Pożyczka do domu - nowość na rynku pożyczkowym

26.09.2022
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Firmy pożyczkowe udostępniają swoim klientom elektroniczne formularze, za pomocą których można wnioskować o pożyczkę bezpośrednio przez internet, bez wychodzenia z domu. Z drugiej strony nie wszyscy klienci chcą dopełniać formalności online – dla nich doskonałym rozwiązaniem jest pożyczka do domu, która tak samo jak internetowa, może zostać udzielona w kilka chwil.

Czym charakteryzuje się pożyczka do domu klienta?

Idea pożyczki do domu klienta zakłada pominięcie przekazywania pieniędzy na konto bankowe w momencie udzielania finansowania. Gdy wnioskujemy o pożyczkę online, musimy posiadać aktywne konto w polskim banku, aby firma pożyczkowa mogła przelać na nie środki. Tymczasem w przypadku pożyczki do domu nie jest to konieczne. W mieszkaniu osoby zainteresowanej pojawia się konsultant, który nie tylko przekazuje potrzebne środki pieniężne, ale również pomaga klientowi wypełnić wniosek o pożyczkę. Udziela też wszelkich informacji na temat pożyczki pozabankowej, sposobu jej oprocentowania czy terminów spłaty. 

Pożyczka do domu – dla kogo?

Posiadanie konta bankowego wydaje się być w dzisiejszym świecie czymś oczywistym, jednak – jak się okazuje – nie każdy posiada rachunek osobisty. Nie ma bowiem prawnego wymogu zakładania konta w banku, jest to działanie dobrowolne, z którego często rezygnują na przykład seniorzy. 

Pożyczka do domu klienta przeznaczona jest jednak nie tylko dla osób starszych, ale również dla tych, którzy mają zablokowane konto w banku. Czasami dzieje się tak skutek pomyłki, włamania do bankowości internetowej czy kradzieży karty. Z pożyczek do domu korzystają też osoby, które posiadają wspólne konto z małżonkiem i chcą ukryć przed nim fakt pozyskania dodatkowej gotówki, celem na przykład zakupu wyjątkowego prezentu czy wykupienia wspólnej wycieczki. Aby uzyskać finansowanie, należy spełnić kilka warunków, a mianowicie:

  • być pełnoletnim,
  • posiadać obywatelstwo polskie oraz pełną zdolność do czynności prawnych,
  • posiadać ważny dokument tożsamości, jakim jest dowód osobisty,
  • wypełnić wniosek o pożyczkę.
Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Jak uzyskać pożyczkę do domu?

Pozyskanie dodatkowych środków pieniężnych jest niezwykle proste, bowiem nie trzeba przedstawiać żadnych dodatkowych zaświadczeń, wyciągów z konta czy potwierdzeń uzyskiwania wpływów. Wystarczy przygotować dowód osobisty i oczekiwać na konsultanta, z którym wcześniej się skontaktujemy i wyrazimy chęć zaciągnięcia pożyczki w domu. 

Zazwyczaj pojawia się on w ciągu kilku godzin od momentu rozmowy, także w weekendy. Oczekując go, możemy wypełnić wniosek o pożyczkę, jeśli jednak nie wiemy, jak to zrobić, to konsultant udzieli nam wszelkich, potrzebnych informacji. Po wypełnieniu przez nas wniosku, sprawdzi, czy nasze nazwisko nie figuruje w bazach dłużników. Można to zrobić na miejscu, a samo sprawdzenie trwa zaledwie kilka chwil. Po dopełnieniu wszelkich procedur, pracownik firmy pożyczkowej przekaże nam środki pieniężne. 

Nowość – pożyczki do domu

Pożyczkę do domu mogą zaciągnąć osoby, które nie są biegłe w obsłudze komputera, nie posiadają konta bankowego czy też boją się przesyłać swoje dane za pośrednictwem formularza internetowego. Same zasady ubiegania się o pożyczkę są takie same, jak w przypadku tych, które udzielane są online. Pomijana jest jedynie procedura weryfikacji klienta, bowiem w przypadku pożyczki do domu owej weryfikacji dokonuje pracownik firmy pożyczkowej. 

Pozyskane środki finansowe możemy przeznaczyć na dowolny cel, w zależności od naszych własnych potrzeb czy preferencji. Nie musimy również przedstawiać żadnych zaświadczeń – wystarczy nasze oświadczenie o uzyskiwaniu dochodów. Zaletą pożyczki do domu jest możliwość pozyskania niezbędnych informacji o produkcie bezpośrednio u źródła, bowiem pracownik firmy wyczerpująco odpowie na nasze pytania, pomoże też wypełnić wniosek o pożyczkę. 

Zobowiązanie spłaca się w miesięcznych ratach, których ilość zależy od zapisów zawartych w umowie. Bezpieczeństwo, szybkość, minimum formalności – to właśnie główne cechy nowości, jaką jest pożyczka do domu. 

Alternatywa dla pożyczek w domu – pożyczka na karcie

Wygodną i bezpieczną alternatywą dla pożyczek w domu, może okazać się wygodna pożyczka na karcie. To swoista nowość na rynku finansowym, podobnie jak pożyczki w domu klienta.

 

Rynek usług finansowych, pozabankowych rozwija się i dostosowuje do potrzeb użytkowników. Wygodna pożyczka na karcie to produkt przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą mieć pieniądze zawsze pod ręką. Proces wnioskowania o pożyczkę jest dokładnie taki sam, jak w przypadku procesu wnioskowania o chwilówkę. 

 

Sprawdź korzyści, jakie niesie posiadanie naszej pozabankowej karty kredytowej.

 

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon