Pożyczki ekspresowe

29.08.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki, ale brakuje ci czasu na formalności i procedury? Pożyczki ekspresowe mogą być twoim wybawieniem. Sprawdź poniżej, co musisz wiedzieć na temat szybkich pożyczek w 15 minut, by podjąć świadomą decyzję i unikać zbędnych kosztów.

Czym są pożyczki ekspresowe?

Jeśli czas jest dla ciebie cennym zasobem i potrzebujesz szybko uzyskać gotówkę, pożyczki ekspresowe są stworzone właśnie dla ciebie. Charakteryzują się one minimalizmem formalności i szybkością przelewania środków na twoje konto. Zazwyczaj wystarczy dowód osobisty i dostęp do internetu, by móc skorzystać z tej formy finansowania.

 

Ze względu na uproszczone formalności i szybki czas otrzymania pożyczki, przez wiele osób nazywane są one pożyczkami bez formalności, a jeszcze innymi nazywają je nawet pożyczkami w 5 minut. Mówimy tutaj o tym samym produkcie finansowym, czyli pożyczce pozabankowej online.

Kiedy warto skorzystać z pożyczki ekspresowej?

Zastanawiasz się, kiedy warto sięgnąć po pożyczki na dowód? Są to przede wszystkim sytuacje nagłej potrzeby, kiedy opóźnienie w uzyskaniu środków może mieć negatywne konsekwencje. Oto kilka przykładów:

 • awaria samochodu
 • nagła potrzeba leczenia
 • spłata zaległych rachunków

O czym pamiętać, wybierając pożyczkę ekspresową?

Wybór odpowiedniego produktu finansowego to klucz do satysfakcji. Pamiętaj o kilku podstawowych zasadach:

 • Porównaj oferty różnych instytucji: oprocentowanie, opłaty, czas spłaty.
 • Sprawdź, czy instytucja, z której oferty korzystasz, jest wiarygodna.
 • Przeczytaj umowę ze zrozumieniem i upewnij się przed podpisaniem jej, że wszystkie warunki i konsekwencje są ci świadome i zrozumiałe.

Czy pożyczki ekspresowe są bezpieczne?

Warto zaznaczyć, że jak każdy produkt finansowy, pożyczki od zaraz niosą ze sobą pewne ryzyko. Niektóre firmy mogą oferować wyjątkowo niekorzystne warunki, dlatego tak ważne jest dokładne zrozumienie umowy i jej klauzul. Nie ignoruj drobnego druku i zawsze pytaj o niejasności, jeżeli masz jakieś wątpliwości względem oferowanej pożyczki od ręki.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Alternatywa dla pożyczek ekspresowych – pozabankowe karty kredytowe NetCredit

Nie tylko pożyczki ekspresowe mogą zapewnić ci szybki dostęp do środków. Pozabankowe karty kredytowe, takie jak oferta NetCredit, są ciekawą alternatywą. Oto kilka podstawowych zalet tej opcji:

 • 16% prowizji od wykorzystanego limitu w każdym cyklu rozliczeniowym
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty kredytowej od ręki
 • brak opłat za aktywację i blokadę karty
 • brak opłat za przedterminowe zakończenie umowy
 • brak opłat za wypłatę środków z bankomatów
 • brak opłat za płatności internetowe (Google Pay, Apple Pay) oraz przelewy z konta karty
 • bezpłatne płatności zbliżeniowe

Jak wnioskować o ekspresową pożyczkę na karcie kredytowej NetCredit?

Wnioskowanie o ekspresową pożyczkę na wirtualnej karcie kredytowej NetCredit jest procesem zminimalizowanym pod względem formalności. Zwykle wystarczy zalogować się na swoje konto klienta w serwisie NetCredit.

 

Następnie należy określić wymaganą kwotę, po czym zatwierdzić wniosek. Następnie należy wypełnić formularz pożyczkowy. Po pozytywnej weryfikacji, środki są przeważnie dostępne na twoim koncie w bardzo krótkim czasie, dlatego niekiedy ten rodzaj pożyczek jest nazywany pożyczką od zaraz lub pożyczką w 15 minut.

Jakie są wymagania, aby uzyskać ekspresową pożyczkę na karcie NetCredit?

Zanim zdecydujesz się na skorzystanie z ekspresowej pożyczki na karcie NetCredit, warto zapoznać się z kilkoma podstawowymi wymaganiami, które muszą być spełnione:

 

 • Minimum 20 lat: Musisz być osobą, która ukończyła 20 rok życia, ponieważ pożyczki udzielane w naszej firmie są tylko osobom, które osiągnęły ten próg wieku.
 • Obywatelstwo polskie: Wymagane jest posiadania polskiego obywatelstwa
 • Stałe dochody: Firma chce mieć pewność, że jesteś w stanie spłacić pożyczkę, dlatego zwykle wymagane są dowody na stałe źródło dochodów.
 • Historia kredytowa: Weryfikowana jest historia kredytowa osoby zainteresowanej udzieleniem pożyczki. Każda renomowana firma weryfikuje swoich klientów i nie udziela pożyczek bez bik lub pożyczek dla zadłużonych..
 • Konto bankowe: Musisz posiadać aktywne konto bankowe w jednym z polskich banków, ponieważ to na nie przekazywane są środki z pożyczki.
 • Adres e-mail i numer telefonu: Kontaktowe dane są niezbędne do komunikacji z firmą oraz weryfikacji twojego wniosku.
 • Wypełnienie wniosku: Ostatecznym krokiem jest wypełnienie wniosku, który zwykle jest dostępny online. Po jego zatwierdzeniu i pozytywnym przejściu procesu weryfikacyjnego, środki są przeważnie dostępne na twoim koncie w bardzo krótkim czasie.

 

Każdy z tych punktów jest istotny, więc przed złożeniem wniosku warto upewnić się, że wszystkie z nich są spełnione.

FAQ – częste pytania o pożyczki ekspresowe

Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniej pożyczki ekspresowej może nasuwać wiele pytań i wątpliwości. Dlatego poniżej opracowaliśmy listę często zadawanych pytań, które mogą ci pomóc odpowiedzieć na twoje zastanowienia. Naszym celem jest ułatwienie ci podjęcia racjonalnej decyzji o skorzystaniu z pożyczki ekspresowej.

Czym są pożyczki ekspresowe?

Pożyczki ekspresowe to forma krótkoterminowego finansowania, które charakteryzują się szybką decyzją kredytową i minimalizmem formalności. Zazwyczaj środki trafiają na konto pożyczkobiorcy w ciągu kilkunastu minut, maksymalnie kilku godzin od złożenia wniosku.

Czy oferta NetCredit to dobra alternatywa?

NetCredit oferuje pozabankowe karty kredytowe, które są dobrą alternatywą dla osób szukających szybkiego dostępu do środków, ale niechętnych zaciąganiu pożyczki. Korzystne warunki, takie jak brak wielu standardowych opłat, czynią tę ofertę atrakcyjną.

Mamy nadzieję, że artykuł okazał się dla ciebie przydatny i rozwiał twoje wątpliwości dotyczące pożyczek ekspresowych oraz alternatywnych form finansowania.

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon