Pożyczka na wesele

25.01.2024
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Czy warto wziąć pożyczkę na wesele?

Wesele na kredyt to rzeczywistość bardzo wielu Polaków. Impreza, na której bawią się nasi przyjaciele i członkowie rodziny powinna być idealna i jak najbardziej odpowiadać naszym marzeniom. Nic więc dziwnego, że jesteśmy skłonni zaciągnąć nawet spore zobowiązania finansowe, aby wszystko poszło tak, jak byśmy sobie tego życzyli. 

Decyzja o wzięciu pożyczki na wesele powinna jednak być dobrze przemyślana. Rozważmy dokładnie zarówno jej wysokość, jak i formę i możliwości spłaty. Jeżeli jesteśmy w stanie sprostać spleceniu pożyczki na wesele, zdecydowanie warto się na nią zdecydować. 

Kredyt czy pożyczka na wesele?

Osoby, które szukają dodatkowych środków finansowych na wesele, mogą skorzystać z kredytu lub pożyczki gotówkowej. Kredyt w świetle polskiego prawa finansowego może być udzielony tylko przez bank. Zazwyczaj jest proponowany na dobrych warunkach. Wymaga jednak spełnienia wielu formalności i zgromadzenia potrzebnych dokumentów. 

Właśnie dlatego wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług firm pozabankowych, które oferują pożyczki gotówkowe przez internet. To nie tylko sposób na ograniczenie formalności, ale także możliwość zgromadzenia potrzebnych środków w dużo szybszym czasie. W natłoku przed weselnych obowiązków to spore ułatwienie.  

Kredyt lub pożyczka na wesele i obrączki

Pożyczka gotówkowa może być w świetle prawa zaciągnięta na całkowicie dowolny cel. Właśnie dlatego skorzystanie z oferty pożyczkowej może umożliwić nie tylko organizację wymarzonego wesela, ale także na inne związane ze ślubem wydatki – na przykład zakup obrączek.

Same obrączki mają niezwykle duże znaczenie symboliczne i docelowo towarzyszą poślubionej parze do końca życia. Nie warto więc na nich oszczędzać i jeżeli istnieje taka możliwość, dobrze skorzystać dodatkowych środków finansowych, które pochodzą z bezpiecznej pożyczki gotówkowej.  

Jak się starać o pożyczkę lub kredyt na wesele?

Jeżeli zdecydujemy się na kredyt na wesele, konieczne będzie odwiedzenie placówki bankowej w celu otrzymania wszystkich informacji. Trzeba także zgromadzić szereg dokumentów, które potwierdzają wysokość naszych dochodów. 

Jeżeli jednak chcemy skorzystać z usług firmy pożyczkowej, wystarczy skorzystać z urządzenia z dostępem do internetu. Konieczne jest założenie konta na stronie internetowej firmy pożyczkowej, z której usług chcemy skorzystać. Następnie wybieramy wysokość kwoty, która nas interesuje i wypełniamy wniosek o pożyczkę. 

Wypełnienie wniosku nie zajmuje wiele czasu, a on sam jest bardzo intuicyjne. Trzeba wiedzieć, że pożyczka gotówkowa na firmie pozabankowej zazwyczaj nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o zarobkach od pracodawcy. W przypadku dużych kwot i pożyczek ratalnych możemy jednak zostać poproszeni o przesłanie do firmy pożyczkowej wyciągu z trzech ostatnich miesięcy naszego konta bankowego. 

Proces weryfikowania zdolności kredytowej zazwyczaj jest całkowicie automatyczny, dlatego na uruchomienie środków nie trzeba długo czekać. Nawet jeżeli tuż przed weselem stanie się coś, co sprawi, że będziemy potrzebowali dodatkowych środków finansowych, pożyczka gotówkowa na ślub nadal będzie na wyciągnięcie ręki. 

Czy pożyczka na wesele jest bezpieczna?

Bezpieczeństwo środków finansowych oraz danych osobowych jest najważniejsze. Wiele osób zastanawia się, czy gotówkowa pożyczka na wesele jest bezpieczna. Firmy pozabankowe często uchodzą jeszcze za mniej wiarygodne od banków. Trzeba jednak mieć świadomość, że instytucje, które od lat działają na naszym rynku finansowym, są całkowicie wiarygodne i bezpieczne

Połączenia na stronach internetowych są szyfrowane, a nasze dane zostają potwierdzone przed przyznaniem nam pożyczki. Właśnie dlatego nie ma możliwości, aby ktoś niepowołany wziął w naszym imieniu pożyczkę bez naszej wiedzy i woli. 

Firma NetCredit działa na polskim rynku finansowym od ponad 10 lat, bezpieczenie udzielając pożyczek online tysiącom Polaków.

Można więc śmiało powiedzieć, że pożyczka na wesele to niezwykle bezpieczne rozwiązanie. Trzeba zadbać wyłącznie o to, aby nawiązać współpracę z wiarygodną firmą, która zasługuje na nasze zaufanie i która cieszy się dobrymi opiniami swoich klientów.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Pożyczka na ślub i wesele — podsumowanie

Niezależnie od tego, czy planujemy wielkie wesele, czy jedynie kameralną uroczystość, ten dzień na zawsze zapisze się w naszej pamięci. Jego przygotowania wymagają jednak dosyć dużych nakładów finansowych, dlatego nie ma nic złego w tym, że coraz więcej osób decyduje się na sięgnięcie po pożyczkę na wesele. 

Pożyczka gotówkowa może być przeznaczona na dowolny cel. Jest bezpieczna, dostępna od ręki i nie wymaga od nas praktycznie żadnych formalności. Zdecydowanie warto rozważyć taką opcję, szczególnie jeżeli zależy nam na czasie i nie chcemy w tym ważnym okresie zaprzątać sobie głowy gromadzeniem dodatkowych dokumentów. 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon