Pożyczka kieszonkowa

26.07.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Rozważasz pożyczkę kieszonkową? W tym przewodniku odkryjesz wszystko, co musisz wiedzieć na temat tej pożyczki od ręki, aby podjąć świadomą decyzję. Dowiedz się, czym jest pożyczka kieszonkowa, czy warto z niej skorzystać oraz poznaj alternatywy dla pożyczek kieszonkowych udzielanych przez firmy pozabankowe.

Pożyczka kieszonkowa: co to jest?

Jak sugeruje nazwa, pożyczka kieszonkowa to drobna pożyczka pozabankowa. Swoją nazwę zawdzięcza temu, że jest to mała suma, zazwyczaj nie więcej niż kilkaset złotych, która może być dosłownie włożona do kieszeni. Wszystko, co musisz zrobić, to złożyć wniosek online i oczekiwać na decyzję pożyczkodawcy. Jeśli jest pozytywna, pieniądze zostaną przelane na twoje konto nawet w ciągu kilkudziesięciu minut. Dlatego też, często ten rodzaj pożyczki jest nazywany pożyczką w 15 minut online, a przez niektórych pożyczką w 5 minut.

Dlaczego warto rozważyć pożyczkę kieszonkową?

Największym atutem pożyczki kieszonkowej jest jej łatwość dostępu. Jeśli jesteś osobą pracującą, ale nagłe wydatki zniszczyły twoje oszczędności, to pożyczka kieszonkowa może być doskonałym rozwiązaniem. Zazwyczaj nie są wymagane żadne dokumenty ani zaświadczenia, a cały proces od złożenia wniosku do otrzymania pieniędzy trwa zazwyczaj nie dłużej niż kilka godzin. Ten rodzaj pożyczki, ze względu na łatwość uzyskania i brak formalności, często nazywany jest pożyczką bez zaświadczeń.

Alternatywa dla pożyczki kieszonkowej: karta kredytowa od NetCredit

Choć pożyczka kieszonkowa ma swoje zalety, istnieje też alternatywa, którą warto rozważyć: wirtualna karta kredytowa od NetCredit.

NetCredit oferuje szereg zalet, które powinny przyciągnąć twoją uwagę:

  • 16% prowizji od wykorzystanego limitu w każdym cyklu rozliczeniowym
  • brak opłat za wydanie i obsługę karty
  • brak opłat za aktywację i blokadę karty
  • brak opłat za przedterminowe zakończenie umowy
  • brak opłat za wypłatę środków z bankomatów
  • brak opłat za płatności internetowe (Google Pay, Apple Pay) oraz przelewy z konta karty
  • bezpłatne płatności zbliżeniowe

Dzięki temu możesz skorzystać z karty kredytowej online bez obaw o dodatkowe opłaty, a płacisz tylko od faktycznie wykorzystanych środków. Pozabankowa karta kredytowa to jasne i przejrzyste warunki.

Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

FAQ

Zanim zakończymy, chcemy odpowiedzieć na kilka najczęściej zadawanych pytań dotyczących pożyczki kieszonkowej.

Czy pożyczka kieszonkowa jest bezpieczna?

Tak, pod warunkiem, że korzystasz z wiarygodnego pożyczkodawcy. Zawsze sprawdź szczegóły umowy pożyczki przed jej podpisaniem oraz zweryfikuj informacje na temat firmy udzielającej zobowiązania. Najlepiej, aby była to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, działająca od kilku lat.

Jak szybko mogę otrzymać pożyczkę kieszonkową?

Jeśli twoja aplikacja zostanie zaakceptowana, pieniądze zazwyczaj pojawiają się na twoim koncie w ciągu kilku godzin. W niektórych przypadkach, otrzymanie pożyczki możliwe jest w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku.

Czy mogę otrzymać pożyczkę kieszonkową, jeśli mam złą historię kredytową? 

Tak, niektórzy pożyczkodawcy oferują pożyczki bez bik, dla osób z negatywną historią kredytową. Jednak warunki takiej pożyczki mogą być mniej korzystne. Wszystko oczywiście zależy od indywidualnej sytuacji wnioskującego. Jeżeli zła historia kredytowa jest przeszłością, a obecnie wnioskujący nie ma problemów finansowych, firmy pożyczkowe mogą przychylnym okiem spojrzeć na analizę wniosku, a osoba wnioskująca może uzyskać finansowanie na którym jej zależy.

Zawsze pamiętaj, że kluczem do sukcesu finansowego jest zrozumienie swoich opcji i podjęcie odpowiednich decyzji. Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł ci zrozumieć, na czym polega pożyczka kieszonkowa i czy jest to najlepsza opcja dla ciebie.

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon