Pożyczka przez SMS dla zadłużonych

23.10.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

W dobie cyfryzacji i smartfonów, pożyczki stały się dostępne dosłownie na wyciągnięcie ręki – czy to dosłownie przez SMS. Ale czy zawsze jest to bezpieczne rozwiązanie, zwłaszcza dla tych, którzy już borykają się z długami? W tym artykule przyjrzymy się bliżej koncepcji pożyczki przez SMS dla zadłużonych, odkryjemy mechanizmy działania pożyczek pozabankowych oraz wskażemy potencjalne alternatywy.

Co to jest pożyczka przez SMS?

Pożyczka przez SMS to forma pożyczki pozabankowej, gdzie wniosek o pożyczkę składany jest przez wiadomość tekstową. Idea tego typu produktu finansowego opiera się na szybkości i minimalizacji formalności. Po wysłaniu odpowiedniej wiadomości z prośbą o pożyczkę bez zaświadczeń, firma ocenia zdolność kredytową klienta, a decyzja o przyznaniu środków jest komunikowana w krótkim czasie.

Czy można zaciągnąć pożyczkę przez SMS?

Wiele firm pożyczkowych oferuje możliwość zaciągnięcia pożyczki przez SMS. Jednak warto podkreślić, że choć sama procedura jest uproszczona, wymogi wobec klienta i warunki udzielenia pożyczki od ręki mogą być bardziej rygorystyczne. Warto wspomnieć przy tym, że każda renomowana firma pożyczkowa weryfikuje bazy dłużników i nie udziela pożyczek bez BIK, a tym bardziej pożyczek dla zadłużonych.

Dlaczego firmy pozabankowe nie udzielają pożyczek zadłużonym?

Firmy pożyczkowe chcą zminimalizować ryzyko niespłacenia pożyczki chwilówki online. Osoby, które już mają długi, są traktowane jako klienci o wyższym ryzyku. Dlatego wiele firm unika udzielania pożyczek osobom z negatywną historią kredytową.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Tradycyjne pożyczki pozabankowe alternatywą dla pożyczek przez SMS

Tradycyjne pożyczki na dowód zyskały na popularności w ostatnich latach, stając się ważnym elementem rynku finansowego. Oto kilka powodów, dla których warto je rozważyć jako alternatywę dla pożyczek przez SMS:

 • Wiarygodność i przejrzystość: Wiele renomowanych instytucji pozabankowych ma ustalone procedury i jasno określone warunki pożyczki. Klienci wiedzą dokładnie, na czym polega umowa i jakie są jej warunki.
 • Elastyczność: Pożyczki pozabankowe oferują różne kwoty i okresy spłaty, co pozwala dostosować pożyczkę do indywidualnych potrzeb pożyczkobiorcy.
 • Jasne koszty: Większość instytucji pozabankowych przedstawia dokładne koszty pożyczki, co pozwala na uniknięcie ukrytych opłat czy niespodziewanych kosztów.
 • Bezpieczeństwo: Pożyczki pozabankowe są często bardziej bezpieczne niż niektóre oferty pożyczek przez SMS, które mogą pochodzić od mniej wiarygodnych źródeł. Wielu pożyczkodawców pozabankowych jest zarejestrowanych i działa w ramach określonych przez prawo regulacji.
 • Możliwość konsultacji: Tradycyjne pożyczki pozabankowe często dają możliwość bezpośredniej konsultacji z doradcą, co pozwala na uzyskanie odpowiedzi na wszelkie pytania i rozwianie wątpliwości przed zaciągnięciem pożyczki.

Biorąc pod uwagę powyższe zalety, tradycyjne pożyczki od zaraz wydają się być bardziej przemyślaną i bezpieczną opcją dla osób poszukujących dodatkowych środków finansowych. Pożyczki przez SMS mogą być atrakcyjne ze względu na ich szybkość i wygodę, ale warto dokładnie zastanowić się nad wszystkimi dostępnymi opcjami przed podjęciem decyzji.

Jak otrzymać pożyczkę pozabankową?

Aby otrzymać pożyczkę pozabankową, należy:

 • Wybrać renomowaną firmę pożyczkową.
 • Wypełnić formularz pożyczkowy online
 • Poczekаć na weryfikację danych i ocenę zdolności kredytowej.
 • Po pozytywnej decyzji, środki są przekazywane na konto pożyczkobiorcy. Procesy weryfikacji wniosków są zautomatyzowane, a proces przyznawania i przelewania pieniędzy przebiega bardzo sprawnie. Wiele osób określa ten rodzaj pożyczki jako pożyczka w 15 minut.

Pozabankowe karty kredytowe jako alternatywa

Oprócz tradycyjnych pożyczek pozabankowych, istnieją także karty kredytowe od ręki oferowane przez instytucje pozabankowe. Dają one większą elastyczność w zarządzaniu finansami i umożliwiają ciągły dostęp do linii kredytowej. Warto rozważyć tę opcję, jeśli szukasz długoterminowego rozwiązania do zarządzania swoim budżetem.

Pamiętaj, odpowiedzialne pożyczanie to podstawa zachowania płynności finansowej. Niezależnie od wybranej formy finansowania, zawsze dokładnie analizuj warunki umowy i upewnij się, że będziesz w stanie spłacić zaciągnięte zobowiązanie.

Alternatywą dla pożyczek przez SMS są pożyczki udzielane na pozabankowej karcie kredytowej, takie jak oferta Net Credit. Podstawowe zalety pozabankowej karty kredytowej Net Credit:

 • Prowizja w wysokości 16% od użytego limitu za każdy okres rozliczeniowy.
 • Zero kosztów związanych z wydawaniem i serwisem karty.
 • Nie ponosisz opłat za jej aktywowanie ani blokowanie.
 • Zerowe koszty za wcześniejsze zakończenie kontraktu.
 • Brak dodatkowych opłat za podjęcie gotówki z bankomatów.
 • Brak opłat za transakcje online (np. Google Pay, Apple Pay) i przelewy bezpośrednio z konta karty.
 • Możliwość dokonywania transakcji zbliżeniowych bez dodatkowych kosztów.

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon