Pożyczka pod zastaw samochodu

18.01.2024
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

W obliczu nagłej potrzeby finansowej, pożyczka pod zastaw samochodu staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Jest to sposób na szybkie uzyskanie gotówki, przy jednoczesnym zachowaniu możliwości użytkowania pojazdu. W tym artykule przyjrzymy się, czym dokładnie jest taka pożyczka, jakie są jej warunki i kto może z niej skorzystać.

Czym jest pożyczka pod zastaw samochodu?

Pożyczka pod zastaw samochodu to rodzaj finansowania, w którym Twój samochód służy jako zabezpieczenie pożyczki. W praktyce oznacza to, że pożyczkodawca przyjmuje prawo do twojego auta w przypadku niewywiązania się z umowy spłaty. Jest to opcja szczególnie atrakcyjna dla osób, które potrzebują szybkiego dostępu do gotówki, ale nie chcą lub nie mogą skorzystać z tradycyjnych pożyczek bankowych.

Na czym polega pożyczka pod zastaw samochodu, którym nadal jeździsz?

Pożyczka pod zastaw samochodu, z którego nadal możesz korzystać, to elastyczna opcja pozwalająca na zachowanie mobilności. W tym przypadku, pożyczasz pieniądze, ale samochód pozostaje w Twoim użytkowaniu. Pożyczkodawca zazwyczaj zabezpiecza się poprzez wpis do odpowiedniego rejestru lub zatrzymanie dowodu rejestracyjnego pojazdu. Ten rodzaj pożyczki pod zastaw jest idealny dla osób, które potrzebują pieniędzy, ale jednocześnie nie mogą zrezygnować z używania samochodu na co dzień.

Jakie są warunki uzyskania pożyczki pod zastaw samochodu?

Aby uzyskać pożyczkę pod zastaw samochodu, należy spełnić kilka warunków:

 • Własność pojazdu: musisz być właścicielem samochodu, który chcesz zastawić.
 • Wartość rynkowa: samochód musi mieć określoną wartość rynkową, która będzie podstawą do ustalenia kwoty pożyczki.
 • Brak obciążeń: auto nie może być obciążone innymi zabezpieczeniami czy leasingiem.
 • Dokumenty pojazdu: wymagane są dokumenty pojazdu, w tym dowód rejestracyjny i karta pojazdu.

Kto oferuje pożyczki pod zastaw auta?

Pożyczki pod zastaw samochodu oferowane są głównie przez instytucje pozabankowe. Są one dostępne zarówno stacjonarnie, jak i online. Firmy te często specjalizują się w szybkich pożyczkach pozabankowych, oferując różne formy finansowania pod zastaw, w tym pożyczki pod zastaw samochodu online czy prywatne pożyczki pod zastaw samochodu. Dzięki temu, klienci mają możliwość wyboru najbardziej odpowiadającej im opcji, w zależności od swoich potrzeb i możliwości finansowych.

W sytuacjach finansowych, gdzie pożyczka pod zastaw samochodu nie jest najlepszym rozwiązaniem, istnieją inne alternatywy. Warto rozważyć różne opcje dostępne na rynku, które mogą lepiej odpowiadać indywidualnym potrzebom finansowym oraz sytuacji życiowej.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Jakie są alternatywy dla pożyczki pod zastaw samochodu?

Jeśli szukasz innych opcji finansowania niż pożyczka pod zastaw auta, rozważ następujące alternatywy:

 

 • Pożyczki pozabankowe online: są one dostępne bez zastawu i często wymagają mniej formalności.
 • Kredyty bankowe: mogą oferować lepsze warunki oprocentowania, choć wymagają często większej ilości dokumentacji.
 • Pożyczki społecznościowe: pozwalają na uzyskanie finansowania od indywidualnych inwestorów za pośrednictwem platform internetowych.
 • Linie kredytowe: elastyczne rozwiązania kredytowe, pozwalające na korzystanie z ustalonego limitu kredytowego w razie potrzeby.

Pozabankowa karta kredytowa pod NetCredit

Jako alternatywa dla tradycyjnych pożyczek, w tym pożyczek pod zastaw samochodu, pozabankowa karta kredytowa od NetCredit oferuje elastyczność i wygodę dostępu do środków finansowych. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które charakteryzuje się następującymi warunkami:

 • Niskie koszty: płacisz prowizję w wysokości 11% tylko od wykorzystanego limitu kredytowego.
 • Brak opłat za niewykorzystanie limitu: jeśli nie korzystasz z limitu, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.
 • Darmowe wypłaty i przelewy: bezpłatne wypłaty z bankomatów oraz przelewy z rachunku karty.
 • Wygodne płatności internetowe: możliwość korzystania z Google Pay, Apple Pay bez dodatkowych opłat.
 • Darmowe płatności zbliżeniowe: ułatwiają codzienne transakcje.
 • Brak dodatkowych opłat: zero złotych za wydanie, obsługę, aktywację i zastrzeżenie karty.

Pozabankowa karta kredytowa NetCredit to doskonała propozycja dla osób, które szukają szybkiego dostępu do gotówki bez konieczności zastawiania swojego samochodu czy innych wartościowych przedmiotów.

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon