Pożyczki długoterminowe

25.01.2024
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Pożyczka długoterminowa online — co to jest?

Pożyczka długoterminowa to nic innego, jak tylko zobowiązanie finansowe udzielane kilka miesięcy lub kilka lat. Jego spłata odbywa się w ratach, których wysokość i ilość można dostosować do swoich możliwości. 

Pożyczki długoterminowe nie są kredytami z punktu widzenia prawa bankowego, dlatego nie zaciągamy ich w bankach, tylko w firmach pozabankowych, które dysponują wyłącznie prywatnym kapitałem. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest to, że wszystkie formalności można bardzo prosta załatwić przez internet

Pożyczka długoterminowa przez internet — dla kogo?

Pożyczka długoterminowa jest skierowana do osób, które otrzymują regularne dochody i posiadają relatywnie dobrą zdolność kredytową. Aby móc ubiegać się o pożyczkę długoterminową trzeba jednak spełnić kilka bardzo istotnych kryteriów, które są konieczne do złożenia wniosku. O jakich warunkach mowa? Osoba ubiegająca się o pożyczkę długoterminową musi:

 • posiadać polskie obywatelstwo
 • być osobą pełnoletnią 
 • mieć nieograniczoną zdolność do czynności prawnych
 • posiadać własny (polski) numer telefonu komórkowego oraz własne konto internetowe

Pożyczka długoterminowa — jakie są warunki wzięcia?

Najważniejszym warunkiem wzięcia pożyczki długoterminowej jest posiadanie stałego dochodu. Stałość jest nawet ważniejsza od jego wysokości, ponieważ pożyczkodawca chce mieć pewność, że klient będzie miał z czego zapłacić ratę. Co istotne, dochody nie muszą koniecznie pochodzić z tytułu wynagrodzenia za pracę. Coraz więcej firm decyduje się na udzielanie pożyczek także na podstawie rent i emerytur, a niekiedy nawet świadczeń socjalnych, takich jak na przykład 500+. 

Dosyć istotnym kryterium jest także wiek potencjalnego pożyczkobiorcy. Trzeba zaznaczyć, że pożyczka długoterminowa może być udzielona wyłącznie osobie pełnoletniej. Nie oznacza to jednak, że każdy osiemnastolatek, nawet pracujący, może o nią wnioskować. Górna i dolna granica wiekowa zależy wyłącznie od polityki wewnętrznej każdej firmy, dlatego zawsze trzeba sprawdzać, jaka obowiązuje w tej, z której usług chcemy skorzystać. W niektórych parabankach wymagane jest ukończenie dwudziestego pierwszego, a nawet dwudziestego piątego roku życia, podczas gdy górna granica zazwyczaj oscyluje w granicach siedemdziesiątego roku życia. 

Pożyczka długoterminowa — na jaką kwotę?

Pożyczka długoterminowa zazwyczaj dostępna jest na kwoty o wiele wyższe niż w przypadku chwilówek. Czasami możemy liczyć na pożyczkę nawet w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wszystko jednak zależy ostatecznie od tego, jakie kwoty oferowane są przez pożyczkodawcę. 

Oczywiście trzeba także pamiętać, że możliwy okres kredytowania dostosowany jest do wysokości pożyczki. Najwyższe kwoty można zaciągnąć nawet na 48 – 60 rat. W przypadku niższych kwot możemy liczyć na raty w ilości około 12. 

Plan ratalny zawsze można dobrać dokładnie do swoich potrzeb i możliwości. Wystarczy zazwyczaj wybrać kwotę pożyczki na specjalnym pasku oraz dostosować do tego deklarowaną przez nas liczbę rat, które wystarczą do spłaty całości. 

Pożyczka długoterminowa — czy jest bezpieczna?

Dla wielu osób w kwestii pożyczania pieniędzy najważniejsze jest bezpieczeństwo. Obecnie Polacy coraz chętniej sięgają po zobowiązania pozabankowe. Wynika to z faktu, że proces wnioskowania o pożyczkę pozabankową jest pozbawiony formalności i dużo szybszy niż w przypadku kredytów bankowych. Dodatkową zaletą pożyczek pozabankowych jest brak konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach. Ponadto, firmy pozabankowe cieszą się obecnie zaufaniem osób korzystających z tego rodzaju pomocy finansowej. Zasady udzielania pożyczek są jasne, a warunki mocno konkurencyjne w różnych instytucjach.

To właśnie wybór odpowiedniej instytucji jest gwarancją naszego bezpieczeństwa. Decydujmy się wyłącznie na korzystanie z usług firm, które mają już ugruntowaną pozycję na rynku i są obdarzonej zaufaniem klientów. W ten sposób możemy mieć pewność, że nasze pieniądze i dane są całkowicie bezpieczne. NetCredit działa na rynku finansowym od ponad 10 lat i cieszy się zaufaniem kilkuset tysięcy klientów.

Potwierdzenie naszych danych uzyskuje się za pomocą przelewu uwierzytelniającego, który wykonujemy z własnego konta z bankowości internetowej. Kwota przelewu jest bardzo symboliczna i zazwyczaj wynosi jeden grosz, który jest nam zwracany już po kilku chwilach. W ten sposób pożyczkodawca otrzymuje potwierdzenie, że o pożyczkę długoterminową staramy się my, a nie ktoś, kto używa – na przykład – naszego skradzionego dowodu. 

Wszystkie dane, które wpisujemy we wniosku, są bezpieczne, a połączenia z serwerem szyfrowane. Można więc śmiało założyć, że pożyczki udzielane przez wiarygodne firmy, takie jak NetCredit, są całkowicie bezpieczne. 

Pożyczka długoterminowa na raty online

Pożyczka długoterminowa na raty to zobowiązanie finansowe, które udzielane jest w całości przez internet. Cały proces jest zautomatyzowany, dlatego nie ma obaw – nie będziemy musieli w ogóle opuszczać własnego salonu, aby otrzymać pieniądze na konto a plan ratalny na adres e-mail. 

Aby rozpocząć proces ubiegania się o pożyczkę, trzeba założyć konto na stronie internetowej firmy, z którą chcemy współpracować. Następnym krokiem będzie wybór kwoty, która nas interesuje, oraz wypełnienie prostego wniosku o pożyczkę. We wniosku trzeba koniecznie zamieścić takie informacje jak:

 • nasze dane osobowe
 • adres zamieszkania i do korespondencji
 • numer telefonu i adres e-mail
 • numer konta
 • wysokość otrzymywanych dochodów
 • dane pracodawcy 
 • rodzaj umowy o pracę

Oczywiście wszystkie informacje muszą być zgodne ze stanem faktycznym. Po złożeniu wniosku czekamy na decyzję pożyczkową, która zazwyczaj podejmowana jest w kilka minut. Kiedy już pożyczka zostanie nam przyznana, trzeba jedynie zaczekać na przelew, który w wielu przypadkach możne znaleźć się na naszym koncie już w kilkanaście minut. 

Bardzo rzadko, zazwyczaj w sytuacji, kiedy nasza historia kredytowa nie jest jasna, może zajść potrzeba doprecyzowania pewnych kwestii. Wówczas konieczna jest krótka rozmowa telefoniczna z konsultantem. 

Pożyczka długoterminowa bez zaświadczeń

Zanim zaciągniemy kredyt w banku, musimy zazwyczaj zaopatrzyć się w odpowiednią ilość dokumentów i zaświadczeń. Tymczasem pożyczka długoterminowa przez internet zazwyczaj przyznawana jest „na oświadczenie”. Co to oznacza? 

Nie ma możliwości, aby jakaś instytucja udzieliła nam zobowiązania finansowego – a już tym bardziej ratalnego – bez informacji o naszych miesięcznych przychodach. Na szczęście w przypadku pożyczek pozabankowych wystarczy zazwyczaj oświadczenie klienta. We wniosku podajemy średnią wysokość zarobków i dane pracodawcy, a następnie potwierdzamy oświadczenie swoim podpisem. W ten sposób niepotrzebne są żadne dokumenty, które dochód potwierdzają. Oczywiście w niektórych sytuacjach może zajść konieczność poświadczenia informacji o zarobkach. Zazwyczaj jednak wystarczy wyciąg z konta bankowego.

Takie rozwiązanie jest bardzo pomocne, ponieważ pozwala znacznie zaoszczędzić czas. Minimum formalności to gwarancja tego, że pieniądze otrzymamy szybko, co w wielu przypadkach bardzo mocno ułatwia życie.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Pożyczki długoterminowe — podsumowanie

Pożyczka długoterminowa w NetCredit udzielana jest zawsze na przejrzystych zasadach. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz gwarancję pełnego bezpieczeństwa swoich danych i środków finansowych. Wysokość pożyczki oraz warunki spłaty są zawsze jasno wyszczególnione w umowie pożyczkowej.

Pożyczki pozabankowe to rozwiązanie coraz powszechniejsze głównie ze względu na swoją wygodę i bezpieczeństwo. Jeżeli zadbamy o to, aby skorzystać z oferty sprawdzonej i wiarygodnej firmy pożyczkowej, możemy mieć pewność, że pieniądze trafią na nasze konto szybko i bez żadnych zbędnych formalności. 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon