Pożyczka dla firm jednoosobowych online

07.07.2023
Nowy Klient
Klient, który nigdy nie zawarł z Fincard Umowy o Wirtualną Kartę Kredytową
Klient Powracający
Klient, który zawarł już uprzednio z Fincard Umowę o Wirtualną Kartę Kredytową

Jaka kwota

1000
3000
Minimalna kwota do zapłaty
Stanowi 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Stanowi sumę 3% Limitu Kredytowego wykorzystanego na dzień poprzedzający wygenerowanie Zestawienia Operacji oraz Prowizji za pierwszy Okres rozliczeniowy obliczoną przy założeniu, że Klient wykorzysta w tym okresie cały udzielony Limit Kredytowy i nie dojdzie do przekroczenia Limitu Kredytowego.
Weź
Pierwszy okres rozliczeniowy do roku. Opcje spłaty: Spłata w całości -lub Minimalna Kwota do Zapłaty (tylko kapitał) - , Minimalna Kwota do zapłaty
RRSO:
%
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.
Oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną przy założeniu, iż Klient przez cały okres trwania umowy (360 dni) będzie korzystał z udostępnionego mu limitu kredytowego w całości.

Czy masz własną firmę jednoosobową i potrzebujesz dodatkowych środków na rozwój biznesu? W dzisiejszych czasach istnieje wiele możliwości uzyskania finansowania online, które mogą pomóc Ci zrealizować Twoje przedsięwzięcia. W tym artykule przedstawimy Ci informacje na temat pożyczek dla firm jednoosobowych, które są dostępne online. Dowiesz się, jak wygląda proces ubiegania się o taką pożyczkę pozabankową, jakie są jej zalety i na co warto zwrócić uwagę przy wyborze oferty. Czytając ten artykuł, odkryjesz, że zdobycie dodatkowych środków na rozwój Twojej firmy może być prostsze, niż się spodziewasz.

Pożyczka dla firm jednoosobowych – szybkie finansowanie online

W dzisiejszych czasach większość procesów przenosi się do Internetu, co znacznie ułatwia wiele codziennych czynności. To samo dotyczy branży finansowej. Pożyczki dla firm jednoosobowych stały się dostępne online, co pozwala na szybkie i wygodne uzyskanie dodatkowych środków finansowych. Wystarczy dostęp do internetu i kilka prostych kroków, aby ubiegać się o pożyczkę bez zaświadczeń.

Jak działa pozabankowa pożyczka dla firm jednoosobowych online?

Proces ubiegania się o pożyczkę dla firmy jednoosobowej online jest zwykle prosty i intuicyjny. Oto kilka kroków, które musisz podjąć, aby złożyć wniosek o pożyczkę przez internet na konto bankowe.

 • Wybierz odpowiedniego pożyczkodawcę: Istnieje wiele firm, które oferują pożyczki online dla firm jednoosobowych. Przed wyborem pożyczkodawcy zwróć uwagę na warunki, takie jak oprocentowanie, koszty dodatkowe oraz elastyczność spłaty.
 • Sprawdź wymagania: Przed rozpoczęciem procesu aplikacji upewnij się, że spełniasz wymagania pożyczkodawcy. Zazwyczaj będą to podstawowe warunki, takie jak pełnoletniość, brak wpisów do rejestru dłużników, posiadanie konta bankowego oraz polskiego obywatelstwa. Niektóre z firm pożyczkowych wymagają także ukończenia 21 roku życia.
 • Wypełnij wniosek: Po wybraniu odpowiedniego pożyczkodawcy będziesz musiał wypełnić wniosek online. Wniosek ten może zawierać informacje na temat Twojego imienia i nazwiska, daty urodzenia, wysokości miesięcznych przychodów, oraz innych danych potrzebnych do oceny Twojej zdolności kredytowej.
 • Oczekiwanie na decyzję: Po złożeniu wniosku będziesz oczekiwać na decyzję pożyczkodawcy. W zależności od firmy i rodzaju pożyczki, decyzja może zostać podjęta w ciągu kilkunastu minut, kilku godzin lub dni. Warto pamiętać, że pozabankowe pożyczki online dla firm jednoosobowych zazwyczaj mają szybszy proces decyzyjny niż tradycyjne pożyczki bankowe, dlatego są nazywane chwilówkami.
 • Podpisanie umowy: Jeśli Twoja aplikacja zostanie zaakceptowana, otrzymasz umowę pożyczkową do podpisania. Przeczytaj ją uważnie i upewnij się, że rozumiesz warunki umowy oraz zobowiązania finansowe związane z pożyczką bez na oświadczenie.
 • Przelew środków: Po podpisaniu umowy i potwierdzeniu jej przez pożyczkodawcę, środki zostaną przelane na Twoje konto bankowe. Czas realizacji przelewu może się różnić w zależności od pożyczkodawcy i banku, zazwyczaj jednak trwa to kilkanaście minut do kilku godzin maksymalnie.
Share
Aplikuj już dziś!

Zaufało nam już ponad pół miliona Polaków. Teraz kolej na Ciebie!

Główne zalety pożyczek dla firm jednoosobowych online

Korzystanie z pożyczek dla firm jednoosobowych online ma wiele zalet. Oto kilka z nich:

 • Szybkość i wygoda: Proces aplikacji i otrzymania pożyczki online jest szybki i wygodny. Możesz złożyć wniosek o pożyczkę w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, bez konieczności wizyty w placówce finansowej.
 • Brak konieczności przedstawiania zaświadczeń o zarobkach: Firmy pozabankowe, oferujące pożyczki online dla firm jednoosobowych, zazwyczaj nie wymagają przedstawiania zaświadczeń o zarobkach. Analizują jednak bazę dłużników i zdolność kredytową klientów do spłaty zobowiązania, więc trudno o uzyskanie pożyczki bez BIK.
 • Elastyczność spłaty: Większość pożyczek dla firm jednoosobowych online oferuje elastyczne warunki spłaty, pozwalając dostosować harmonogram spłat do Twoich możliwości finansowych.
 • Minimalne formalności: Proces ubiegania się o pożyczkę online jest zazwyczaj prosty i ogranicza się do wypełnienia wniosku oraz dostarczenia podstawowych informacji o Twojej firmie.
 • Dostępność dla firm jednoosobowych: Firmy jednoosobowe często napotykają trudności w uzyskaniu tradycyjnego finansowania bankowego. Pozabankowe pożyczki online dla firm jednoosobowych stają się coraz bardziej popularne i stanowią alternatywną formę finansowania dla tych przedsiębiorców.

Pozabankowe karty kredytowe dla firm jednoosobowych

Jeśli szukasz dodatkowego źródła finansowania dla Twojej firmy jednoosobowej, warto rozważyć pozabankowe karty kredytowe. Jedną z ofert, którą możemy Ci polecić, jest karta kredytowa NetCredit. Oferuje ona wiele korzyści dla przedsiębiorców, takich jak:

 • Niska prowizja: Korzystając z karty kredytowej NetCredit, płacisz tylko 16% prowizji od wykorzystanego limitu w każdym cyklu rozliczeniowym. To konkurencyjna oferta w porównaniu do tradycyjnych kart kredytowych.
 • Brak opłat: Karta kredytowa online nie generuje dodatkowych opłat za wydanie i obsługę karty, aktywację, blokadę czy przedterminowe zakończenie umowy. To oznacza, że możesz skupić się na korzystaniu z karty, bez obawy o dodatkowe koszty.
 • Bezpłatne wypłaty z bankomatów i płatności internetowe: Nie musisz martwić się opłatami za wypłatę środków z bankomatów ani za płatności internetowe przy użyciu popularnych platform takich jak Google Pay czy Apple Pay. Karta kredytowa NetCredit oferuje Ci te usługi bez dodatkowych kosztów.
 • Bezpłatne płatności zbliżeniowe: Dzięki wirtualnej karcie kredytowej NetCredit możesz dokonywać płatności zbliżeniowych bez ponoszenia dodatkowych opłat. To szybki i wygodny sposób płatności, który zyskuje coraz większą popularność.

Pozabankowe karty kredytowe, takie jak oferta NetCredit, stanowią atrakcyjne rozwiązanie dla firm jednoosobowych, które potrzebują elastycznego źródła finansowania. Dzięki nim możesz łatwo kontrolować swoje wydatki, zarządzać płynnością finansową firmy i zwiększyć swoje możliwości zakupowe.

FAQ dotyczące pożyczek dla firm jednoosobowych i kart kredytowych:

Poniżej zebraliśmy kilka najważniejszych pytań, dotyczących pożyczek dla firm jednoosobowych oraz pozabankowych kart kredytowych, oferowanych osobom będącym na samozatrudnieniu.

Jakie są wymagania przy ubieganiu się o pożyczkę dla firmy jednoosobowej online? 

Firmy pozabankowe nie wymagają przedstawiania zaświadczeń o zarobkach i dokumentacji dochodów. Analizują jednak bazy dłużników i zdolność kredytową klientów do spłaty zobowiązania. Przed złożeniem wniosku warto sprawdzić konkretne wymagania danego pożyczkodawcy.

Czy pożyczki dla firm jednoosobowych online są bezpieczne? 

Tak, renomowane firmy pozabankowe działają zgodnie z przepisami prawnymi i stosują odpowiednie zabezpieczenia danych osobowych klientów. Ważne jest jednak wybranie wiarygodnych instytucji finansowych i dokładne zapoznanie się z umową przed podpisaniem.

Warto wybrać zaufanego partnera, takiego jak NetCredit. Nasza obecność na polskim rynku trwa od 2011 roku. Dzięki doskonałej jakości naszych usług, zdobyliśmy niezachwiane zaufanie nawet najbardziej wymagających klientów. Przez ponad dekadę skupiamy się na udzielaniu pożyczek krótkoterminowych przez internet bez konieczności angażowania w żmudne procedury formalne.

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px halvo menu toggler icon halvo cross icon