jak odbywa się spłata pożyczki online?

Spłata pożyczki online odbywa się zgodnie z ustalonym harmonogramem, który jest częścią umowy pożyczkowej. Proces spłaty obejmuje kilka kluczowych elementów:

 

 • Harmonogram spłat: Pożyczkodawcy określają harmonogram spłat, który zawiera terminy i kwoty poszczególnych rat. Może to być spłata jednorazowa lub rozłożona na kilka miesięcy w przypadku pożyczki na raty.
 • Automatyczne pobrania: Wiele pożyczek online jest spłacanych poprzez automatyczne pobrania z konta bankowego pożyczkobiorcy, co minimalizuje ryzyko opóźnienia płatności.
 • Możliwości przedterminowej spłaty: Niektóre firmy pozwalają na wcześniejszą spłatę pożyczki bez dodatkowych opłat, co pozwala na zmniejszenie ogólnego kosztu pożyczki.
 • Elektroniczne potwierdzenia płatności: Po dokonaniu płatności, pożyczkobiorcy zwykle otrzymują elektroniczne potwierdzenie, co zapewnia przejrzystość i kontrolę nad procesem spłaty.
 • Dostosowanie do możliwości finansowych: W przypadku problemów ze spłatą, ważne jest, aby skontaktować się z pożyczkodawcą i omówić możliwości restrukturyzacji długu.

Czy pozabankowe pożyczki online się opłacają?

Odpowiedź na to pytanie zależy od indywidualnych potrzeb i okoliczności. Pozabankowe pożyczki online mogą być korzystne, gdy:

 

 • Potrzebujesz szybkiego dostępu do gotówki.
 • Masz trudności z uzyskaniem kredytu w tradycyjnym banku.
 • Potrzebujesz niewielkiej kwoty na krótki okres czasu.

 

Jednakże, należy pamiętać o wyższym oprocentowaniu i dodatkowych opłatach, co może zwiększyć całkowity koszt pożyczki.

Jakie są zalety pożyczek online?

Zalety pożyczek online obejmują:

 

 • Szybki i prosty proces aplikacyjny: Proces aplikacyjny jest zazwyczaj prosty i szybki, co jest idealne w sytuacjach awaryjnych.
 • Dostępność: Są dostępne dla osób, które mogą nie kwalifikować się do tradycyjnych kredytów bankowych.
 • Elastyczność: Możesz wybrać kwotę i okres spłaty, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
 • Minimalne formalności: Wymagane jest zazwyczaj tylko podstawowe dokumenty, co upraszcza proces.
 • Wygodna spłata: Automatyczne spłaty i elektroniczne potwierdzenia płatności zapewniają wygodę i kontrolę.

Pozabankowa karta kredytowa Net Credit – alternatywa dla pożyczki online

Pozabankowa karta kredytowa Net Credit może być atrakcyjną alternatywą dla pożyczki online, zwłaszcza dla osób poszukujących elastyczności i kontroli nad wydatkami. Oferuje ona:

 

 • 11% Prowizji od wykorzystanego limitu: Prowizja naliczana jest tylko od wykorzystanej części limitu, co daje kontrolę nad kosztami.
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty: Brak opłat za wydanie i bieżącą obsługę karty znacznie obniża koszty użytkowania.
 • 0 zł za aktywację i zastrzeżenie karty: Brak dodatkowych opłat za aktywację oraz zastrzeżenie karty w przypadku zgubienia lub kradzieży.
 • 0 zł za wcześniejsze zakończenie umowy: Możliwość zakończenia umowy bez dodatkowych kosztów daje elastyczność w zarządzaniu finansami.
 • 0 zł za wypłatę pieniędzy z bankomatu: Brak opłat za wypłaty gotówkowe to rzadkość i stanowi duży atut.
 • 0 zł za płatności internetowe i przelewy: Darmowe płatności online i przelewy zwiększają komfort użytkowania.
 • Darmowe płatności zbliżeniowe: Ułatwia codzienne płatności i zapewnia wygodę.

 

Takie warunki sprawiają, że karta kredytowa online może być doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających elastycznych i ekonomicznych opcji finansowych.

 

Share
check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon