Pożyczka na już przez internet - jak się ubiegać?

31.08.2022
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Pożyczka na już przez internet – jak się ubiegać?

Dodatkowe środki finansowe nierzadko potrzebne są niemalże od zaraz. Z drugiej jednak strony ubieganie się o pożyczkę czy kredyt w banku zajmuje bardzo wiele czasu, dlatego w nagłej potrzebie warto rozważyć pożyczkę na już, którą można zaciągnąć przez internet. Kto może ją otrzymać i na jakich zasadach jest udzielana?

Pożyczka na teraz – czy to możliwe?

Szef spóźniający się z wypłatą wynagrodzenia, konieczność opłacenia prywatnej wizyty u lekarza czy pokrycia nieprzewidzianych wydatków to sytuacje, które mogą przydarzyć się każdemu. Osoby, które nie posiadają oszczędności, zostają postawione niemalże pod ścianą, gdyż nie dysponują środkami, z których mogłyby pokryć niezbędne wydatki. Teoretycznie istnieje możliwość ubiegania się o pożyczkę czy kredyt w banku, jednak procedura udzielenia finansowania jest bardzo czasochłonna. 

Z pomocą przychodzi pożyczka na już, którą można zaciągnąć właściwie w każdym momencie, bez wychodzenia z domu. Pożyczka udzielana jest na różne kwoty, dzięki czemu za jej pomocą można pokryć zarówno mniejsze, jak i większe wydatki. 

Okres spłaty pożyczki zależy głównie od kwoty pożyczonego kapitału – zazwyczaj drobne kwoty klienci oddają w 2-3 miesiące, podczas gdy na spłatę większych sum mogą potrzebować więcej czasu.

Jak uzyskać pożyczkę na już?

Pożyczkę na już można uzyskać w bardzo prosty sposób – należy bowiem wypełnić wniosek na stronie wybranej firmy pożyczkowej. Wnioskujący zobowiązany jest podać swoje dane osobowe, wybrane dane z dowodu osobistego oraz oświadczyć, iż uzyskuje dochody. 

Co ważne, firmy pożyczkowe nie wymagają skanowania dowodu osobistego czy innego rodzaju dokumentu, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo. Następnie każdy klient musi przejść procedurę weryfikacyjną – dzięki niej firma pożyczkowa ma pewność, że nie dochodzi do próby wyłudzenia pieniędzy na czyjeś dane osobowe. 

Sama procedura jest niezwykle prosta i nie zajmuje zbyt wiele czasu. Wystarczy zalogować się do swojej bankowości internetowej i wykonać przelew na kwotę 1 zł bądź 1 gr. Czasami firma pożyczkowa wymaga zainstalowania na telefonie specjalnej aplikacji, przez którą należy zalogować się na swoje konto bankowe. 

Ogromną zaletą pożyczki na już jest fakt, iż pieniądze można otrzymać na konto w kilka chwil, a to wszystko bez konieczności wychodzenia z domu.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Kto może ubiegać się o pożyczkę na już?

Po pożyczkę na już najchętniej sięgają osoby, które w krótkim czasie chciałyby pozyskać środki finansowe na dowolny cel. Firmy pożyczkowe nie wymagają bowiem określenia, na co zostaną wydatkowane środki. Potencjalny pożyczkobiorca musi jednak spełnić kilka warunków, aby móc pozyskać finansowanie. Musi on przede wszystkim:

  • być osobą pełnoletnią, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
  • założyć konto w polskim banku,
  • posiadać ważny dowód osobisty,
  • posiadać polskie obywatelstwo.

Firmy pożyczkowe, choć stosują stosunkowo liberalną politykę w stosunku do swoich klientów (nie wymagają na przykład dostarczania zaświadczeń o zarobkach czy dokumentów potwierdzających wpływy na konto), to jednak nie udzielają finansowania każdemu. Klient musi bowiem posiadać dobrą historię kredytową. 

W praktyce oznacza to, że nie może on figurować w bazach dłużników, takich jak na przykład BIK. Posiadanie przeterminowanych zobowiązań uniemożliwia otrzymanie pożyczki nawet w niskiej kwocie. 

Warunki spłaty szybkiej pożyczki

Pożyczkę na już klient spłaca albo w trybie jednorazowym, albo w wygodnych, miesięcznych ratach. Wszystko zależy od tego, na jaką ofertę się zdecyduje. Na wysokość raty wpływa przede wszystkim ilość pożyczonego kapitału, a także oprocentowanie pożyczki i wysokość prowizji. 

Ilość rat, co do zasady, można dopasować indywidualnie do potrzeb klienta i jego możliwości finansowych. Warto mieć na uwadze, że obecnie minimalny okres spłaty pożyczki to 2 miesiące. Jest to optymalny czas, w którym można spłacić zobowiązanie o stosunkowo niskiej wartości. 

Pożyczka czy karta kredytowa?

Nowością na rynku usług finansowych są pozabankowe karty kredytowe. Można je uzyskać w podobny sposób, jak szybką pożyczkę. Co ważne, karty charakteryzuje odnawialny limit, co nie ma miejsca w przypadku pożyczek. 

Po dokonaniu spłaty jednego zobowiązania, można wnioskować o kolejne. Tymczasem osoby, które do minimum chciałyby uprościć wszelkie formalności, a jednocześnie często muszą sięgać po dodatkowe finansowanie, powinny rozważyć pozabankową kartę kredytową. Posiadanie jej daje dużą swobodę w obracaniu gotówką – za pomocą karty można bowiem płacić za zakupy różnego rodzaju towarów, a także usług. 

W przypadku jednorazowych problemów finansowych pożyczka na już jest optymalnym rozwiązaniem, jednak ci, którzy często po nią sięgają, mogą zdecydować się na kartę kredytową, wydawaną przez firmę pożyczkową. 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon